Име за близначка

  • 4 117
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
С ваша помощ избрахме Катерина за едната ми близначка, но за другата още се двоумим. Не държа двете имена да си отиват.Моля, дайте по един глас, че не остана

# 1
  • Мнения: 584
София - прекрасно име Simple Smile

# 2
  • Мнения: 12 129
Отново гласувах за София

# 3
  • Мнения: 4 350
Жасмина. Харесва ми името.

# 4
  • Мнения: 3 025
Жасмина.

# 5
  • Мнения: 270
Гласувах за София, та и двете да имат кралски имена. Харесват ми много и умалителните и на двете: СОфи (ударение на 1-вата сричка) и Кате.

# 6
  • Мнения: 5 553
Аделина или София.

# 7
  • Мнения: 270
Вече са избрали Катерина за едното момиченце, пита сега за второто.

# 8
  • Мнения: 5 553
Вече са избрали Катерина за едното момиченце, пита сега за второто.
Разбрах много добре, следя темата отдавна и точно това казвам - за второто момиченце Аделина или София. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 557
Аз пък си помислих, че от името Катерина сте се отказали, нали имате и син с тази буква /ако правилно съм запомнила/.
Гласувах за София.

# 10
  • Down south
  • Мнения: 7 695
Отново глас за София.
Комбинацията на Катерина и София, би била много eлегантна.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 016
От изброените най-много ми харесва София. На второ място Елеонора.

# 12
  • Мнения: 3 033
Двуомя се за кое име да дам гласа си. От изброените само за себе си ми харесва най-много Аделина, но в комбинация с Катерина, което категорично казвате, че сте избрали, бих гласувала за София.

# 13
  • Мнения: 363
Гласувам за София без никакви колебания.

# 14
  • Мнения: 2 759
Елеонора

# 15
  • Мнения: 13
Аз пък си помислих, че от името Катерина сте се отказали, нали имате и син с тази буква /ако правилно съм запомнила/.
Гласувах за София.
 Така е, сина ми се казва Кристиян, но името Катерина ми е фаворит

# 16
  • Мнения: 339
Гласувах отново за София.
Много харесвам и името Аделина, но не и в комбинация с Катерина. Разбрах, че не е важно да си отиват, но просто много добре ми звучат заедно имената Катерина и София.

# 17
  • Мнения: 927
От изброените Елеонора ми харесва най-много.
Казахте, че Катерина вече е решено, но все пак като вариация Екатерина и Елеонора би се получило прекрасно Hug

# 18
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
Тъй като Катерина е класическо интернационално име с хубаво значение,аз бих избрала подобно и за другата близначка.
От имената,които сте подбрали бих се спряла на Елеонора или София.И двете са много красиви.
Катерина и Елеонора
Катерина и София
Идеално си пасват и в двата варианта.
 В първия са еднакво дълги и в двете има буква,,р,,.
Елеонора май няма имен ден.Не съм сигурна....
А във втория повече се различават,но пък и двете имат имен ден.За това ще гласувам за София.

# 19
  • Австрия
  • Мнения: 2 313
До Катерина ще 'стои' хубаво Елеонора от предложените.

# 20
  • Мнения: 3 130
Елеонора

# 21
  • Мнения: 12 808
Катерина и Евелина - звучи ми много добре.

# 22
  • Мнения: 1 919
Отново глас за София.
Комбинацията на Катерина и София, би била много eлегантна.

И аз гласувах за София поради същата причина. Мисля, че много си подхождат.

# 23
  • Мнения: 1 384
Сега гласувах за Елеонора, но всички имена от анкетата ми харесват, без Калия. Не че името е лошо, но след като вече имате Кристиян, три  имена с К  ще станат много: Кристиян, Катерина и Калия... Затова не бих избрала него. Другите са подходящи.

Успех!

Вижте тук още едно семейство с втора двойка близнаци: https://www.24chasa.bg/region/article/9529486.

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 17:32 от Radilena

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
София.

# 25
  • Мнения: 473
Харесвам Елеонора и Аделина, като в случая гласувах за Аделина.

# 26
  • Мнения: 6 993
София или Елеонора от мен. Може би Елеонора повече, за да са горе-долу еднакво дълги.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 977
Гласивай за Калия ново е като предложение, но ми харесва. Ще има и тв имен ден на голям празник. Кали и Кати, сладко е. Калия е и много нежно. Едната ще има по-силно име, другата по-нежно и женствено❤️

# 28
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 019
Жасмина

# 29
  • Мнения: 249
Катерина и Евелина - звучи ми много добре.
И според мен най-много си подхождат!

# 30
  • София
  • Мнения: 22 984
Гласувах за Елеонора.

# 31
  • Мнения: 11 926
Аз бих предложила Евгения.
Катерина и Евгения

От списъка-София.

# 32
  • Мнения: 8 903
Елеонора, без колебание. София, фаворит в анкетата, също ми харесва, но комбинацията Елеонора и Катерина ми харесва много повече.

# 33
  • Мнения: 43
Жасмина е хубаво, също ми харесва Ясмина Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 156
И тук съм за Аделина. Евелина също си подхожда. Елеонора е хубаво, но на мене не ми върви в чифт с Катерина.
Стига с тези София и Дария, разчупете малко калъпа, че където и отидем по площадки се обръщат по 5 в комплект.

# 35
  • Мнения: 18 588
София е най-популярното женско име в световен мащаб. На мен ми харесват Елеонора и Деяна.

# 36
  • Мнения: 3 033
Писах, че София в комбинация с Катерина най-добре ми звучи, но ако искате да рязчухите, бих предрожила да съчетаете с другия ми фаворит - Аделина. Страхотно е. Много е нежно. Другото ми предложение от изброените е за Елеонора.

# 37
  • Мнения: 2 894
София и Евелина ми харесват.

# 38
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 303
Само София ми хареса от изброените, но прочетох страхотно предложение - Евгения. Катерина е чудесен избор.

# 39
  • Мнения: 12 129
    Е, колко пък да е разпространено София, аз познавам само две. А от 20 години работя с ученици, до сега София не съм имала. Нито в групите на децата ми е имало, нито в класа на щерката. Ама пък тя уж с рядко име, а познаваме едно момиченце Лъчезара. За капак си е имала адашка в групата в детската градина тази Лъчезара. Синът ми е Емил. Също рядко срещано, но в групата му са двама.

    # 40
    • пустинята Гоби
    • Мнения: 7 303
    София е популярно име през последните години, тепърва ще имате ученички, които се казват така. За Емил важи същото, напоследък почна да се среща повече.

    # 41
    • Мнения: 1 459
    https:// София. Вече имате име, завършващо на "ина", със София ще се получи добър баланс.

    # 42
    • Мнения: 11 007
    Гласувах за София, понеже опцията е само една. Калия и Елеонора също ми харесват.

    # 43
    • Мнения: 1 384
    Името София е на 4-то място сред имената, давани на новородени момичета в България през 2020 г. Вижте тук: https://www.24chasa.bg/Media/2021/01/06/c260fa2a-2317-4cdd-955f-af2e0cf34b4c.pdf.

    # 44
    • Мнения: 5 553
    Днес чух Елинор като вариант на Елеонора, но повече би отивало на Катрин, а не на Катерина. Simple Smile Просто като идея.

    # 45
    • Мнения: 2 056
    Аз гласувам за Калия, нищо, че сигурно никой няма да подкрепи този вариант. Струва ми се по-уникално от другите, различно, интересно.

    # 46
    • Мнения: 13
    Благодаря ви за помощта момичета! Девойките се родиха днес и се казват Катерина и София.

    # 47
    • Мнения: 249
    Благодаря ви за помощта момичета! Девойките се родиха днес и се казват Катерина и София.
    Да са живи и здрави! На вас бързо възстановяване!

    # 48
    • София
    • Мнения: 1 977
    Да са здрави и много да ви радват!

    # 49
    • Мнения: 2 759
    Честито! Да са ви живи и здрави! А на теб бързо възстановяване! Flowers Rose

    # 50
    • София
    • Мнения: 22 984
    Честито! Дъщеря ми е Катерина и ако второто беше момиче щеше за е София, но чакаме момче живот и здраве. 😀

    # 51
    • Мнения: 6 993
    Честито!!:)))

    # 52
    • Мнения: 1 384
    Честити рожби! Да сте здрави и благословени цялото семейство!

    # 53
    • пустинята Гоби
    • Мнения: 7 303
    Честитоо, да са много здрави и късметлийки в живота! Страхотни имена!

    # 54
    • Мнения: 8 903
    Честито!
    Да са ви живи и здрави!

    # 55
    • Мнения: 11 926
    Честита двойна радост!

    # 56
    • Мнения: 1 919
    Честито! Да растат здрави, да имат щастливо детство и успешен живот!

    # 57
    • Мнения: 13
    Благодаря ви, бъдете здрави!

    Общи условия

    Активация на акаунт