На пазар във Варна - тема 62

  • 30 641
  • 726
  •   2
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 1 200
Благодаря!

# 196
  • Мнения: 1 911
Дами, още един въпрос. Видях, че темата не е само за покупки. Може ли да препоръчате добра масажистка за антицелулитни масажи?

И аз търся, може и масажист, даже мисля, че те се справят по- добре!
Все пак си трябват здрави ръце и сила.

# 197
  • Мнения: 20
Здравейте, някой дали има списък на налични продукти за турския магазин до фабрика Христо Ботев?
Благодаря предварително!

# 198
  • Мнения: 623
Дами, още един въпрос. Видях, че темата не е само за покупки. Може ли да препоръчате добра масажистка за антицелулитни масажи?

И аз търся, може и масажист, даже мисля, че те се справят по- добре!
Все пак си трябват здрави ръце и сила.

Абсолютно съм съгласна! Дадох маса пари за LPG и за Venus Legacy, ефект не видях. От ръчните съм в пъти по-доволна. Дано някой се включи с информация.

# 199
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Турския магазин мисля, че има страница във фейсбук. Там би трябвало да има наличностите или ако не, ще ти отговорят на запитване.

# 200
  • Варна
  • Мнения: 2 388
С уговорката, че аз лично не съм го ползвала, но е много рекламиран този салон и няколко от приятелките ми го посещават и са доволни:
https://skinsolution.bg/%d0%bf%d1%80%d0%be%d1%86%d0%b5%d0%b4%d1% … 8f%d0%bb%d0%be-2/

# 201
  • София
  • Мнения: 3 167
За масажи ще ви препоръчам салон Кашмир https://www.facebook.com/salonkashmir Диана прави много добри масажи, като комбинира различни техники. Просто и кажете какво точно искате. Справя се доста добре с оправяне на разни болежки.

# 202
  • Мнения: 1 911
За масажи ще ви препоръчам салон Кашмир https://www.facebook.com/salonkashmir Диана прави много добри масажи, като комбинира различни техники. Просто и кажете какво точно искате. Справя се доста добре с оправяне на разни болежки.
А антицелулитни правили ли сте си. Говорим за ръчни, не с вендузи.

# 203
  • Мнения: 1 876
Откъде мога да купя дрехи и принадлежности за дядо ми, ще остава в болница и му трябват някакви неща?

# 204
  • Мнения: 1 359
Bethefirst, ще му трябват чехли, пижама и тн. Предвид, че може би после няма да ги носи, виж в Шихо, Мадара и подобни, да не даваш много пари на вятъра.

Много ви моля, ако някой види поставката за торта в Пепко да свирне, че ми трябва много. Може и подобна от друг магазин, само да не е онлайн.

# 205
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 794
Bethefirst, ще му трябват чехли, пижама и тн. Предвид, че може би после няма да ги носи, виж в Шихо, Мадара и подобни, да не даваш много пари на вятъра.

Много ви моля, ако някой види поставката за торта в Пепко да свирне, че ми трябва много. Може и подобна от друг магазин, само да не е онлайн.
Поставки има в Шихо на Червения. На Пирин след Айсберга посока пазара има едно магазинче за домакински джунджурии. Там също има. Зависи точно какво ви трябва. Има също и в Тип Топ на жп гара. Такъв магазин има и преди Катедралата, но там не съм влизала скоро.

# 206
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Предполагам ще е полезно.
Организирано е много добре, няма опашки и струпвания на пациенти. Не се чака.

# 207
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Записването на час само в понеделник за текущата седмица е само в момента или така ще си е по принцип вече? От миналия август не сме ходили, а тогава се записваха часове поне месец напред за д-р Николова.

# 208
  • Мнения: 15 356
Днес исках да резервирам маса в Хепи ,приеха ми резервацията и казаха,че тъй като работят на 50% от капацитета си,трябва да я освободим след два часа.Ако нямат други резервации за същата вечер или няма хора,може да си поседим още малко.Затова и онлайн дават през два часа резервации.Всички заведения работили така в момента ми обясни хостесата.Някой посещавал ли е ресторант вече,наистина ли навсякъде е така?

# 209
  • Варна
  • Мнения: 1 751
В турския в Делта планет не е така. Част от масите са с табелки "не се обслужва", никой не ни е казвал кога да ставаме.

Общи условия

Активация на акаунт