🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 4)

  • 38 447
  • 931
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 2 552
Значи аз нищо не съм гледала. Бузлуджа не беше ли метална, а той я потопи в разтопен шоколад, уж да разтопи символ на комунизЪма.
От толкова натории нищо не съм видяла.
И сега като ви чета... Блякс.. как шоколадова Бузлуджа. 🙄

# 856
  • Мнения: 36 484
Чувала съм жени с претенции на дами да казват, че пазят захарни рози (от сватба или от друго събитие). Не са от соца, сигурно някой ги е научил, че така се прави. Или им идва отвътре Sad

# 857
  • Мнения: 2 552
Мани, мани веднъж слушах млади жени, момичета на какви суеверия вярват.
Птицата е провокатор.
🤣
Или може би си сипва супата във фигурки за лед.

# 858
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
От този петък от 20 часа  стартират повторенията на Кошмари в кухнята.

# 859
  • Мнения: 6 493
Ай стига му търсихме кусури на Чефо.Smiley Пасоха цветя, ягодите бяха разделени справедливо, киселите краставички кът, сарма-юмрук, шкембето отплува с рибките...до пролетта. Flowers Cherry Blossom

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 13:49 от Cafelate

# 860
  • Мнения: 36 484
Между другото, аз не знаех, че латинките се ядат. Имам такива, като станат, ще ги опитам Simple Smile

# 861
  • Мнения: 28 479
Между другото, аз не знаех, че латинките се ядат. Имам такива, като станат, ще ги опитам Simple Smile
Недей моля те. Ядливите сортове са специални. По добре да не рискуваш.

# 862
  • Мнения: 36 484
Ще внимавам Joy Все пак ми приличаха на най-обикновени латинки.

# 863
  • София
  • Мнения: 13 664
Ако не си пробвала, опитай с цвят от тиквички. Става паниран, бюрек, суров.

# 864
  • София
  • Мнения: 2 306
😂😂 Стефан от напъни за интелигентност и елитарност направо се о*ра 😜

# 865
  • Мнения: 13 768
... Птицата е провокатор.
🤣
Или може би си сипва супата във фигурки за лед.
Joy
Ми не съм, бе, другарки сладки Grinning ("другарки" в смисъл на "дружки", не на идейни бузлуджански съратнички Stuck Out Tongue Winking Eye)
Но наистина се чудя как може да не се засмеете на щуротиите му, а вместо това смръщили вежди да броите якетата на закачалката, картините на дивана или броя ягоди на човек!? При това той ясно си каза, че това е просто така, заради идеята, а за десерт ще има блини с хайвер и водка. И онези пак ненаяли се, а ние пак недоволни Wink

Сега заради вас отново изгледах готвенето му. Кой измисли, че макетът бил отпреди 3-8-10 години!? Човекът говори за "тази година". Проект и спечелена награда. Ами хвали си се, лошо ли е! И шоколадчето е прясно-прясно явно. Ама не, някои видяха сивичко и айде с голямата метла - посивял от старост бил...

Поднася им мидените черупки със сланината и вика "Това са миди Сен Жак" Joy

# 866
  • Мнения: 6 493
Ясно, че готвенето, посрещането и сам със себе си се майтапеше. Каза си той, че нормален човек не би колекционирал чорапи Smile Представям си колеция от обувани чорапи Smile
Но просто упорството за шеговитост не му се получи, то и затова нас ни избива на гавра...ъъъ с Бузлуджа. Поне мен Relaxed

Цялата седмица бяха пишман готвачи, но аз лично се посмях, ей на! - мълчах си да не ме обвините в простащина, но като се разпадна пататника на Елена се тресох като желирана пача. Извинявай, Бозова, ма смешно се получи! Smiley Wink

# 867
  • Мнения: 36 484
"Колекция" от обувани чорапи има всеки човек, който носи чорапи. Wink

# 868
  • Мнения: 35 110
"Колекция" от обувани чорапи има всеки човек, който носи чорапи. Wink
Или този, на когото пералнята му е изял другата половина Wink

# 869
  • Мнения: 4 717
Ето го шоколадчето, било е част от изложба през 2019г.
https://trud.bg/%D0%B1%D1%83%D0%B7%D0%BB%D1%83%D0%B4%D0%B6%D0%B0 … %B0-%D1%85%D1%83/
Добре, че Стефан не предложи и рисунки с кебапчета от същата експозиция, щото и това са имали в наличност.

Общи условия

Активация на акаунт