Влизали ли сте в секс-шоп?

  • 7 800
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 516
Влизала съм за презервативи основно и за закачливи подаръци, разни червила от които излиза гумена пишка и подобни  Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
, разни червила от които излиза гумена пишка и подобни  Laughing

Я-я-яяяя, колко струва такова червило?  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 622
Влизали сме. Във Франция. Беше доста интересно..Малко по-в дясно, в магазинът, имаше червена завеса, зад която не надникнахме.....там сигурно е било още по-интересно  Wink  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 3 569
Интересно, какви са цените горе-долу, скъпо ли е?  Joy

На мен ми се вижда скъпо, да. Едно възбуждащо гелче - 50 лв ... Най-доброто било, не знам си какво ...

# 19
  • София
  • Мнения: 1 244
Тц, само на подобни сайтове съм попадала. Но би ми било интересно  Mr. Green Twisted Evil

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Интересно, какви са цените горе-долу, скъпо ли е?  Joy

. Едно възбуждащо гелче - 50 лв ......


За 50 лв ще се възбудя и без гелчето....  Joy

# 21
  • Мнения: 2 697
Не съм...и не изгарям от желание - необходимите "артикули" винаги имам възможност да поръчам онлайн  Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Влизам, да и съм купувала не виждам нищо срамно в това и винаги ми е било странно защо повечето такива магазини са с огледални стъкла.
Peace

# 23
  • Мнения: 3 569
За 50 лв ще се възбудя и без гелчето....  Joy


 Joy Joy

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Влизам, да и съм купувала не виждам нищо срамно в това и винаги ми е било странно защо повечето такива магазини са с огледални стъкла.
Peace

Има логика - сигурно за да не се заглеждат подрастващите....  Laughing

# 25
  • Мнения: 46 516
, разни червила от които излиза гумена пишка и подобни  Laughing

Я-я-яяяя, колко струва такова червило?  Mr. Green

Еее, не помня, беше преди десетина години  Laughing

# 26
  • Мнения: 5 539
Срещу салона на козметичката ми има секс-шоп. И така един път, докато чаках да ми дойде часът, защото бях подранила, реших да вляза да си убия времето.
Малко се шашнах, защото продавачът настояваше да ме консултира за различните видове и размери отливки и вибратори, и да ми демонстрира как работят машинките hahaha
Устоях на набезите, обещах, че ще си помисля и в този момент от вътрешния край на магазина се подаде ухилен мъж с разширени зеници и каза на продавача: "Ъъъ, може ли да увеличите звука в трета кабинка?"
Всичко беше толкова абсурдно - тоя магазин е една дупка 2х4 метра и с тия видео-кабинки в мазето под него... #Crazy

# 27
  • Мнения: 843
Дааааааа, и се въздържах за купя пожарогасителя. Купих си  лубрикант. Hug

# 28
  • Мнения: 165
Da,ne samo sam vlizala a i sam pazaruvala ot tam,posledniqt pat be6e  predi nqkolko dena za rojdeniqt den na edna priqtelka,kupih i eroti4no belio  i beleznici s puh4eta 6tqh i vibrator da i vzema no edna druga priqtelka me be6e izprevarila Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 1 210
Аз влизах преди около месец с една приятелка, която си пазаруваше за среща с гаджето. Продавачката беше супер любезна и информирана, без да е досадна или вулгарна...много приятно се изненадах от професионализма и. Не се почувствах неудобно да питам кое какво е и да слушам обясненията и. Имаше много неща, които не бих се и сетила, че може да съществуват (а не съм расла в манастир Embarassed) и неща, които никога не бих познала за какво служат, ако не ми кажат. А цените - има и евтини и по-скъпи неща. Но е добре да отидеш с приятелка- по-спокойно ще ти е - или поне за мен беше така.

Общи условия

Активация на акаунт