Лунна диета - първа четвърт, 30 септември, 14.04 часа

  • 1 456
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 smile3505

# 16
  • Мнения: 1 813
Ето ще изкарам едно денонощие с най-добрата ми приятелка - бутилка с минерална вода.
Колко ли литра ще изпия  newsm78

# 17
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето ще изкарам едно денонощие с най-добрата ми приятелка - бутилка с минерална вода.
Колко ли литра ще изпия  newsm78

Колкото повече - толкова повече! Wink

# 18
  • Мнения: 1 813
Мечта са ми 46кг  Whistling Увиии,падала съм най-много до 49кг

# 19
  • Мнения: 694
Ето ми и мен. Peace Добре, че навреме видях. В 14 обядвах и сега се спирам.
Утре ще докладвам.

Успех

# 20
  • Мнения: 143
Не съм  много наясно, аз изядох една вафла в 13,30 и сега до 14,04 утре не трябва да ям така ли? И колко ще отласбна Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 813
Сестра ми не издържа на първия час и половина и в момента си пече картофки във фурната  hahaha

# 22
  • Мнения: 321
И аз имам желание,а и чеса ме устройва,защото на обяд съм на рожден ден.
Дано да се справя!
Така че бройте и мен Peace

Боби,на едни и същи килограми сме и една и съща цел преследваме. HugКажи с какво ги бориш килограмите,освен с лунната?
С вас съм момичета,добре че навреме видях темата.

Честно да си кажа аз от днес смятам да започна с преборването им и то сериозно.
Решила съм днес лунната,а от утре Японско чудо,че тази диета много ме дразни,защото все я почвам и така и не изкарвам дори два дни.Та съм решила,че този път аз ще съм по-силната!
Иначе ще си изготвя план и ще правя всеки ден упражнения,вече доста съм си свалила в компа,и всеки ден различни ще правя,за да ми е по-интересно и да не ми омръзват и след Японското ще преминавам на НВД и така...
Вярвам,че ще се справя и успех и на теб!  bouquet

# 23
  • Мнения: 321
Аз пък в два ми звънна телефона и обявих на всеослушание,че съм на диета и по навик в 14:20 беше исках да лапна едно много мъничко парченце тортичка Mr. Green,а пък то взе че падна на панталана  Laughing и така ми напомни,че имам дадено обещание и не трябва да се правя на луда Whistling
И така сериозна съм и смятам да го изкарам този дълъг ден! Flutter

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не съм  много наясно, аз изядох една вафла в 13,30 и сега до 14,04 утре не трябва да ям така ли? И колко ще отласбна Mr. Green
Точно така!
А за отслабването - различно, зависи колко имаш излишни и дали си стриктна - аз например карам само на вода и повече от 24 часа - стигала съм до 36.В началото, когато имах повече излишества, свалях 1,5 кг. Сега - 0,500 - 0,300, но вече съм с нормално тегло. Grinning

# 25
  • Мнения: 712
Майка ми пробва само веднъж и свали 3 кг, но не повтори. Аз съм опитвала само веднъж, но издържах 16 часа.
Кажете кога са другите дати, че късно видях темата....

# 26
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Виж тук:

http://www.pudriera.com/index.php?mode=statii&id=281

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 612
аз както всеки път забравих за лунната, но за късмет се сетих точно в 2ч, когато отидох да тараша кухнята и видях че майка е оставила листа с дните на масата. за съжаление обаче не бях яла нищо и преди това, т е цял ден, а в къщи се пекат едни чушки, един аромат... как ми къркори корема не е истина! но съм решила утре да спя до обяд и така ще издържа!

# 28
  • Мнения: 1 813
Има ли живи от лунната  Mr. Green

# 29
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Има ли живи от лунната  Mr. Green

Споко, живи сме Grinning !
Отивам да майсторя закуска за мъжете и ще си скрия за мен за следобяд... Mr. Green
Кураж, момичета, малко остана Peace!

Общи условия

Активация на акаунт