🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 4)

  • 38 471
  • 931
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: X
Ми значи си е достатъчно древно шоколадчето за шоколадче... Grin

# 871
  • USA
  • Мнения: 7 324
Миската оставете,че не знае историята на Бузлуджа,дори не позна паметника сграда.Ей така,от обща култура се знаят тези неща.Не разбирам и никога няма да приема това,че хората сте склонни да толерирате неграмотност и незнание,защото "не е било по тяхното време".Ами нека и историята да не я учим,за какво ни е...минало,заминало.
Поредната кухавела на екран.

А десерта на Щерев наистина беше смехотворен, по половин ягодка с 2гр разтопен шоколад.Блините не ги броя като част от десерта пък и доколкото видях,за всеки имаше по една бройка и от това.
Голям потенциал да ни уау-не,но избора му на меню беше парадокс.

# 872
  • Мнения: 4 717
За Бузлуджа монумента може и да не е чувала и извинение да й е възрастта и времето, в което живеем. Тя не показа да знае за връх Бузлуджа дори, като геогравски обхват тя нямаше представа, че съществува.

# 873
  • Варна
  • Мнения: 1 119
За Бузлуджа монумента може и да не е чувала и извинение да й е възрастта и времето, в което живеем. Тя не показа да знае за връх Бузлуджа дори, като геогравски обхват тя нямаше представа, че съществува.
Бузлуджа е сниман даже и във филми, и то със световно известни актьори, разбира се не като Буздлужа ами като нещо си друго.
Не помня име, но в един американски филм Бузлуджа беше на морето.

# 874
  • Мнения: 36 541
Щом историята не е важна, значи и географията не е. А тя май учеше туризъм - тази специалност не включва ли и малко география? Или само я учат как да управлява хотел?

# 875
  • Мнения: 15 044
Всяка пета снимка във фейса е Бузлуджа напоследък.  Толкова е характерен този паметник,  че трябва да не си живял в България, че да не си го чувал и виждал.

# 876
  • Мнения: 13 771
Вижте на каква клюкина попаднах преди малко:
http://www.bgnow.eu/news.php?y19&cat=2&newsid=154023

# 877
  • Мнения: 35 130
Миската оставете,че не знае историята на Бузлуджа,дори не позна паметника сграда.Ей така,от обща култура се знаят тези неща.Не разбирам и никога няма да приема това,че хората сте склонни да толерирате неграмотност и незнание,защото "не е било по тяхното време".Ами нека и историята да не я учим,за какво ни е...минало,заминало.
Поредната кухавела на екран.

Въобще не я оправдавам.
Дразня се, че толерират такива кухавелки да са на екран от сутрин до вечер. Като почнеш от Гала и стигнеш до Черешката.

# 878
  • София
  • Мнения: 13 820
Човек може да си филтрира информационния поток. Не е нужно да се гледат по цял ден подобни неща. Явно обаче са популярни. Аз от темата за компроматите разбрах, че Гала е още на екран, но там е видно, че активно се вълнуват хората от "звездите", следят си ги и си ги обсъждат.

# 879
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Миската оставете,че не знае историята на Бузлуджа,дори не позна паметника сграда.Ей така,от обща култура се знаят тези неща.Не разбирам и никога няма да приема това,че хората сте склонни да толерирате неграмотност и незнание,защото "не е било по тяхното време".Ами нека и историята да не я учим,за какво ни е...минало,заминало.
Поредната кухавела на екран.

Въобще не я оправдавам.
Дразня се, че толерират такива кухавелки да са на екран от сутрин до вечер. Като почнеш от Гала и стигнеш до Черешката.
Ясно е, че Гала е отдавна на екран и е омръзнала на хората много вече, ама кухавелка не мисля че е.

# 880
  • Мнения: 35 130
Ами дали ще е тази кухавелка или друга няма значение. Какво смислено ще получиш от интервю с такава особа?? Все повече се набляга на запълване на времето с такива себеподобни, отколкото на умни, приятни хора. Ето за това, телевизията майка, има един не малък плюс!

# 881
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Ами дали ще е тази кухавелка или друга няма значение. Какво смислено ще получиш от интервю с такава особа?? Все повече се набляга на запълване на времето с такива себеподобни, отколкото на умни, приятни хора. Ето за това, телевизията майка, има един не малък плюс!
Незнам какво смислено ще получа от интервютата на Гала днес, по това време телевизия не гледам. Споделих, мнението си, че когато ми се е случвало да я гледам преди време  нямам впечатление да е глупава и кухавелка, камо ли да се сравнява с миски.
Каквото смислено ще се получи при гледане на предаване като Черешката, вероятно подобно и от предаване като на Гала, забавление.

# 882
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 107
На мен пък БНТ ми е супер скучна и предпочитам "На кафе" пред тях, поне се развличам. Не го гледам редовно, но събота и неделя си пускам по едно издание на случаен принцип. Виж Бразди или Всяка неделя  няма да си пусна, ако още ги има, де.  🤣

# 883
  • Мнения: 257
За последната седмица на Черешката всичко вече сте казали Simple Smile.
Само по повод Бузлуджа искам да добавя нещо.
При последното ми ходене в Порто, Португалия случаен бариста ме попита от къде съм. Като чу България, откачи. Бузлуджа, та Бузлуджа - 100 снимки на негови приятели от там ми показа. Мечтата му била след КОВИД да дойде да снима и той. Явно се харесва и е модерно.
Само нашите кифли (включително тези от Министерството на туризма) още не са чули и разбрали Simple Smile.

# 884
  • Мнения: 2 122
Подкрепям - Гала е пълна кукавелка. Само като и чуя гласа се потрисам. Не гледам на кафе от години, няма защо да си го причинявам.
Предпочитам Бтв и Преди обед с Деси и Сашо.

Общи условия

Активация на акаунт