Цветна и пъстра 146-та пролетна гобленарска тема.

  • 48 980
  • 760
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 730
Послучай празника:

# 691
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
Мери, страшна си. Simple Smile
сега кажи, че е за любима учителка. Simple Smile
схемата откъде е?

# 692
  • Мнения: 730
Имам и Левски. Шити са отдавна.
Схемите са от интернет, само че подписите им сама си ги импровизирах като гледах (пак от интернет) оригиналните им подписи, пренесох ги на схема и си ги сложих отдолу заедно с годините им на раждане и смърт.
За голямата щерка ги правих, но още не са рамкирани.

# 693
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
вярно, че виждах Левски преди време в някоя от темите.
много идейно. чак се замислих за подарък на учителката по история. Simple Smile рядко свестен човек.

# 694
  • Мнения: 11 911
Добри и това ако искаш за някоя учителка по български Blush

# 695
  • Мнения: 730
Левски е много по-малко шиене , а така като гледам и по-сполучлив. На Ботев му стана някак издължено лицето, а и тая брада докато я изпълня.... Ако не намериш схеми , пиши да ти ги пратя, мисля че ги пазя.

# 696
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
за учителката по български нищо добро не мога да кажа. Sad

# 697
  • Мнения: 11 911
за учителката по български нищо добро не мога да кажа. Sad

И аз тази година така...за съжаление Sad

# 698
  • sof
  • Мнения: 437
Привет, прекрасни хора! Много хубави патриотични бродерии, mery 79! Четвъртъчно се представям с новото ми ръкоделие, в тон със сезона, и смених панамата от комплекта със 16 кт, но пък имах само изпиращо се пре-разграфена в точния цвят, която съм купувала от любопитство някога, и на вече започното ми беше забавно да установя, че най-старателно съм започнала от центъра, но не-съобразявайки се с разграфяването в модела - това сигурно понеже някак си поне навигацията си ми работи и не разграфявам. Вие с какво се забавлявате, покажетееее, поздрави

# 699
  • Карлово
  • Мнения: 410
dinkov2 харесвам тези лалета.
mery79 много са хубави, аз си запазих снимките на компютъра. Ясни са и може да се шие от тях.
Продължавам с иконата.

# 700
  • Варна
  • Мнения: 6 891
И моята хортензия бавно и славно се появява.Simple Smile

# 701
  • Мнения: 1 693
Здравейте и от мен. Много хубави неща.
Аз идвам с един никакъв етап. Толкова ще е... До зима ще го изкарам Simple Smile
Скрит текст:

И една щуротия която почнах сутринта.
Нагласях аз разстоянието между буквите и ми се струва, че след Н на кухнята има повече разстояние. Давайте идеи дали е добре. Другото е какъв знак да е накрая. Дали са остане точка или !.
Скрит текст:
Има още 4 мишлета. Закачка с приятел е.
Лека вечер на всички.

Последна редакция: чт, 03 юни 2021, 20:35 от Хексилина

# 702
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
на "я" може да сложиш още едно бодче, като на "н" и няма да личи по-голямото разстояние.
Simple Smile за знака не знам. удивителна май е по-добре. намеква.

# 703
  • Мнения: 1 693
на "я" може да сложиш още едно бодче, като на "н" и няма да личи по-голямото разстояние.
Simple Smile за знака не знам. удивителна май е по-добре. намеква.
Благодаря.  Ще променя и знака. Видях къде имам грешка май. Х и Н са близко. Уж броих... Обаче от Н първо  ших на дясно буквите и после на ляво. Там съм изместила май. Ще остане за сега. Ще пробвам с още един бод.

# 704
  • Мнения: 1 649
Нагласях аз разстоянието между буквите и ми се струва, че след Н на кухнята има повече разстояние. Давайте идеи дали е добре. Другото е какъв знак да е накрая. Дали са остане точка или !.
Ако премаш съвет от начален учител - поправи буква Н, така прилича на М. Постави-!
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт