Промоции на книги - тема 9

  • 39 187
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здавейте,търся българси женски монолози ако някой има нещо по въпроса може да ми пише тук или в мениджър Iveto Genova.
Благодаря предварително!❤

# 61
  • London, UK
  • Мнения: 252
Аз поръчах само преди два дни 6 книги от Хеликон и тяхната промоция. Отново на -25%, ако коричната цена на книгите е над 99лв.
 
Поръчах и от Софт Прес три книги с 30% отстъпка ("Лозята на Шампан", "Глина" и "Детето: глухарче или орхидея"), а готвя и голям списък за Сиела, така че ще пропусна Озон. Само този път 😇

А, да - и втора ръка купих още около 20 -25 броя, отново тази седмица, така че си задоволих глада на манията и ми е по-лесно да се въздържа. Стискайте ми палци да успея 😀

Mijjjj, страхотни заглавия от Озон, тъкмо и аз тях си взех! Честити 🥰

# 62
  • Мнения: 10 651
Мерси, Адамантче Heart И твоите да са ти честити Heart
Наснимай си новите придобивки да ги видим в "Нови книги" Hug
И би ли споделила големия си сиелски списък ? Wink

# 63
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Аз моите ги сметнах така : 56.89 лв (реалната сума, която заплатих) разделих на 4 и една книга ми излиза 14.22 лв. осреднена стойност.
Не, за процента отстъпка, с книги близки по стойност не виждам как ще излезе под 20%.

# 64
  • Мнения: 3 985
Аз нещо явно смятам по друг начин и аз незнам как установих, че няма и 20% . Но ако смятам по начина на Миж, осредната стойност е около 15,22. За книгата която е 22,90 излиза над 30% отстъпка

# 65
  • Мнения: 4 546
Аз нещо явно смятам по друг начин и аз незнам как установих, че няма и 20% . Но ако смятам по начина на Миж, осредната стойност е около 15,22. За книгата която е 22,90 излиза над 30% отстъпка

Според мен, първият Ви начин на смятане, е правилен. Няма как отсъпката да е повече от 25% и то е 25% само ако всички книги са на една стойност.  Иначе пада.

# 66
  • София
  • Мнения: 22 886
Много съм се разглезила явно, ама с 20% не могат да ме изкушат вече. 🤣🤣🤣

# 67
  • Мнения: 36 186
Аз преди години много се радвах на същия тип промоция в книжарница Пингвините. Не знам още ли съществуват, в Плевен със сигурност няма. Ама тогава обикновено взимах книгите на корична цена и ми изглеждаше голяма далавера Simple Smile
Ако не чаках Сиела, щях да използвам отстъпката. Има някои книги, които се намаляват относително рядко. Дано не се разочаровам.

Можете ли да ми кажете - при вас приложението на Еконт работилиза пратки от Озон? При мен - не. За последния месец имам две пратки от тях, нито една не е отчетена. За едната чаках, чаках съобщение - може би около седмица. Накрая отидох да проверя, като им казах, че не съм уведомена, пратката беше отдавна при тях. А имам и две други пратки, от други места, за които си получих съобщенията в приложението (не смс-си).

# 68
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Стойността на най-евтините книга разделена на общата корична стойност на книгите е процентът отстъпка. В моя случай 16/75=21.3%. Купувам книги за 75 лева, а плащам 59, т.е. с 21,3% по-малко. Верно не е нещо кой знае какво, но са от разни по-малки издателства, дето едва ли ще хвана по-добра цена  скоро. Освен след години да ги намеря в ел.вариант.

# 69
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 441
Не сте се разглезили. Книгите са скъпи и за много хора са в категория лукс. Особено сега, когато има криза.
Аз давам сериозни суми за книги всеки месец и се старая да ги вземам поне без 20-процентово ДДС. Върху книгите сега е по-малко, но то няма да се запази.

# 70
  • Мнения: 886
Аз преди години много се радвах на същия тип промоция в книжарница Пингвините. Не знам още ли съществуват, в Плевен със сигурност няма. Ама тогава обикновено взимах книгите на корична цена и ми изглеждаше голяма далавера Simple Smile
Ако не чаках Сиела, щях да използвам отстъпката. Има някои книги, които се намаляват относително рядко. Дано не се разочаровам.

Можете ли да ми кажете - при вас приложението на Еконт работилиза пратки от Озон? При мен - не. За последния месец имам две пратки от тях, нито една не е отчетена. За едната чаках, чаках съобщение - може би около седмица. Накрая отидох да проверя, като им казах, че не съм уведомена, пратката беше отдавна при тях. А имам и две други пратки, от други места, за които си получих съобщенията в приложението (не смс-си).

Книжарница "Пингвините" в Плевен ми беше любимото място и книги купувах само от там. Simple Smile Веригата промени името на "Приятели" и се намира до аптека "Медея".

# 71
  • Мнения: 36 186
Знам я Приятели, но не знаех, че е същата верига, благодаря за информацията Simple Smile

# 72
  • Варна
  • Мнения: 25 212
В Ориндж има 20% отстъпка на всичко в периода 20-21 февруари:

# 73
  • София
  • Мнения: 545
Моят списък за "Сиела" е:

"Неописуеми неща" - Джес Лаури
"Двама братя" - Бен Елтън
"Изгубените" - Патриша Гибни
"Моята прекрасна съпруга" Саманта Даунинг
"Незавършено" - Карин Слотър - ако излезе от печат до тогава
Миж, как (пак;))) ме изкушаваш!

# 74
  • Мнения: 155
Аз преди години много се радвах на същия тип промоция в книжарница Пингвините. Не знам още ли съществуват, в Плевен със сигурност няма. Ама тогава обикновено взимах книгите на корична цена и ми изглеждаше голяма далавера Simple Smile
Ако не чаках Сиела, щях да използвам отстъпката. Има някои книги, които се намаляват относително рядко. Дано не се разочаровам.

Можете ли да ми кажете - при вас приложението на Еконт работилиза пратки от Озон? При мен - не. За последния месец имам две пратки от тях, нито една не е отчетена. За едната чаках, чаках съобщение - може би около седмица. Накрая отидох да проверя, като им казах, че не съм уведомена, пратката беше отдавна при тях. А имам и две други пратки, от други места, за които си получих съобщенията в приложението (не смс-си).

Книжарница "Пингвините" в Плевен ми беше любимото място и книги купувах само от там. Simple Smile Веригата промени името на "Приятели" и се намира до аптека "Медея".

Пингвините са bookpoint. Отнесоха се доста некоректно към бг издателствата и аз лично, не пазарувам от тях. Нито във физичните, нито онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт