Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Тони, откакто Налбантова сподели този, не се мъча с линковете на 1 стр.
https://tvseriali.bg/tvseries/sen-cal-kapimi

Не съм голям разбирач, но да се опитам да ти отговоря и за Туитър -
Скрит текст:
може туита ти да се състои само от снимки и текст, но може да добавиш и хаштаг (със знак #), да тагваш хора(използвайки @), за да е видим от повече потребители.

Гости, Hands V отнася се и за мен - най-важното е онова, което гледам да ме вълнува. Без значение рейтингов ли е даден сериал и дали ще е само 15 или 150 серии - водя се от собствените си усещания. Пък ако ще за някой да е боза, нектар или всякакви там други напитки Joy
Нашето сериалче е изключение. Аз романтичните комедии не ги обичам по принцип, нещо хумора не ми харесва как е поднесен, но пък като видя, че не ме грабват ги зарязвам и не се връщам повече към същото, въздържам се от всякакви определения. За всеки влак си има пътници все пак.

Марги, много благодаря!

# 61
  • София
  • Мнения: 1 247
Ох, тъй като сме на вълна рейтинг, финал, край на първи сезон, луканките дали изсъхнаха, суджука дали е готов, то ще взема да ви кажа и аз какво си мисля.
Това е мое мнение и не задължавам никой да се съгласява 🙃
Крайното решение, на което бих се съгласила, е само и единствено - финал на сезон. Принципно не искам финали, окончателно приключване на проекти или каквото ще да е. Не ми пука каква боза, айран или сироп е станал сериалът, ще го гледам заради електричеството, което ми дават онези две гугутки. Та, както казах, ще се съглася само с край на сезон, защото и актьорите, и екипът са хора, които се нуждаят от почивка и от личен живот, който са загърбили в момента и то заради хора като нас. Нямат превилегията и удобството да си стоят по цял ден вкъщи, да гледат сериали, да четат книги или да се радват на децата и семейството си. Ок, това е техен избор, но въпреки това са човешки същества. Така, до тук добре, ще обясня как виждам един логичем финал на сезон. Представям си следната картинка.
Към днешна дата Серкан не си е върнал паметта, наближава сватбата на Еда, а той си спомня само гласът й, разни мънички моменти, които продължават да го объркват и още по-силно се влюбва в дългокраката Бамби. Ама нищо не може да направи, защото не помни всичко. Ние имаме още 3 серии, като 4тата е самият 20 март. Съгласна съм да влачат паметта на Серкан до тогава. За мен не е проблем. В момента виждам онова, което беше преди "лудо влюбен съм в теб", но по малко по-различен начин. Така, дойде сватбата, Еда е в паника, че не е успяла да съживи сивите клетли на своя възлюбен Серкан и за нещастие на всички нас, че и на леля й, на Мело и сие, тя сяда на масата с Дениз, за да се женят. Естествено, че Серкан е там и са му потънали гимиите, защото един брадат козел (който го харесва да ме прощава) е седнал до обекта, който кара сърцето му да тупти. "Дениз еди кой си, взимаш ли Еда Йълдъз за своя жена? - Да"... После "Вие, Еда Йълдъз, взимате ли Дениз еди кой си за свой съпруг?".. И тук идва моментът, в който Серкан се буди от зимен сън, всички чакри, аури, пъзели и джаджи в главата му се наместват. Такъв край приемам, в който няма да знаем Еда казала ли е" Да", Серкан спрял ли е сватбата, в крайна сметка някой ожени ли се... Не ми пука какво клише е, колко пъти е гледане в други сериали и т.н., аз ще чакам до следващите серии и ще се надявам да изгрее слънцето над Серкановата глава. След това нека си има гонене на куче и котка, нека се ядосват, дразнят и такива неща. Вярно, че от клишета няма как да се избяга, но то не остават много неща, които вече не са правени и показани на дрягия зрител. То ако не е Рп, ще е нещо друго, но все тая. Една и съща история, изиграна от различни хора, дава съвсем различно усещане и виждане на някои неща. Едно клише може да не ни е харесало преди, а сега да ни кара да загледаме отново в захлас и с онази любов, която беше в първите серии. Та така, това от мен.
Който ме е прочел - хубаво, който не е харесал - пак хубаво, а който е съгласен - още по-хубаво 😆
Налбантова не си пада по дълги и изчерпателни писаници, но това е.

Nalbantova, ти верно си надскочила себе си с този толкова дълъг пост, но пък аз те прочетох с удоволствие и ми хареса твоята идея за финал на сезона, ако има такъв! Въпреки това, аз докато не видя/прочета официално решение на FOX за съдбата на сериала ще продължавам всяка събота да очаквам какво ще ни предложат илюзионистите, пардон сценаристите на "Почукай на вратата ми"! Grinning

# 62
  • София
  • Мнения: 5 740
Дано не е истина! Предпочитам край на първи сезон и втори през юни, отколкото финал на сериала през март. 🥺
Сега прочетох в един турски вестник с Гугъл превод ,че сериала прави финал през март месец поради нисък рейтинг
( fox са взели това решение,но не го обявяват офицуално).😢
Може затова да са тези 3 мил т  на 6 март.
На негово място ще бъде военния .
Много жалко.😢

# 63
  • Мнения: 5 185
И мен всичко друго освен край ме устройва. На всичко друго съм съгласна, за да гледам Еда и Серкан още време.
Просто не мога да се настроя психически за финал.

Повечето не искате 2 сезон, а да се продължи до краят на май. Аз пък съм на обратно. Нека си починат всички, сценаристите са под пара и голямо напрежение покрай фенските недоволства. Не е лесно да се пише седмица за седмица сценарий за 2 часа и повече епизод. Та един пълнометражен филм е с такова времетраене. Нека имат време да помислят, да не са под такъв огромен натиск. И все си казвам както и да е, но не ми е както и да е. Гледа ми се още.

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 18:01 от midnight__sun

# 64
  • Мнения: 5 563
Ако има финал, а не край на сезона, ще бъда разбита на парченца направо.... 😭

# 65
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Рейтинг, инфо за спиране на сериала, защо трябва да се тормозя. Гледам, ако ми хареса, повтарям. Не зависи нито от мен или от някой във форума. Решава телевизията, рекламодатели, продуценти... Дали ще стане сега или по късно, може би да има значение за някого, но по добре един смислен финал отколкото безсмислени истории. Спирам. Само да попитам линк към този вестник и тази статия за финализиране има ли, че малко прилича на една приятелка ми каза...
Сега Еда да не се сгоди за Ефе, онлайн, за да продължи да се тормози Серкан 🥴
  Ефе си беше цвете за мирисане пред приятеля от детинство Дениз...

# 66
  • Мнения: 1 737
В началото Еда и Серкан като спореха - Еда каза, че според нея Серкан не може да управлява компанията, защото здравословното му състяние и загубата на памет му пречат.


Серкан каза, че няма проблеми с работата, че единственото, което не помни е Еда.



В интерес на истината, Серкан изглежда помни неща свързани с Еда - водата с лимон, кафенето и вероятно и други неща ще почнат да изскачат.

Странно ми е как ги помни, но не помни Еда. Но има надежда, тази година не е изцяло бяло петно в мозъка му.

А това, че каза, че няма проблем с работата, подозирам, че поглеждайки документите и всичко - бързо се е ориентирал - и дори си е спомнил някои неща.



Кой според вас помогна на Селин да изтрие презентацията и папкта по проекта?

Не вярвам да е Дениз - той няма достъп до главния компютър в офиса... Дали не е Джерен?

Кофтито е, че излезе, че Еда не е запаменила файла. Sad Все едно сама си е виновна. Никой не се усъмни, че може някой нарочно да го е направил.
Някой дори би си помилил, че Еда нарочно го е направила - за да остане насаме със Серкан и да работят заедно, за да го обърква допълнително.

Аз се надявах, че докато Еда пресъздава първият им разговор в кафето, че Серкан е този, който си спомня. Hands Pray Все още се надявам да е било така.

Ама май не, май, Еда беше тази, която си спомняше и много се натъжи от тези спомени. А той само призна, че се чувства добре в кафето Disappointed Relieved

# 67
  • Кърджали
  • Мнения: 10 376
Сценария за финал на сезона, подчертавам финал на сезона (друго не приемам) на Nalbantova много ми хареса.
Аз амнезията на Серкан все още не намирам, че я влачат много. То това не е кат да шракнеш спръсти и да кажеш - аха, спомних си. Много хубаво се появяват разни дребни мъгляви споменчета, които  омотават и без това омотаната му тиква, докато не усеща как се влюбва отново. Интересно ми е кой ще е спомена, при който ще види в лице жената, дето му се появява от време на време в паметта.
Аз аъм търпелив човек и щом ми харесва как върви развитието ще чакам и ще гледам с удоволствие.
Ударите на сърцето миналата година го открих случайно и го изгледах зс няколко дена. Даже сега пак съм го пуснала да гшедам по някоя и друга серия. И при нвго първата мк реакция беше както при нашето сериалче - пфу, това не става, па после - пфу, това не се оставя.

  Кукличке, според мен баш Дениз беше човека с който гпспрешв Селин по телефона докато триеше.

# 68
  • Мнения: 2 130
Ако има финал, а не край на сезона, ще бъда разбита на парченца направо.... 😭
Тогава ще си направим нова тема, която ще е със заглавие от рода на "Клуб на разбитите" врати", на които Серкан, Еда и FOX спряха да чукат" 😆

Алекс, вероятно значимите моменти между Еда и Серкан, които ние мислим за такива, не са същите и за Фокс. Ще си умра от кеф, ако са около някакви пердета и на Серкан му дойде... акълчето 😆 Едва ли ще има по-щастлив човек от мен тогава тук 🥳

# 69
  • Мнения: 5 185
Ако има финал, а не край на сезона, ще бъда разбита на парченца направо.... 😭
Тогава ще си направим нова тема, която ще е със заглавие от рода на "Клуб на разбитите" врати", на които Серкан, Еда и FOX спряха да чукат" 😆

Членска карта искам. Фокс трябва да ни плаща за вредите, които ни е нанесъл. За всяка неделя насам, в която рейтингът и финалът са най-коментираната тема.

# 70
  • Кърджали
  • Мнения: 10 376
Nalbantova, има логика за пердетата. Тогава хубаво си я гледаше в лицето. Та ще е трудно да помни само глас, коси, рамена...Пък и не ск говориха много, с друго бяха заети
И аз ще искам членска карта за клуба.

# 71
  • Мнения: 865
Ох, тъй като сме на вълна рейтинг, финал, край на първи сезон, луканките дали изсъхнаха, суджука дали е готов, то ще взема да ви кажа и аз какво си мисля.
Това е мое мнение и не задължавам никой да се съгласява 🙃
Крайното решение, на което бих се съгласила, е само и единствено - финал на сезон. Принципно не искам финали, окончателно приключване на проекти или каквото ще да е. Не ми пука каква боза, айран или сироп е станал сериалът, ще го гледам заради електричеството, което ми дават онези две гугутки


Налбантова,  без да съм задължена - съгласна съм. Под условие - ако не е щастливо, поне да изглежда щастливо занапред. Yum

# 72
  • Мнения: 945
Здравейте, мили момичета! Снощи много се забавлявах с изключение на моментите с шеф готвач Алекс и двете АА. Ама на мен още от начало това провлечено и мнооого бавно говорене ми действа като остър нокът върху изпънатите ми нерви, а комбинацията с влюбените Айфер и Айдан ме изправя на нокти и зъби. Ама това са бели кахъри, защото си получихме дозата вълшебство и това все ме оставя пред екрана, макар все да мрънкам, че по-добре естествен и красив финал, вместо безмислени истории и откровени глупости. Оставам си със сериала с всичките си мрънканици. Animal Bee
За епизода почти познах, че ще завърши с търсенето на Еда, ама те надскочиха очакванията ми и си се гушнаха заедно! Sparkling Heart Много ми е интересно неприятно изненаданите мис Коко и огнедишащият 🐲 какво ще предприемат след намирането на двамата ни палавници:
1. Мис Коко ще впрегне целия си арсенал от гласови възможности и ще натири Серкан да я води в хотела, а ще остави 🐲 да пази Еда в колибата.;
2. Двамата Серкан и Дениз ще направят столче-манолче на Еда и ще я отнесат до по-цивилиьовано място.;
3. Ще ги събудят и Селин ще се гушне при Серкан да й пее ЧРД.;
4. Селин бясна пак ще награби Дениз и още по-бързо ще се приберат откъдето дойдоха, ще помесат малко кекс и ще мислят планове за това, какво да предприемат относно двамата прегрешили годеници.
Blue Heart Бърборанке, чудесно наблегна на цветовете, благодаря за профи обясненията!;
Hearts. Гости, не се ядосвай, не мога да си те представя с кисело настроение с тези сладости дето пак си изпратила.
Two Hearts Алекс, какво момиче си ти - толкова неща правиш, че и тема ни пусна и разбираш ли, се извиняваш, че късно си пуснала превода!!! Да се сбъдват всичките ти мечти, да те радват сладките ти деца, да имаш само щастливи мигове!!! Нямам думи за теб! Heartpulse Flowers Bouquet
Flowers Green Apple Flowers Eggplant Sunglasses специално за поста на Миднайт.
Още исках да пиша, но вече забравих какво, така че ви желая една топла, уютна и прекрасна вечер! Spaghetti Wine Glass Musical Keyboard People Couplekiss

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 18:50 от Ели-mama

# 73
  • Монтана
  • Мнения: 305
Не знам какво разбират турците под романтични комедии, но "Ударите на сърцето" започна, като летен сериал...продължи през зимният сезон и завърши на 24 серия без излишно разтягане, хубава история и красив финал.....За който иска...
Скрит текст:Скрий
https://www.vbox7.com/play:900718dc46&p=playlist&id=2313 … 77&order=date

Зариби ме! Изгледах първата серия, заинтригува ме!Благодаря!

# 74
  • Мнения: 190
Здравейте отново и от мен. Не искам сериалът да свърши с връщането на паметта на Серкан. Амнезия, амнезия,  Селин , Еда   и в деня на сватбата -бам . Серкан си спомня всичко и бързо -Финал.
Иска ми  се Серкан да се приближава плавно към Еда . Нека да се влюбва постепенно, но и да си спомня, да търси забравени спомени, а не да се оставя на течението.Иска ми се финала да е реален.

Общи условия

Активация на акаунт