Образователен Говорилник: 13-та сбирка на Задругата на жабешката отвара

  • 19 817
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 12 054
За ДО съм😀 Спестявам си в момента квартирата в чужбина.... и без това са все в някаква червена зона там, с оттенъци отвреме навреме.
Е, тук си прав. Ученето в чужбина излиза доста по-евтино при ДО. Laughing Гаджето на малката ми дъщеря така учи в Еразмус от София. Тя е доволна. Simple Smile

# 706
  • софия
  • Мнения: 4 987

Егати съкращенията. ПТТВ.


A?
хора, дайте да издадем речник "съкращенията в бгмама"

# 707
  • Мнения: 5 898
Иронията и сарказмът понякога трудно се схващат без езика на тялото. Дайте да се върнем на катериците с изразителен поглед.


Simple Smile

# 708
  • София
  • Мнения: 62 595
Затова в художествената литература  след пряката реч пишат - "подхвърли тя с ирония". Това, което липсва е прозодиката. Не винаги е нужен език на тялото. Когато някой си мисли, че използва ирония, първо надценява себе си като езикови способности, а после другите, ако не го разберат. Затова по-простичко и по-ясничко върши повече работа. Пък нека изглежда прост.

# 709
  • София
  • Мнения: 2 780
Хора, току-що видях катерица насред София да тича по жиците!!! Мисля, че ще ни помогне само пълен локдаун. Докога ще ги влачим тези катерици?!

Joy

# 710
  • София
  • Мнения: 12 054
Затова в художествената литература  след пряката реч пишат - "подхвърли тя с ирония". Това, което липсва е прозодиката. Не винаги е нужен език на тялото. Когато някой си мисли, че използва ирония, първо надценява себе си като езикови способности, а после другите, ако не го разберат. Затова по-простичко и по-ясничко върши повече работа. Пък нека изглежда прост.
Анди, сериозно? Викаш, авторова реч да използваме. Joy Ако написаното те обърква, гледай емотикона. Laughing

# 711
  • Мнения: 5 898
Анди е изпуснала поста ти в ДО темата за катериците.

# 712
  • Мнения: 5 641
В ДО се вихрят любими герои😀

# 713
  • София
  • Мнения: 12 054
Нямат възможност да се развихрят, защото ги измитат веднага. Joy

# 714
  • Мнения: 5 898
Този път беше по-бързо и от мигане 5 пъти. Задобряват. Зачислен е един Мод само за тази тема.

# 715
  • София
  • Мнения: 12 054
Твоето за 4 мигвания, моето - за половин. Laughing

# 716
  • Мнения: 5 641
А то къде е драмата вече, нали сме ДО?

# 717
  • София
  • Мнения: 12 054
Ми, някои, не ги е срам, се оплакват, че им е трудно хоум офис с дете на ДО, вместо да си наемат гледачки.

# 718
  • софия
  • Мнения: 4 987
е, то какъв е с смисъла да си наемат детегледачки? Нали целта е минимум контакти.... моля ти се, какво се лигавят?  толкова не могат да си гледат децата сами? я виж какви майки героини има!  И децата гледали, и училишето заместили и работата за заплата и работата домакинска свършили.... Просто тези, които се плакват са мързеливи и не искат да се напрягат!! това е.

# 719
  • Мнения: 5 641
Пък толкова важна и отговорна работа вършат всичките 😀

Общи условия

Активация на акаунт