Име произлизащо от Асен

  • 9 307
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 18
Всички сте чудесни! Благодаря ви от сърце за чудесните и креативни предложения. Анастасия - Ася е предложението, което ме грабна, но се оказа, че ни изненада един момък, когото чакаме в началото на Октомври. Второто , ако е момиче обаче, ще запазя варианта за женско име. Heart

Последна редакция: пн, 30 авг 2021, 09:00 от СлънчогледA

# 61
  • Мнения: 12 015
Ехе, ми то направо уцели и името момъкът. Асен е чудесно име за момче и за мъж. Вярно няма галено, но пък е царско и династическо.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 977
Супер, Асен е чудесно име. На мой познат му викаме Асо, с ударение на А, а на едно малко детенце му казваме Аси, така че реално има и галено😉

# 63
  • Мнения: 5 546
Браво, да се роди жив и здрав Асен, прекрасно име! Анастасия и Ася също ми харесват. Успех и пухкав финал!

# 64
  • София
  • Мнения: 18
Благодарим много, но при момче уговорката е да го кръстим на другия дядо. Grinning
Прадядото ще чака правнучка, жив и здрав да ни е. Simple Smile
Браво, да се роди жив и здрав Асен, прекрасно име! Анастасия и Ася също ми харесват. Успех и пухкав финал!

# 65
  • Мнения: 12 015
Е, щом има уговорка не върви да се отмятате, но аз първо бих кръстила на прадядото като по-възрастен, а и Асен е от малкото чисто мъжки имена.

# 66
  • Мнения: 5 546
Да, Асен е прекрасно име. Чела съм, че означава "хубав". А как се казва другият дядо?

# 67
  • София
  • Мнения: 18
Принципно сте права, но в нашия случай пра - дядото (моят дядо) е 10тина години по - млад от бащата на мъжа ми. 😅 Очакваме малък Тео

Е, щом има уговорка не върви да се отмятате, но аз първо бих кръстила на прадядото като по-възрастен, а и Асен е от малкото чисто мъжки имена.

# 68
  • Мнения: 2 606
Принципно сте права, но в нашия случай пра - дядото (моят дядо) е 10тина години по - млад от бащата на мъжа ми. 😅 Очакваме малък Тео

Е, щом има уговорка не върви да се отмятате, но аз първо бих кръстила на прадядото като по-възрастен, а и Асен е от малкото чисто мъжки имена.

Честито тогава эа иэбора! В коя седмица сте?

# 69
  • София
  • Мнения: 18
Принципно сте права, но в нашия случай пра - дядото (моят дядо) е 10тина години по - млад от бащата на мъжа ми. 😅 Очакваме малък Тео

Е, щом има уговорка не върви да се отмятате, но аз първо бих кръстила на прадядото като по-възрастен, а и Асен е от малкото чисто мъжки имена.

Честито тогава эа иэбора! В коя седмица сте?
От утре влизам в 36гс 🥰

Общи условия

Активация на акаунт