Блефаропластика - 3 тема

  • 66 387
  • 737
  •   1
Отговори
# 360
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз мисля същото, но за твое спокойствие - чуй се с лекарката.

# 361
  • Мнения: 28
Аз мисля същото, но за твое спокойствие - чуй се с лекарката.
Писах и каза иска чакане но като чета във форумите хората виждат резултат още на 7 ден

# 362
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Това е доста индивидуално - зависи колко голяма е травмата, колко бързо се възстановява мястото и т.н. За мен не е необичайно да има оточност на 13 ден.

След поставяне на филър под очите с канюла (отпаря се кожата през отвор с игла) при Ванеска -  2 седмици бях с яки торбички под очите - какваито никога през живота си не съм имала.

Когато след години - Михайлов ми постави филър на същото място - пак с канюла, не само, че нямах торбички, ами изглеждах великолепно още от първия ден.

Едно и също място - но различен подход, травма и следствие.

# 363
  • Мнения: 1
Здравейте, на всички. Моля за ОВ правилно ли съм разбрала и добавяйте ако нещо съм изпуснала. От всичко което изчетох за София по общи мнения добрите доктори са Пеев( къде практикува в момента?), Кънев с въпросителни.., други?
Някой знае ли цената на долната блефаропластика - видях няколко различни варианта, но нищо не ми говорят. Иска ми се да съчетая и двете ако мога тъй като съм с паднали клепачи и големи торбички под очите( 47г), но зависи от общата цена.
 Благодаря ви предварително за отговорите

# 364
  • Мнения: 337
Здравейте, момичета! Смятам да се подложа на неоперативна блефаропластика,  доколкото разбрах през първите дни ще имам оточност и доста сериозно изгаряне, вероятно няма да е удачно да слагам и грим. Може ли, който е правил такава, да ме ориентира колко дни приблизително е добре да остана вкъщи?

# 365
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Зависи колко инавазивна ще е процедурата и как организмът се възстановява. В лекия вариант възстановяването е за около седмица, в тежкия - грим след месец.

# 366
  • Мнения: 337
Алена, благодаря за отговора. Лошото е, че ще имам само 3-4 почивни дни и след това ще трябва да отида на работа, а кожата ми е много бяла и чувствителна. Дано успея да се понамажа някак, да не личи толкова. На този етап ще правя само отдолу, доста се притеснявам.

# 367
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако се прави неинвазивно - няма проблем над точките да сложиш ФДТ след 4-я ден. Ако е по-инвазивно и е мокра рана - няма как. Обсъдете го това с лекаря. Аз не знам и с каква цел го правиш и какви са ти очакванията.

# 368
  • Мнения: 337
Аз нямам торбички, правя го заради фините бръчици около очите. Околоочната зона ми е проблемна, не слагам ботокс, два пъти съм слагала Реденсити 2 (беше супер няколко години), но след последния път се образува под едното око нещо наподобяващо торбичка, нещо като оток, което се наложи да разградим. А лекарката ми от няколко години ме навива за тази процедура. Аз не съм фен на апаратните процедури, но понеже нямам варианти и се навих. Дано има ефект. Ще помоля да го направят не много инвазивно, но като се знам сигурно един месец няма да съм за гледане.

# 369
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ако е за под очите - трябва да е неинвазивно, т.е. с едноседмично възстановяване, за да няма промяна в цвета на кожата. Ще очаквам да споделиш отзиви Simple Smile

# 370
  • Мнения: 337
Благодаря ти Аленка, много си мила! Задължително ще споделя. Вероятно ще си поискам да работи и клепач, днес се размислих, като ще се подлагам, поне да направя всичко. В другия петък ми е процедурата. Тогава ще се подложа едновременно и на поставяне на радиес с канюла в областта на челюстта, шията и деколтето. Вчера ми сложи 20 единици ботокс, за да ме подготви за процедурата. Ще споделя в петък 🙂

# 371
  • Мнения: 1 731
Ако е с лазер (понеже каза изгаряне) - аз съм имала многократно такива процедури. Не става да ходиш на работа. То си е изгорено. Доста болезнено първите 2 дена. После оттичаш. После става на корички - т.е и с фон дю тен не може да се скрие. Имам снимки, мога да потърся слез колко време приличаш на човек.

Краткотрайният ефект е чудесен. Опъната и прибрана кожа. Дълготрайният почти никакъв.

# 372
  • Мнения: 337
Благодаря за споделеното, dreamingfly, ще бъда много благодарна за снимки. Поне да се ориентирам. Моята дерматоложка отдавна ме навива за тази процедура с лазер. Аз имам множество повърхностни, фини линии около очите. Според нея това ще помогне. Аз съм скептично настроена. Даже малко се притеснявам да не ми стопи филъра в скулите, не знам точно каква зона ще обхване.

# 373
  • Мнения: 1 731
Благодаря за споделеното, dreamingfly, ще бъда много благодарна за снимки. Поне да се ориентирам. Моята дерматоложка отдавна ме навива за тази процедура с лазер. Аз имам множество повърхностни, фини линии около очите. Според нея това ще помогне. Аз съм скептично настроена. Даже малко се притеснявам да не ми стопи филъра в скулите, не знам точно каква зона ще обхване.
За фини линии може и да помогне. Аз имам много излишна кожа. Но иначе си е доста неприятна процедура. Зависи и колко агресивен ще е операторът разбира се Simple Smile На мен дерматоложката ми каза да спра да се тормозя и да хода да ме резнат Simple Smile само, че аз го отлагам. Пишете ми на лично, че съм
в много напрегнат период на работа.

# 374
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз правих процедурата с упойка - така не се усеща нищо. След това не съм имала болка или оток, просто си изчаках да паднат коричките.

Общи условия

Активация на акаунт