Промоции на книги - тема 9

  • 39 311
  • 729
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 044
Какво значи некоректно?

# 76
  • Мнения: 155
Какво значи некоректно?

Взимаха книги на консигнация, обявиха фалит, не платиха нищо, а няколко месеца по-късно смениха името и започнаха наново. Това накратко, подробностите вече ми се губят.

# 77
  • Мнения: 3 044
Какво значи некоректно?

Взимаха книги на консигнация, обявиха фалит, не платиха нищо, а няколко месеца по-късно смениха името и започнаха наново. Това накратко, подробностите вече ми се губят.
Странно е ако са завлякли издателства, предвид, че има договори, но не невъзможно.

# 78
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674

Аз съм сложила в кошницата Мълчанието на Белия град

Тази е изключително интересна, нали знаеш, че е трилогия? И другите две са стнрахотни. Това ми е откритието от миналата година. Буквално на един дъх прочетени.
"Незавършено" - Карин Слотър и аз я чакам, от предната промоция на Сиела, дано сега я издадат вече.
Поръчах от озон в четвъртък късно вечерта, от новата промоция, имаше промоция колекция, много съм доволна - в събота вече бяха при майка ми. Имам подарък диск и бисквитки Simple Smile Определено много добре се справят, аз и подаръци на децата за коледа от там вземах.

# 79
  • София
  • Мнения: 22 948
Винаги съм била доволна от Озон, но последният път много се изложиха. Сменяха няколко пъти датата за доставка и накрая дори подарък за компенсация нямаше.

# 80
  • Мнения: 3 342

Аз съм сложила в кошницата Мълчанието на Белия град

Тази е изключително интересна, нали знаеш, че е трилогия? И другите две са стнрахотни. Това ми е откритието от миналата година. Буквално на един дъх прочетени.

Малко ми трябваше. Поръчах първите две части от трилогията. Махнах "Пропукване" от Сиела в очакване на евентуална промоция за националния празник. Благодаря за споделеното!

# 81
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Оф, стига бе, сега и мен заинтригува Laughing Тъкмо си наместих четворката

# 82
  • Мнения: 10 690
Ох, да си призная , мен "Мълчанието на Белия град" нещо не ме беше грабнала Rolling Eyes
Очаквах нещо като трилогията за Бастан, която ме беше запленила, но не я усетих по този начин..

# 83
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674
Ами тя трилогията си беше подобна на Бастан. Специално на мен много ми хареса, бях я взела на почивка, защото само тогава имам време да чета без нищо да ме разсейва, а такива книги много обичам наведнъж да ги чета. И докато не изядох с кориците и трите, не спрях.Но пък сме различни Simple Smile

# 84
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте,от стор.бг пускат ли някога код за отстъпки?

# 85
  • London, UK
  • Мнения: 252
Наснимай си новите придобивки да ги видим в "Нови книги" Hug
И би ли споделила големия си сиелски списък ? Wink

Благодаря, Мижче! Heartpulse Разбира се, че ще споделя.
Направих колаж с книгите, които съм планувала за Сиела. 14 броя са. Само тази на Иво Сиромахов не е за мен, а за ММ. Той прочете първата и ми поръча да му взема втората. Аз няма да я чета. -:)
Някои от книгите още са предстоящи, затова - колкото са излезли дотогава, толкова.
Ето ги:


А новичките още са ми в България, не са тук, но пак ще ги покажа в колаж в темата "Новите ни книги", както и тези, които последно дойдоха при мен -:)

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 15:24 от ℘Adamant

# 86
  • София
  • Мнения: 22 948
Как не го харесвам Сиромахов, ама и ММ ги има и двете и ги харесва. 🤣
Иначе, ако имат промоция Сиела мисля да взема някои книги от поредицата "101 отбивки". Имате ли мнение за тях?

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 15:28 от sea.sea

# 87
  • London, UK
  • Мнения: 252
Как не го харесвам Сиромахов, ама и ММ ги има и двете и ги харесва. 🤣
Нали? Същата работа. Аз не съм и правила опит да го чета, а само съм преглеждала откъси от нета.
А странно как ММ, който иначе чете предимно само сериозна класика - руска и френска - го хареса 😅 Респектира ме с четива като "Ана Каренина", "Братя Карамазови", "Идиот", "Граф Монте Кристо", Хемингуей, Ремарк и тн. И изведнъж - Сиромахов 🤷 Но каза, че за разпускане на мозъка му идвало идеално. Забавна сатира.

Edit: sea.sea, за съжаление, нямам никакви впечатления за тях, дори не съм виждала на живо изданията.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 16:56 от ℘Adamant

# 88
  • Мнения: 36 489
И аз ги гледах предния път. Някак си ми изглеждат малки (едва забележими на рафта), но може пък да си струват...

# 89
  • Мнения: 47 987
Имаме първата 101 отбивки, никога не сме я чели или пътували по обявените маршрути

Общи условия

Активация на акаунт