Блефаропластика - 3 тема

  • 66 294
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 919
Заекова не намерих в Гугъл, но за доц.Заякова излезе това: http://www.kameeplastic.com/Page/1.2.17/%D0%94%D0%BE%D1%86%D0%B5 … %B0_%D0%B4.%D0%BC.

Наталия Иванова /пак Гугъл/: https://www.facebook.com/drnativanova.oculoplastics/

# 226
  • Los Angeles CA
  • Мнения: 538
Благодаря, и аз видях че има профил във файсбук, но аз си изтрих моя и затова сложих тук питането за кординати. А първият линк не се отваря.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 10 551
При мен се отваря линка към медицинския център на доц. Заякова.
Напиши в гугъл медицински център Камий Варна и пробвай пак.

http://www.kameeplastic.com/Page/1.3.24/%d0%a4%d0%b8%d0%bd%d0%b0 … d0%be%d1%81%d0%b8

# 228
  • Мнения: 1
Здравейте! Преди време ми попаднаха много добри отзиви за др. Мете. Ако може да сподели накой резултата си при него, а също и координатите му, ще съм ви благодарна. Решила съм горна и долна б да си правя 🤗

# 229
  • Мнения: 427
Някой правил ли неоперативна Б, д- р Етугов пуска някакви реклами? Има ли ефект?

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 647
Здравейте,
От няколко дни се ровя, понеже в снимки на потребителки с пластика при д-р Иванова, виждам след самата операция нещо като “прещипване” във външния ъгъл на окото.
Някоя от Вас знае ли това дали е някаква специална техника, която тя използва или е някаква допълнителна процедура?
Не го забелязвам. В Инстаграм гледдам.

# 231
  • Мнения: 12
А някоя дама правила ли си е блефаропластика в Русе?

# 232
  • Мнения: 3 576
Не успявам да се свържа с Иванова за онлайн консултация - по телефона ме отсвириха, че правели записвания само за кабинета, а не отговаряна мейли и формата за контакт през сайта.
Знам, че няколко момичета от темата й бяха пращали снимки преди да отидат за операция, как се свързахте с нея?

И друг въпрос - време ми е за ботокс, но това ще попречи ли на правилната преценка на доктора за ГБ? Имам час за консултация с един от докторите чак ноември и не мога да си представя толкова да забавя ботокса…

# 233
  • София
  • Мнения: 265
Аз ѝ писах в Месинджър, но беше в миналата година октомври в най-напеченото на ковид време. Може после да е решила да внесе ред или просто да има много работа.

За ботокса - въздържайте се максимално дълго преди консултация/операция, важно е резултата. Аз бях устискала повече пт година май, не помня точно, но много време беше.

# 234
  • Мнения: 1 410
Задължително е да нямате ботокс както за консултацията, така и за операцията. И аз не си бях слагала повече от година беше ужас. Още щом ми махнаха конците отидох за ботокс.

# 235
  • Мнения: 1
Някой правил ли неоперативна Б, д- р Етугов пуска някакви реклами? Има ли ефект?
Здравейте!През март 2020г си правих PLASMA IQ в Дерма София-ефект-НУЛА.Едни 600 лв хвърлени на вятъра.

# 236
  • Мнения: 28
Здравейте.Бях на консултация при д-р Наталия Иванова на 17.09.2021г след прегледа се установи че ставам за долна блефаропластика.Насочихме дата за 01.12.2021г при мисълта за това настръхвам.Чела съм че не е страшно и не е болезнено нооо..въпреки това се шашкам.Проблема е на лице от доста ранна възраст и с времето се задълбочава.Пробвала съм мезотерапии,процедурата Agnes но резултат незадоволителен.

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Успех ви пожелавам и после ще чакаме да споделите резултати. Тук в темата има доста доволни от докторката, така че ви желая и вие да сте сред тях!

# 238
  • Мнения: 28
Благодаря Жижи. Ще споделя резултата с удоволствие
Някой знае ли какво точно се изследва при коагулационния статус ???

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 12:40 от Ввв Ййй 704024

# 239
  • Мнения: 4 476
Здравейте.Бях на консултация при д-р Наталия Иванова на 17.09.2021г след прегледа се установи че ставам за долна блефаропластика.Насочихме дата за 01.12.2021г при мисълта за това настръхвам.Чела съм че не е страшно и не е болезнено нооо..въпреки това се шашкам.Проблема е на лице от доста ранна възраст и с времето се задълбочава.Пробвала съм мезотерапии,процедурата Agnes но резултат незадоволителен.
А какъв точно е проблема при теб? Торбички ли имаш, кожата ли е набръчкана или нещо друго?

Общи условия

Активация на акаунт