Рибата - месо ли е?

  • 3 388
  • 20
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 281
Етикетите са наложителни, за жалост.
На мен са ми неприятни, като човек, който не консумира животински продукти не споменавам че съм веган, казвам нещо от сорта на растителен режим съм. Просто срещнах много токсични хора в този кръг, за които никога не си достатъчно добър, никога достатъчно "веган". След като ме баннаха от някои групи заради коментари, които не са им по вкуса, просто спрях да ползвам етикети.
Чуждестранните групи са на светлини години от нашите, държа да подчертая.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 972
Етикетите са наложителни, за жалост.
На мен са ми неприятни, като човек, който не консумира животински продукти не споменавам че съм веган, казвам нещо от сорта на растителен режим съм. Просто срещнах много токсични хора в този кръг, за които никога не си достатъчно добър, никога достатъчно "веган". След като ме баннаха от някои групи заради коментари, които не са им по вкуса, просто спрях да ползвам етикети.
Чуждестранните групи са на светлини години от нашите, държа да подчертая.
Съгласна съм с мнението. Голяма част от хората,които стават вегани или вегетарианци се изживяват като просветени гурута. На мен ми е too much...

# 17
  • Мнения: 2 706
Има и фрутерианци, които консумират само растения, които сами са паднали от дървото. Инак се броят убити.
По темата, рибата за мен, и за биологията, е месо.

# 18
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 237
Да,месо е.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Има и фрутерианци, които консумират само растения, които сами са паднали от дървото. Инак се броят убити.

Flushed Звучи ми извратено.

Познавам момиче, което от малка не яде месо но не защото иска да е вегетарианец, а просто защото не го обича. И като я питаха "Вегетарианка ли си?", тя се чудеше какво да отговори и обикновено беше "Да, но не от онези гадните вегетарианци, които не приемат месоядните."

# 20
  • Мнения: 24
Зависи от гледната точка.

Да, месо е, защото е живо същество и ако сте решили да станете вегетарианка, защото не искате да ядете месо, би трябвало да не ядете и риба...

Но ако сте като мен и просто не искате да ядете месо по здравословни причини, рибата е чудесна храна и не при всички режими на хранене се счита за месо.

Общи условия

Активация на акаунт