Ускорен пулс

  • 2 767
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Здравейте, нова съм тук и ако нещо не напиша както трябва моля да ме извините! Имам много ускорен пулс! Всичко започна след внезапната смърт на свекъра ми почти пред очите ми! Ходих на кардиолог изписа ми бетабликер конкор и ми сложи диагноза ускорен пулс след постравматичен стрес, но ме прати и на ендокринолог за щитовидната жлеза. Правих си изследвания и ме гледаха на ехограф, всичко е нормално! Личната ми изписа ксанакс, за успокоение, но аз така и не посмях да започна да го пия! Проблемът е там, че винаги ми е притеснено, будя се често вечер! Все си мисля че имам някакъв здравословен проблем! Някакви съвети как да се отърва от този кошмар??? Благодаря ви много!!!

# 1
  • Мнения: 4 518
Спрете да му обръщате внимание и посетете психолог.
Аз също скоро се разделих със свекъра ми по подобен начин, но го изпратихме подобаващо и с възможно най-малко последици за нас.
От какво е починал, свързано ли е с болестите, които си мислиш, че имаш?

# 2
  • Мнения: 76
Почина внезапно, без да е боледувал от нищо! И от там се почна едно притеснение, ускорем пулс до 140 по цял ден, изтръпване на ръка и крак!

# 3
  • Мнения: 4 518
Почина внезапно, без да е боледувал от нищо! И от там се почна едно притеснение, ускорем пулс до 140 по цял ден, изтръпване на ръка и крак!
Всичко е причинено от главата ти. Нормално е, все пак е загуба и то неочаквана. Никой, освен ти сама и психолог не може да ти помогне
Съболезнования Sad

# 4
  • Мнения: 76
Благодаря!

# 5
  • Мнения: 1 112
Според мен е невроза, трябва ви малко почивка и да не мислите за това. Може да си вземете да пиете магнезий ликуид то е под формата на прахче, помага за тези схващания. Ксанакс е много силно лекарство.....не се притеснявайте, не го мислите, просто трябва време

# 6
  • Мнения: 76
Ксанакса не съм го почнала, личната лекарка ми изписа магнезии, сега го пия и опитвам с билкови хапчета.Изписаха ми и симпатил, но ме е страх да ги пия тъй като свалят кръвното.Незная до колко мога да ги комбинирам с конкора.

# 7
  • Мнения: 1 112
Не мога да ви кажа, може да пробвате и с няколко терапии при психолог.

# 8
  • Мнения: 76
Ще помисля и за това, ако не се оправят нещата!

# 9
  • Мнения: X
От страх и нерви са ти признаците, тялото реагира на стреса. Директно си се изправила срещу това, че сме смъртни и никой от нищо не е застрахован. Как да го преодолееш не знам, това е всеобщо човешко състояние, заедно с ума и съзнанието идва и страхът от това, че сме смъртни. За физическите симптоми помагат спорт, медитация, дихателни упражнения, разсейване и най-вече да не си следиш признаците, т.е. да не мериш пулс, кръвно, да не сканираш с мисъл постоянно тялото си в търсене какво не е наред, да не се вторачваш в изтръпвания, защото наблюдението на признаците само ги засилва при тези състояния на психична основа.

# 10
  • Мнения: 76
От страх и нерви са ти признаците, тялото реагира на стреса. Директно си се изправила срещу това, че сме смъртни и никой от нищо не е застрахован. Как да го преодолееш не знам, това е всеобщо човешко състояние, заедно с ума и съзнанието идва и страхът от това, че сме смъртни. За физическите симптоми помагат спорт, медитация, дихателни упражнения, разсейване и най-вече да не си следиш признаците, т.е. да не мериш пулс, кръвно, да не сканираш с мисъл постоянно тялото си в търсене какво не е наред, да не се вторачваш в изтръпвания, защото наблюдението на признаците само ги засилва при тези състояния на психична основа.
Благодаря много! Най вероятно ми повлия това, че в момента не работя, заради пандемията. Надявам се като поочна сега работа нещата да се нормалезират!!!

# 11
  • Мнения: 7
Здравейте аз също съм нова тук но имам ускорен пулс също и не мога да спя нощем будя се и на мен ми е изписан ксанакс но не ми помага не спада пулса нито нощните събуждания минават нещо друго четох че чая Демир Бозан помага ама незнам някой пробвал ли го е знае ли нещо за него!

# 12
  • Мнения: 7
Здравейте аз също съм нова тук но имам ускорен пулс също и не мога да спя нощем будя се и на мен ми е изписан ксанакс но не ми помага не спада пулса нито нощните събуждания минават нещо друго четох че чая Демир Бозан помага ама незнам някой пробвал ли го е знае ли нещо за него!

# 13
  • Мнения: 76
Здравейте аз също съм нова тук но имам ускорен пулс също и не мога да спя нощем будя се и на мен ми е изписан ксанакс но не ми помага не спада пулса нито нощните събуждания минават нещо друго четох че чая Демир Бозан помага ама незнам някой пробвал ли го е знае ли нещо за него!
Здравейте, постоянно ли ви е ускорен пулса. Установена ли е причината и защо ви е изписан ксанакс за него?

# 14
  • Мнения: 7
Здравейте аз също съм нова тук но имам ускорен пулс също и не мога да спя нощем будя се и на мен ми е изписан ксанакс но не ми помага не спада пулса нито нощните събуждания минават нещо друго четох че чая Демир Бозан помага ама незнам някой пробвал ли го е знае ли нещо за него!
Здравейте, постоянно ли ви е ускорен пулса. Установена ли е причината и защо ви е изписан ксанакс за него?
Здравейте аз също съм нова тук но имам ускорен пулс също и не мога да спя нощем будя се и на мен ми е изписан ксанакс но не ми помага не спада пулса нито нощните събуждания минават нещо друго четох че чая Демир Бозан помага ама незнам някой пробвал ли го е знае ли нещо за него!
Здравейте, постоянно ли ви е ускорен пулса. Установена ли е причината и защо ви е изписан ксанакс за него?
                                                                     Ускорен е от няколко дена пия ксанакс центракуин и парикс защото имам обсесивно компулсивно разстройство!

Общи условия

Активация на акаунт