Кое е любимото ви списание?

  • 3 119
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
Аз купувам най-вече списания за обзавеждане на дома, имам абонамент за едно списание за психология и две за туризъм, чета и National Geographic
От време на време- Ел, кулинарни и други подобни

# 16
  • Мнения: 3 456
Последно време май- Белла

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сп.Тема ......NGM.........

# 18
  • Мнения: 6 155
Скоро не съм купувала, но харесвам единствено "Коса и стил". Всички останало е пълно с реклами и глупости, без една смислена статия  Sick

# 19
  • Мнения: 8 505
Нямам любимо списание.

# 20
  • Мнения: 1 813
Скоро не съм купувала, но харесвам единствено "Коса и стил". Всички останало е пълно с реклами и глупости, без една смислена статия  Sick
Преди години не пропусках брой.Но нещо престанах  Thinking

# 21
  • Мнения: 583
ЕВА! харесвам и Еlle, но само заради модата, която показват. по принцип купувам и Мода, Максимум, Бюти, но не съм им фен! ужасно ме дразнят статии за отслабване и 10 начина да си неотразима, да спечелиш любимият мъж и такива от сорта, с които пълнят броевете си! ooooh!

# 22
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Напоследък си купувам редовно само" Журнал за жената " и " Моето бебе и Аз".

# 23
  • Мнения: 221
Нямам любимо списание.

и аз така
не си купувам списания, защото страниците на които няма реклами са сигурно около 30-40%
чета, ако някоя приятелка си купи или нещо ме е заинтригувало

# 24
  • София
  • Мнения: 2 381
Любимо списание - нямам. Харесвам "Ева", защото като месечно списание мога да я чета дни наред на малки порции. Освен това пишат за хора, които не са или са слабо известни в България, а не въртят едни и същи бг муцуни. Освен това корицата им често е странна и изненадваща. "Ел" не ми харесва някак си като оформление и няма много полезни за мен и развлекателни материали. "Космополитън", според мен, е за таргет група максимум до 22 г., а аз не съм в нея. И "Ел" и "Космополитън" мога да ги прочета за 2 часа, а аз обичам да се наслаждавам по-дълго на месечни списания. "Червило" не беше лошо, но отдавна не съм го чела вече с името "Руж". "Мода" и "Бюти" никога не съм си ги взимала.
От мъжките май "Плейбой" е най-доброто. "Максим" ми стои някак си като "Космополитън" - т.е. за по-малки от мен. "Клуб М", някак си ми е малко по-елитарно, но не съвсем.
От седмичните с клюки: "Стори" преразказва стари новини, предъвкани в други издания, "Кой" някак си вече бледнее, не че преди да се сменят главните редактори много съм му обръщала внимание, де. "Слава" още не съм си взимала, прави го бившият гл. ред. на "Кой".
ТЕМА си е ок, само дето основните теми понякога са мноого дълги и нямам нерви да ги изчета.
Край на дисекцията!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
"Eva". Cosmopolitan си взех миналия месец в комплект с книжката "Дяволът носи Прада". Очаквам с нетърпение премиерата на филма в БГ през ноември Wink

# 26
  • Мнения: 712
Чела съм почти всичко, но нямам любимо, може би предпочитам "Ева"

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Любимо списание нямам. Обичам да чета всички, но всяка седмица си купувам Журнал.

# 28
  • гр.София
  • Мнения: 269
"Eva". Cosmopolitan си взех миналия месец в комплект с книжката "Дяволът носи Прада". Очаквам с нетърпение премиерата на филма в БГ през ноември Wink
Филма вече го има в торент сайтовете  Peace

А по въпроса:
National Geographic

# 29

Общи условия

Активация на акаунт