Време е за ИКЕА! - Тема 33

  • 45 791
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • софия
  • Мнения: 25 393
5 години детето спи ежедневно на Хемнес. От време на време отваряме.
За сега не е имало никакъв проблем.

# 661
  • Мнения: 3 044
И ние имаме счупен ламел, нашата е на около година. Какво се носи, за да я сменят - касова бележка ли? И на момента ли ти я сменят или се чака няколко дни? (За София)

# 662
  • Мнения: 68 570
Аз от както чета темата, а то е с години, все се обсъждат тези счупени ламели и тяхната замяна.
Разбира се, вероятно има и изключения, но те по-скоро потвърждават правилото, че нещо не е съвсем наред с тия кушетки, а не го оборват.

# 663
  • sofia
  • Мнения: 409
Здравейте, да попитам и тук :
Някой дали има тези предмета от Икеа? Питането ми е дали са хубави на живо,дали са блекаут? Търся си жълти за една супер слънчева стая 😀

https://www.ikea.bg/products/curtains/curtains-blinds/curtains/m … 2-br-k-t/50417789

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 10:32 от vili80bg

# 664
  • Мнения: 3 044
Здравейте, да попитам и тук :
Някой дали има тези предмета от Икеа? Питането ми е дали са хубави на живо,дали са блекаут? Търся си жълти за една супер слънчева стая 😀
https://www.ikea.bg/products/curtains/curtains-blinds/curtains/m … 2-br-k-t/50417789
На мен не ми се отваря линка.

За питането ми по-горе за счупените ламели на кушетката се обадих по телефона и ми казаха да пиша на имейла със снимка на касовата бележка и снимка на ламела.

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 1 446
Ние сменяме в центъра в Бургас. При 2 кушетки в къщи само 1 път. Когато отидох да си взема новата ми дадоха 2 вместо 1. Имам резервна. И въпреки всичко за детска стая пак ще купя. За ежедневно спане на възрастен и ежедневно разтягане, може би не.

# 666
  • sofia
  • Мнения: 409
Здравейте, да попитам и тук :
Някой дали има тези предмета от Икеа? Питането ми е дали са хубави на живо,дали са блекаут? Търся си жълти за една супер слънчева стая 😀
https://www.ikea.bg/products/curtains/curtains-blinds/curtains/m … 2-br-k-t/50417789
На мен не ми се отваря линка.

За питането ми по-горе за счупените ламели на кушетката се обадих по телефона и ми казаха да пиша на имейла със снимка на касовата бележка и снимка на ламела.

Благодаря ти, направих корекция на линка. Вече трябва да е ок.

https://www.ikea.bg/products/curtains/curtains-blinds/curtains/m … 2-br-k-t/50417789

# 667
  • Мнения: 5 282
Имам същите в жълто, тъмнозелено и светлосиво. Жълтите и тъмнозелените затъмняват хубаво. Светлосивите - не толкова, но то се оказа и на опаковката имат различна маркировка. На живо ги харесвам много, но съм с друга релса и друг начин на окачване.

# 668
  • Мнения: 3 044
Ние сменяме в центъра в Бургас. При 2 кушетки в къщи само 1 път. Когато отидох да си взема новата ми дадоха 2 вместо 1. Имам резервна. И въпреки всичко за детска стая пак ще купя. За ежедневно спане на възрастен и ежедневно разтягане, може би не.
A пишете ли първо по имейл и да чакате указания или направо отивате?

# 669
  • Бургас
  • Мнения: 1 446
Взимам в ръка счупеното и отивам на място. Това беше миналото лято.

# 670
  • София
  • Мнения: 6 010
Ние сменяме в центъра в Бургас. При 2 кушетки в къщи само 1 път. Когато отидох да си взема новата ми дадоха 2 вместо 1. Имам резервна. И въпреки всичко за детска стая пак ще купя. За ежедневно спане на възрастен и ежедневно разтягане, може би не.
A пишете ли първо по имейл и да чакате указания или направо отивате?

Аз ходих вчера - занесох си счупената дъска заедно с касовата бележка и ми я смениха. Помолих да ми дадат дъска без чворове защото все там се чупят и  момчето каза, че сега ще ми изрежат нова. Пасна идеално.

# 671
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Днес пазарувах спално бельо и като се прибрах, видях че за детската вместо единичен комплект съм взела двоен. Аз се почуддих на касата, че сметката е по-голяма, но  продавачката беше намусена, че плащам по-голямата част с ваучер (тези на комисионна ли са? )Не съм разпечатвала, но се чудя дали ще заменят и върнат разликата?

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 2 913
Ваучерът се разпределя пропорционално на всички стоки в покупката,за които е използван.
 Ако сте купили 5  стоки за общо 50 лв, а ваучерът е бил за 30, то всяка стока се намаля с даден процент.Ако всички са по 10лв,намалението на стоката е в размер на  6лв и ако искате да я върнете,ще ви върнат само 4 лв.
Незнам дали правят замяна при сгрешен артикул или искат да го върнете и да ви възстановят парите ,с изключение на процентът ваучер.

# 673
  • Мнения: 455
Обещания снимков материал!

# 674
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Здравейте!
Вчера дойде квадратната бяла маса за хранене и наистина е много хубава като за тази цена. Пасна идеално за мястото, където е предвидена.
Но трябваше директно през Икеа да си я поръчаме - доставкта щеше да е по-евтина. Ползвахме услугата на Еконт да я купят и изпратят - самата услуга е евтина обаче натовариха доставката. Както и да е за другия път ще си знам.

Общи условия

Активация на акаунт