90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема VIII

  • 22 968
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 36 484
Забелязах, че в групата във Фб публикуваха много стари епизоди. Може да качат и от сезона с Ед и Роуз скоро.

Според мен, Стефани има хубава фигура - изглежда доста стегната. Иначе, в лицето вярно прилича на Кейтлин Дженър (видях, че ги сравняват често в Инстаграм).

# 226
  • Мнения: 3 615
Започвам да съжалявам Яра на какъв идиот се е натресла.

# 227
  • Мнения: 10 998
На класически алкохолик. Не му пада бутилката от ръката, ама се прави на ударен и се оправдава. Мразя такива хора

# 228
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Аз не мисля, че Джоуви е чак алкохолик, по-скоро не се е наживял.
Скрит текст:
Гледах новия епизод вчера. Хейзъл смята, че Тарик има чувства към Минти и го разпитваше, той пък отрича и така. Нищо ново при тях, оставаха им няколко седмици до сватбата.Яра си избираше рокля за сватбата им във Вегас и беше взела майка му на Джоуви. Тя беше тъжна, понеже не искали никого на сватбата, но в последствие Яра я съжали и я покани. Майк и Натали се сдобриха и той й върна пръстена, но не участва в планирането на сватбата и това не й харесва. В кадрите от следващия епизод я дават да плаче, да си събира багажа и да казва, че това е краят.Брандън и Юлия ходиха да запазват църква за сватбата с родителите му, защото тя иска да спази традицията и да сключи брак в църква. Накрая се скараха, защото тя го обвиняваше, че не изглеждал ентусиазиран, а той й каза, че е искал по-скромна сватба.Зиед и Ребека също се скараха, защото той я притиска да сключат брак преди Рамадан или ще трябва да изкара празника сам в друго жилище или да се прибере до Тунис, но тя смята, че той бърза, поради други причини, което пък го обиди. Даваха кадри от следващия епизод, в които тя му казва, че нямат пари за нова квартира или хотел. Амира в край на сметка успя да отиде в Сърбия и успешно да мине през летищните власти. Нищо кой знае колко интересно общо взето.

# 229
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Дали са истински татуировките 🤔


# 230
  • Мнения: 36 484
Не вярвам да са истински - пак са ваденки Joy

Юлия и Брандън са женени поне от година откакто е заснет сезона и според мен до момента се разбират много добре.

Днес нямах много време за гледане, изгледах част от епизод на Любовни игри във Фб групата. Беше със Стивън и Олга (към онзи момент още са били заедно), Елизабет и Андрей и Робърт и (все още бременната) Ани.
Направи ми впечатление отговорът на въпроса за какво харчат най-много мъжете от тези двойки - Стивън каза, че за марихуана, а Андрей - за оръжия, колекционирал Rolling Eyes
Робърт не беше интересен, той каза, че харчи за колата си.

# 231
  • София
  • Мнения: 3 778
Не са истински татуировките.
Стефани е доста противна

# 232
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Даваха и Стефани за кратко
Скрит текст:
беше на среща с братовчед му на Раян и после тя го покани в стаята си, след което затвори вратата и така свърши тяхната сцена. На самата среща обсъждаха, че може би братовчед му на Раян ще замине за САЩ, били му харесвали американците и т.н. Тоя е по-противен и от самия Раян. Не им се впечатлявам на тях толкова, защото стана ясно, че е нагласена работа.

# 233
# 234
# 235
  • Мнения: 10 998
Тази еквадорката е меееега противна

# 236
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Много ми е неприятна и на мен, не знам какво Ерик вижда в нея, но не блести и с "женски прелести", както виждам. 😵

# 237
  • Мнения: 36 484
Интересно, че на някои снимки изглежда така, все едно има гърди. Мислех, че си е сложила, но явно не.
Сега пиша статия точно за двойките от техния сезон, но от сутринта все ми изникват разни задачи и се прекъсвам.

Статия за първи сезон на "90дни: По другия начин": https://90dnidosvatbata.wordpress.com/2021/03/09/%d0%ba%d0%b0%d0 … -%d1%81%d0%b2-12/

Последна редакция: вт, 09 мар 2021, 17:05 от pppqqq

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 26 379

Моли май е с нов мъж




# 239
  • Мнения: 4 400
Юлия и Брандън и визуално си приличат. 😀
Сега сколасах да гледам съботния епизод. Почвам да си мисля, че Майк си заслужава Наталия. И неговото поведение не е много похвално. Не се били обичали ама я извика да изкарат 90-те дни. На мен ми прилича на разиграване това. Хич не е лесен и той, просто повече мълчи и не му личи толкова.
Стефани си е много обикновена. Да, изглежда добре за възрастта, но не е красива. Просто е поддържана. Като се има предвид, че и това й е бизнесът, разбираемо.

Общи условия

Активация на акаунт