СТОЙНОСТИ НА ЧХГ- ТЕМА 13

  • 37 572
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 352
Ariella, напълно ви разбирам, защото и аз пуснах ЧХГ 2 дена преди срещата с репродуктивния специалист със същите доводи като вас.
Според мен, да, може да чуснете ЧХГ на 1ви март, което ще е 10 дена след овулацията. Стискам много палци!

# 31
  • Мнения: 14
Аз все повече се панирам за извън маточна бременност стойностите:
17.02- 509
19.02- 447
22.02- 465
А вчера 24.02- 530
Което е доста бавно... Утре съм на преглед, ако е извънматочна при тези стойности би ли се видяла?

# 32
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Казват, че под 1000 нищо не се визуализира на ехографа. Обади се на лекаря си и му кажи за тези стойности. Нека те наблюдават, за да не се изпуснат нещата, ако не дай Боже е извънматочна. Дано е синдромът на изчезващия близнак.
Стискам ти силно палци да не е лошото.

# 33
  • Мнения: 12
Здравейте,
Аз съм след трансфер на две 3-дневни ембриончета и вчера беше 7-ми ден след ЕТ, в който си пуснах три хормона за изследване, като едвам дочаках днес резултатите - от малък град съм и пробите ги пращат в софия чак да се изследват, та :


Тихичко ли да се радвам? Как са стойностите за този 7-ми ден?

# 34
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Прогестерона ти е супер.ЧХГ е нисичко,но като за ден 7 бива,ще тръгне нагоре.Ако може повтори след 48 часа...
ПП-всъщност за тридневни май е доста хубаво.Обикновено на ден 7 се пуска при трансфер на 5-дневни...

# 35
  • Мнения: 384
Момичета дайте съвет, аз нещо се филмирах...Ако някоя е изпадала в такава ситуация, нека да пише. През няколко дни пускам ЧХГ, понеже в началото растеше бавно. Док. първо мислеше, че е биохимична, после че е извънматочна...Изобщо постоянно съм в стрес. Проблема е, че пускам в различни лаборатории и като гледам референтните им са различни. Тъкмо се бях успокоила, че се удвоява нормално в понеделник пуснах в Рамус и беше 550. Днес в четвъртък пуснах в Бодимед да видя колко е пораснало за 3 дни (понеже моя док. работи с тях) и беше 660,  а очаквах да е над 1000. Утре съм на преглед, но ще се побъркам до тогава! Според вас възможно ли е резултата да не ок понеже са различни лаборатории? Дали утре да не пусна пак в Рамус, да видя колко е станало за 4 дни? Но то пък няма да излезе до часа ми за преглед:( В най-лошия случай, ако ембриона е спрял развитие, няма ли да имам болки или кървене или това може да се проточи с няколко дни? Знам, че сама си ги пречинявам тези драми, като пускам на различно място, но имаше опашка 30 човека и нямах възможност да чакам Sad Сега съм в 5г.с. и се надявах утре да видим, че ембриона е в матката.

# 36
  • Мнения: 1 484
Моето се покачваше перфектно а се оказа извънматочна още първия път като отидох на доктор и не се видя в матката разбрах че не е наред.Всичко е божа работа успокои се и виж доктора какво ще ти каже.Или потърси второ мнение.

# 37
  • Мнения: 384
А в коя седмица отидохте на доктор? Какво последва, за да се изхвърли ембриончето? Хич не съм запозната и ще откача до утре.

# 38
  • Мнения: 4 839
За съжаление, мисля, че дори и в различни лаборатории, едва ли толкова голяма разлика ще е. Понякога отнема време на тялото да се изчисти само, та ако става въпрос за задържан аборт, може да нямате болки и кървене все още.
Дано да не е извънматочна бременност, при нея често се налага отстраняване на тръбата. А ако не е, може да ви направят кюртаж или ако не е късно, може да ви дадат хапчета за изчистване.

# 39
  • Мнения: 1 484
Първо отидох на една седмица закъснение и след полужителен тест.Докторката нищо не видя пуснах си кръвен беше почти 1000 .И така през няколко дни докато не ме приеха в болницата и там я видяха бях почти в 8 седмица и сега съм без дясна тръба.

# 40
  • Мнения: 171
Здравейте,

Да споделя и аз (плахо и с голям страх заради многото опити до сега, винаги завършващи с ниско ЧХГ, което спада), че след ЗЕТ на 3 ембриона, 3-дневни, ЧХГ се движи така:
20.02. (12-ти ден) - 339.00
22.02. (14-ти ден) - 813.80
24.02. (16-ти ден) - 2096.00
26.02. (18-ти ден) - 4428.00
Не смея нито да се зарадвам, нито да повярвам.
Какво мислите, момичета, за тези резултати?
Това ми е 5-ти инвитро опит, 4-ти трансфер.

# 41
  • Мнения: 5 352
Bebka, много добре изглежда ЧХГ и как се движи!
Хайде, пожелавам ти тази бременност да е до финал и нека донесе двойна радост! Flowers Hibiscus

# 42
  • Мнения: 4 839
Здравейте,

Да споделя и аз (плахо и с голям страх заради многото опити до сега, винаги завършващи с ниско ЧХГ, което спада), че след ЗЕТ на 3 ембриона, 3-дневни, ЧХГ се движи така:
20.02. (12-ти ден) - 339.00
22.02. (14-ти ден) - 813.80
24.02. (16-ти ден) - 2096.00
26.02. (18-ти ден) - 4428.00
Не смея нито да се зарадвам, нито да повярвам.
Какво мислите, момичета, за тези резултати?
Това ми е 5-ти инвитро опит, 4-ти трансфер.

На мен ми изглежда поне като близнаци 😊 Честито!

# 43
  • Мнения: 171
Здравейте,

Да споделя и аз (плахо и с голям страх заради многото опити до сега, винаги завършващи с ниско ЧХГ, което спада), че след ЗЕТ на 3 ембриона, 3-дневни, ЧХГ се движи така:
20.02. (12-ти ден) - 339.00
22.02. (14-ти ден) - 813.80
24.02. (16-ти ден) - 2096.00
26.02. (18-ти ден) - 4428.00
Не смея нито да се зарадвам, нито да повярвам.
Какво мислите, момичета, за тези резултати?
Това ми е 5-ти инвитро опит, 4-ти трансфер.

На мен ми изглежда поне като близнаци 😊 Честито!

Това с близнаците няма как да го повярвам. Все ми разправят, че явно са ми некачествени яйцеклетките щом няма никаква друга причина да не става.
При единия опит правих ПИД и нито един ембрион не беше Ок.
И сега върнахме последните 3 точно защото бях сигурна, че няма шанс да се хване едно, камо ли повече....луда история.

# 44
  • Мнения: 3 916
Стискам палци всичко да е наред. На ехограф ще се види вече, иначе расте като по учебник, даже като за двечки 😊

Общи условия

Активация на акаунт