На пазар във Варна - тема 62

  • 30 443
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Може би е било моето ревю. Simple Smile Антонина има подход към децата, много е приветлива и усмихната. И на мен на моменти не ми харесва прекалената обработка при нея, особено при лавандуловите сесии. Имаме две сесии при нея, подарихме и на приятели външна край морето. Аз си харесвам почти всички снимки от тези сесии(бременна външна есенна и новородено вкъщи). Тя обича да снима на естествена светлина, аз също предпочитам така. Ние лично нямаме неестествено изглеждащи снимки, на страницата и има много снимки. Аенска е на настроения според мен. Може да създаде шедьоври, може и да те претупа, аз лично засега не бих повторила, с доста неща ме подразни. Но определено обичам стила и, както уважавам и естетиката в снимките и. За рожден ден на детето избрахме веднъж Деница Дончева, останах много доволна. Супер усмихната, мила, харесвам стила и. Тази Коледа имахме един експеримент с нея, отново съм с прекрасни впечатления. Двамата с мъжа и имат страница My Baby Photography, нейната страница е Denitsa Doncheva Photography. Вижте също Milena Velikova Photo & Retouch, Kat Stefanoff Photography. Те отговарят на моето виждане за хубави снимки, снимали сме се и при тях, супер са.
За торти имах лош опит с Galina Cake ли беше, вече не помня и преминах на сурови торти от Храна за любов или лично производство, но детето ни е още малко.
Има тема за детски рождени дни във Варна, там има разни предложения и отзиви, трудна работа е в тези времена.

# 31
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Засичала съм я няколко пъти и никога нищо не е искала.
Mikkey, ние гледахме Travel Chanel, Food Netwrok, Fine Living, IDExtra. Не успели да се споразумеят и ги замениха с някакви дето не ни харесват.
Това, което са ти отговорили е странно. При мен каналите си ги има с изключение на Fine Living, който го спряха на 1-ви януари от Дискавъри. Около месец си стоя канала и след като го махнаха видях, че са сложили няколко нови HomeyTV, TravelXP HD, ZenTV и още един, който ми убягва като име сега. Може би е хубаво да питаш в някой централен офис, като този преди общината, че те имат доста офиси на франчайз.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Точно където са тези новите бяха махнатите. Аз така и не намерих  да прочета защо махнаха Fine Living.

# 33
  • Мнения: 1 359
Приятелка, да, твоето ревю беше. И да, сега си също толкова много полезна, както и тогава. Благодаря ти за идеите. Личи си, че имате опит с доста фотографи. Ще прегледам посочените имена.
Благодаря ви момичета, и на тези, с които разменихме съобщения. За пореден път тук намирам страхотна помощ! 🌷

# 34
  • Мнения: X
Дами,от къде мога да купя такава хавлиена лента за коса с лепки ?



# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Щом така стоят нещата като отношение, бих се спряла на някой, който прави основно детска фотография. Забелязвам една негативна тенденция във Варна. С риск да обидя някого, с годините се оформи една клика, която участва в организирани събития- от фризьор, гримьор, тя до сладкар и фотограф. Имат се за по-хай клас от останалите и така се държат с хората. Всички извън този хайлайф са друга класа хора един вид. В началото, преди 15-20 години, най-висок клас фризьорски салон беше Студио Ка, Маруся гримьор, Студио Х фотографи и т.н. В годините се промени ситуацията и някак Кина и Маскара се наложиха като топ. Покрай тях определени ресторанти, комплекси, агенти, флористи, сладкари, вече и фотографи. Поведението обаче на изброените по-горе всички извън техния основен таргет и кръг е отвратително. Била съм на няколко събития, които Аенска е снимала, много дискретно и лъчезарно поведение, снимките в студио също изглеждат максимално изчистени. Но щом казвате, че е на настроения, не е добре. Бях в Маскара, когато правеха булка, която снимаше Аенска и с тези фотографии спечели някаква награда. Булката беше с прическа от Кина и грим Маскара. Определено човекът зад камерата си е знаел отлично работата. На живо ситуацията не беше толкова съвършена.
За мен фотографията е изкуство, твърде много декор и ефекти не са същината. Детето е центърът при снимане на ЧРД сесия.
Извинявам се за дългия пост.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 592
Blue Turquoise, напълно съм съгласна с написаното. И особено от опит го споделям това мнение за Кина, Маскара/Кристина Славова.

# 37
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Варненец и А1 са с оптика.

за курортен квартал Ален Мак - Кабакум пита потребителката....там доколкото виждам оперират само Виваком и М САТ Варна.

# 38
  • In transit
  • Мнения: 11 703
Despina,
Скрит текст:
Точно където са тези новите бяха махнатите. Аз така и не намерих  да прочета защо махнаха Fine Living.
Този канал го закриха собствениците му, а към момента те са Дискавъри. Травел-а също е техен. Купили са ги 2017г. и сега решават, че този канал е излишен и го закриха. В края на декември горе вдясно си пишеше, че ще съществува само до края на 2020г. Иначе другите канали си стоят.. моят пакет е от 150 канала ако има значение. Не съм подписвала нов договор, удължих си стария само.

# 39
  • Мнения: 6 528
Къде във Варна може да се намери такъв шкаф?

https://praktiker.bg/medias/sys_master/h1c/h6f/11714038693918.jpg

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
За шкаф проверете на Колхозен пазар магазинчетата за домашни потреби срещу Била.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 740
За торта пробвайте sweet art, Парми. Втора година поръчвам на детето страхотна торта от сладкар , който последно работеше в Парми.
Аенска ме е снимала бременна и имам уникални снимки ! Хареса ми това , ме предварително видях какви налични дрехи има , обсъдихме моята идея . За сватби не е моят стил, но й се радвам на снимките . Не мога да кажа за поведението й , защото я познавам отпреди и някак не ми дойде странна 😀
Вълчева прави егати натруфените , обработени снимки ! Има попадения , но много филтър. Александра Папова е снимала смашкейк на дъщеря ми и една Коледна фотосесия  и имаме хубави снимки и спомени.
Два поредни РД на дъщеря ми ни снима Теодора Атанасова, препоръчвам я и на близки и всички сме доволни !

# 42
  • Мнения: 13 667
Благодаря на всички за писаното за четката за лице. Трябва ми за сина ми - пубер с проблемна кожа, последната половин година нещата не са цветущи. Щерката имаше такава четка и при нея четката с медицинската козметика много подобриха нещата.
За съжаление не е налична в немския магазин , само онлайн с доставка. Въобще въртя суча и все намирам онлайн с доставка. Този начин на пазарене не ми е по вкуса, но явно трябва да осъвременявам вижданията си.

Някой търсеше медени блатове. В березка са на промоция в момента.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Аз започнах да се чувствам като някой динозавър. Даже не съм и чувала за тия фотографи, нагласени фотосесии са ми ужасно изкуствени и никога през ум не ми е минавало, че може да се плащат немалки хонорари за такива неща. А пък бременна не можех да се гледам и нямам нито една снимка от тоя период. Броях дните до края.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 4 903
Като човек, който работи в Бюти бранша (и в частност с Криси от Маскара) и е клиент на Кина от 10 години не мога да потвърдя това.
Кина винаги е била човечна и професионалист, а Криси е един от най-културните ми и съобразителни клиенти.
Да, вероятно имат самочувствие, да кръга им от познати е от хора с разпознаваеми имена, но с годините и тези професии е нормално за всеки добър в работата си.
Маруся все още също е предпочитан и избиран гримьор, и отново невероятен човек.
Съвсем нормално е да са се "комплектовали" и да се търсят един друг за ангажименти.
Та и хирурзите си имат колеги, с които предпочитат да влизат в зала.
Как се съди за работата на човек и за самия него по това, че е ангажиран и явно успешен в работата си.

За детска фотосесия доста хвалят и мама на Малена.

Общи условия

Активация на акаунт