Блефаропластика - 3 тема

  • 66 590
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 805
За долната нямам никакви забележки! Аз използвах и горна да направя, въпреки че той ми каза да изчакам още 1-2 години. Беше ме пощадил там та помолих за ревизия за горе специално. Клиниката и докторът са добри, няма да те окепазят с някоя птоза или друго усложнение, което е много важно.

От вътрешната страна ли работиха или от външната? Защото при долна белеферо, ако се работи от вътре не остава белег, но пък има риск от едно супер неприятно усложнение - ектропион на клепача,  долния клепач се обръща навън и е нещо страшно за гледане. Не знам в БГ дали споменават за това вероятно усложнение, но тук където живея те уведомяват, че е възможен риск.

# 541
  • Мнения: 21
И аз гледах мното отзиви за Наталия Иванова, но имаше снимки само за горен клепач, а не на долен, но от тоаа което виждам ефекта е супер,  предполагам че и за долен клепач ще е така.
И аз имам недостиг на вит Д и все си мислих, че е от това, но може и да не е така, макар че лятото винаги съм била много по-добре с торбичките, да не кажа, че направо си изчезваха, но вече и слънце не ги заличава.
Преди да прибягна към оперативната процедура обаче, мисля да пробвам с Агнес. Търся студио в Пловдив,  където да ида.
Не са от килограмите торбичките. Аз съм слаба и си имам чудесни торби😒
Скоро правих много подробни изследвания и няма нищо тревожно, освен Вит б12 и вит Д, които са ми много ниски. Но не вярвам да е от това. Моята приятелка също има ниски нива на двата витамина, а няма торби.
Не знам моите, дали са мастни, при съвсем леко съкращение на мускула изчезват, а иначе са си добре оформени гадни торби😒 Много ме дразнят, погледът ми е постоянно там и вече имам комплекс от който смятам да се отърва.
Събирам впечатления и смелост за д-р Наталия Иванова.

# 542
  • Мнения: X
За долната нямам никакви забележки! Аз използвах и горна да направя, въпреки че той ми каза да изчакам още 1-2 години. Беше ме пощадил там та помолих за ревизия за горе специално. Клиниката и докторът са добри, няма да те окепазят с някоя птоза или друго усложнение, което е много важно.

От вътрешната страна ли работиха или от външната? Защото при долна белеферо, ако се работи от вътре не остава белег, но пък има риск от едно супер неприятно усложнение - ектропион на клепача,  долния клепач се обръща навън и е нещо страшно за гледане. Не знам в БГ дали споменават за това вероятно усложнение, но тук където живея те уведомяват, че е възможен риск.
Външен разрез. Никакъв белег не остава. Само насинена бях около две седмици.

# 543
  • Мнения: 1 414
150 лв ли е станала консултацията?!? Аз мисля, че платих 50 лв. през януари.
120 лв. онлайн консултация под 10 минути. Часове за консултация нямало за около месец напред, за операция няколко месеца напред, само ако някой се откаже, се появявали часове. Нормално, тя много нашумя, очевидно работи качествено и има търсене.

# 544
  • Мнения: 975
Еха,наистина доста се е покачила цената. Миналата година май месец ходих на консултация и си беше 50 лв., мисля. Доста беше обстойна, операцията ми беше октомври, просто защото тогава си бях планирала отпуск за тази интервенция, но имаше часове и за операции и консултации...Но пък както съм споделяла, аз също съм доста доволна от Желязкова.

# 545
  • Мнения: 68
Здравейте, дами, може и господа да има, здравейте на всички Simple Smile
Аз се бях леко депресирал с торбичките под очите и смъкнатите горни клепачи , и ходих миналата година юни на консултация при Наталия Иванова в (ресбиомед мисля, че се казваше),
седнах на стола огледа ме докторката, както и нейна сестра и казаха, че нямам нужда за такава драстична манипулация, и ако искам леко освежаване, то ще трябва само терапии (инжекционни с витамини за леко стягане и избелване под очите, ако желая , или друга опция с филъри под очите и ботокс), тааа така , започнах с манипулациите с филъри под очите (хлътнатото изчезна - филърите вече съм 9 месец с тях и са ми окей, а ботокса вече втори път слагам на чело, пачи и гневна , като се вижда видимо освежаване и повдигане в зоната на клепачите. Ще задържа за момента на тези манипулации, пък след 5-6 години може вече на нещо по-драстично. Да уточня, че съм на 30, работя много нощни смени по 12 часа и не спя много, но е окей вече, чувствам се доста свеж , ботокса си го има и супер добре стои. Така, че когато решите на драстични процедури, вижте дали някое филърче или ботокс няма да помогна за първо време, да , за мастните наструпвания няма да помогне, но за леко хлътване ще помогне доста.
Филъра и ботокса си ги слагах при доктор Валянова, златни ръце има тази жена!

# 546
  • Варна
  • Мнения: 3 063
Разбрах нещо доста интересно, между другото. Ортодонтски проблеми като недоразвита долна челюст /дълбока захапка /, водят до тъмни кръгове под очите,увиснали надолу ъгълчета на очите и др. Аз съм така между другото. Та понякога има доста и различни фактори за някои на пръв поглед козметични проблеми.

# 547
  • Мнения: 2 805
Скрит текст:
За долната нямам никакви забележки! Аз използвах и горна да направя, въпреки че той ми каза да изчакам още 1-2 години. Беше ме пощадил там та помолих за ревизия за горе специално. Клиниката и докторът са добри, няма да те окепазят с някоя птоза или друго усложнение, което е много важно.

От вътрешната страна ли работиха или от външната? Защото при долна белеферо, ако се работи от вътре не остава белег, но пък има риск от едно супер неприятно усложнение - ектропион на клепача,  долния клепач се обръща навън и е нещо страшно за гледане. Не знам в БГ дали споменават за това вероятно усложнение, но тук където живея те уведомяват, че е възможен риск.
Външен разрез. Никакъв белег не остава. Само насинена бях около две седмици.

Zabraven profil, Благодаря! Вита, нали, а лекарят Пеев?

Значи колкото и да е добра Желязкова, 150 лв за консултация е прекомерно, буквално си е кожодерство. Изхвърлила се е докторката яко, защото живея в една от най-скъпите страни в света, и тук е 100 лв консултация с пластичен. А нали естествено не може да сравняваме стандарт и заплати в двете страни. .
Отделно, че тук консултациите във всички клиники за ботокс, филъри и прочие естетични процедури са безплатни. Шокирах се - ...

Мислех да се консултирам с нея, но такава алчност ме отблъсква. Ако ще Бог да е.

Последна редакция: нд, 08 май 2022, 12:47 от *Serendipity*

# 548
  • Мнения: 1 414
Скрит текст:
За долната нямам никакви забележки! Аз използвах и горна да направя, въпреки че той ми каза да изчакам още 1-2 години. Беше ме пощадил там та помолих за ревизия за горе специално. Клиниката и докторът са добри, няма да те окепазят с някоя птоза или друго усложнение, което е много важно.

От вътрешната страна ли работиха или от външната? Защото при долна белеферо, ако се работи от вътре не остава белег, но пък има риск от едно супер неприятно усложнение - ектропион на клепача,  долния клепач се обръща навън и е нещо страшно за гледане. Не знам в БГ дали споменават за това вероятно усложнение, но тук където живея те уведомяват, че е възможен риск.
Външен разрез. Никакъв белег не остава. Само насинена бях около две седмици.

Zabraven profil, Благодаря! Вита, нали, а лекарят Пеев?

Значи колкото и да е добра Желязкова, 150 лв за консултация е прекомерно, буквално си е кожодерство. Изхвърлила се е докторката яко, защото живея в една от най-скъпите страни в света, и тук е 100 лв консултация с пластичен. А нали естествено не може да сравняваме стандарт и заплати в двете страни. .
Отделно, че тук консултациите във всички клиники за ботокс, филъри и прочие естетични процедури са безплатни. Шокирах се - ...

Мислех да се консултирам с нея, но такава алчност ме отблъсква. Ако ще Бог да е.
@ *Serendipity*, 120 лв. била онлайн консултацията. Аз заблудих хората с тези 150, просто защото и 120лв. ми се стори много и съм запомнила погрешно. При професор гинеколог миналата година прегледа беше 120 и някак ми се стори прекомерно за 10 Мин онлайн консултация…. Но аз не бих го нарекла алчност. Търсенето определя предлагането. След като и на тези цени няма свободни дати, защо да не ги вдигне? Моята БФ 2019-та беше 1300 лв при друг лекар, а сега под 2000 не съм чувала.

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И аз гледах мното отзиви за Наталия Иванова, но имаше снимки само за горен клепач, а не на долен, но от тоаа което виждам ефекта е супер,  предполагам че и за долен клепач ще е така.
И аз имам недостиг на вит Д и все си мислих, че е от това, но може и да не е така, макар че лятото винаги съм била много по-добре с торбичките, да не кажа, че направо си изчезваха, но вече и слънце не ги заличава.
Преди да прибягна към оперативната процедура обаче, мисля да пробвам с Агнес. Търся студио в Пловдив,  където да ида.
Агнес доколкото знам има при д-р Чокоева.

# 550
  • Мнения: 21
А някакви хубави отзиви чували ли сте за нея?
И аз гледах мното отзиви за Наталия Иванова, но имаше снимки само за горен клепач, а не на долен, но от тоаа което виждам ефекта е супер,  предполагам че и за долен клепач ще е така.
И аз имам недостиг на вит Д и все си мислих, че е от това, но може и да не е така, макар че лятото винаги съм била много по-добре с торбичките, да не кажа, че направо си изчезваха, но вече и слънце не ги заличава.
Преди да прибягна към оперативната процедура обаче, мисля да пробвам с Агнес. Търся студио в Пловдив,  където да ида.
Агнес доколкото знам има при д-р Чокоева.

# 551
  • Мнения: 28
Момичета не си давайте парите за Агнес ако торбичките са големи.Оперативната блефаропластика е трайно решение за тях

Последна редакция: нд, 15 май 2022, 11:02 от bubanka

# 552
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Скрит текст:
Скрит текст:
За долната нямам никакви забележки! Аз използвах и горна да направя, въпреки че той ми каза да изчакам още 1-2 години. Беше ме пощадил там та помолих за ревизия за горе специално. Клиниката и докторът са добри, няма да те окепазят с някоя птоза или друго усложнение, което е много важно.

От вътрешната страна ли работиха или от външната? Защото при долна белеферо, ако се работи от вътре не остава белег, но пък има риск от едно супер неприятно усложнение - ектропион на клепача,  долния клепач се обръща навън и е нещо страшно за гледане. Не знам в БГ дали споменават за това вероятно усложнение, но тук където живея те уведомяват, че е възможен риск.
Външен разрез. Никакъв белег не остава. Само насинена бях около две седмици.

Zabraven profil, Благодаря! Вита, нали, а лекарят Пеев?

Значи колкото и да е добра Желязкова, 150 лв за консултация е прекомерно, буквално си е кожодерство. Изхвърлила се е докторката яко, защото живея в една от най-скъпите страни в света, и тук е 100 лв консултация с пластичен. А нали естествено не може да сравняваме стандарт и заплати в двете страни. .
Отделно, че тук консултациите във всички клиники за ботокс, филъри и прочие естетични процедури са безплатни. Шокирах се - ...

Мислех да се консултирам с нея, но такава алчност ме отблъсква. Ако ще Бог да е.
@ *Serendipity*, 120 лв. била онлайн консултацията. Аз заблудих хората с тези 150, просто защото и 120лв. ми се стори много и съм запомнила погрешно. При професор гинеколог миналата година прегледа беше 120 и някак ми се стори прекомерно за 10 Мин онлайн консултация…. Но аз не бих го нарекла алчност. Търсенето определя предлагането. След като и на тези цени няма свободни дати, защо да не ги вдигне? Моята БФ 2019-та беше 1300 лв при друг лекар, а сега под 2000 не съм чувала.

Да не би да става въпрос за друг лекар. 10 минути са доста малко време за такава консултация. Аз имам чувството, че поне 30 минути беше. Цената сега е 80 лв. Беше 50 лв. когато аз ходих. Предполагам, че може да става въпрос за различни лекари.

# 553
  • Мнения: 1 414
@ *Serendipity*, 120 лв. била онлайн консултацията. Аз заблудих хората с тези 150, просто защото и 120лв. ми се стори много и съм запомнила погрешно. При професор гинеколог миналата година прегледа беше 120 и някак ми се стори прекомерно за 10 Мин онлайн консултация…. Но аз не бих го нарекла алчност. Търсенето определя предлагането. След като и на тези цени няма свободни дати, защо да не ги вдигне? Моята БФ 2019-та беше 1300 лв при друг лекар, а сега под 2000 не съм чувала.

Да не би да става въпрос за друг лекар. 10 минути са доста малко време за такава консултация. Аз имам чувството, че поне 30 минути беше. Цената сега е 80 лв. Беше 50 лв. когато аз ходих. Предполагам, че може да става въпрос за различни лекари.
Хм, е кой друг доктор с фамилия Желязкова, препоръчан от Бърдаров за БФ? Аз специално питах вчера за цената отново, преди да публикувам тук и точно това ми каза онлайн е била консултацията не повече от 10 мин 120 лв. Моята консултация при Средкова също беше доста дълга, вкл. мерене на вътреочно налягане, диоптър и т.н., но при мен на 3 тата минута стана ясно, че съм подходяща за БФ и оглеждаше всичко необходимо преди операция, а при моята приятелка в 10-те минути онлайн са обсъждали, че не е изобщо за такава операция. Честно казано е разбираемо, че е било с такова времетраене. При условие, че няма да я оперира какво точно да обсъждат 30 мин онлайн на видео? Утре ще питам за малкото име, за да не стане някое объркване.

# 554
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 432
Даже не знаех, че преглежда и онлан. Останах с впечатление, че е била претупана за 120 лв., затова ми стана чудно. Иначе съм съгласна, че след като не е подходяща за операция - няма какво да си губят времето с "дълъг преглед". Но мисля, че всеки лекар би таксувал такава консултация на "редовната цена", не на половина, на 30% .... или някакво друго частично плащане.

Защо обаче 120 лв е въпросът - може би ако е било през платформа да има някакво допълнително таксуване за нея. Макар, че има лекари и през вайбър преглеждат. Как им се плаща - не зная.

Хубаво е, че се отвори приказка - най-вече, за да е ясно. Вчера тя, утре някой друг - да е подготвен.

Общи условия

Активация на акаунт