NOKIA или нещо друго

  • 2 211
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 978
Каквото и да си избереш като марка, гледай да не е с приплъзване или отваряне..Само ще се набутваш после за лентов кабел...вече два такива смених- на различни марки телефони...ай сиктир #2gunfire

п.п. Сега пак съм си харесала с приплъзване..мамка му Whistling


Вярно ли? Така ли става?  Thinking

Ами, те ме предупреждаваха..ама кво да направя като ме кефят все такива модели..Единият беше Самсунг, другият Нокия...
За Самсунга искаха 70лв, а за Нокиата, ако има някоя мама дето работи в Мтел да ми каже колко ще е там..макар, че има гаранция..че вече не знам..или аз съм кърък..знам ли newsm78

# 16
  • Мнения: 410
То за слепите камбаната не бие по два пъти Joy имало си цена ама кой да я види #Crazy
Момичета много сте готини,отзовахте се веднага с полезни съвети и впечатления  bouquet
Аз сега се изпарявам от форума,ще видя после какво сте писали още.Днес ми е първи ден на Тае Бо и ще закъснея ако стоя още малко тук Mr. Green

# 17
  • Мнения: 27 524
Аз имам това розово сладурче, ще даде ли фира?  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 978
Аз имам това розово сладурче, ще даде ли фира?  Thinking



Същото го имам и аз ама беличко. Много си го харесвам Heart Eyes..Дано твоето не се окаже проблемно като моето Praynig

# 19
  • Мнения: 1 959
Аз имах Sаmsung D500 падал е много пъти и нищо му няма сега съм с E900 също на  Sаmsung и също съм много доволна и от този модел супер дизайн и е много издържлив.Ползвала съм и Nokia преди но откакто ползвам Sаmsung не искам да чуя за друга марка телефон.Сега смених и на майка телефона от Nokia на Sаmsung.

# 20
  • Мнения: 1 041
И ние вкъщи всички сме с Нокия. Веднъж пробвах със Самсунг, но не бих повторила. Дразни ме нещо подредбата на менюто. Въпреки, че нямаше чак такава разлика между стария и новия телефон, не успях да свикна и пак се върнах на Нокия.
Гледам обаче, че и четирите телефона вкъщи са произведени в различни държави. Моят "Made in Finland" излезе най- качествен и издържлив. / та си търся друга причина, за да го сменя с по-нов Laughing

# 21
  • Мнения: 4 473
Нокиа е като мерцедес сред автомобилите  Peace

Само Нокиа  Peace

Още един върл фен на марката Peace. В момента съм с 6230, а това ще е следващият Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 743
ДА и с двете ръце за NOKIA. В момента съм с 6681, и в скоро време ще имам и 7230

# 23
  • Мнения: 46 518
Телефон като телефон, аз дълги години карах с Алкател, сега минах на Нокия, щот' да не остана по-назад, разлика не виждам  Tired

# 24
  • Мнения: 409
Гласувам с две ръце са Нокиа Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз съм на мнение че Нокия е № 1 при мобилните телефони,но аз лично имам слабост към Сименс и затова последните 3 телефона са ми все Сименс
Каквото и да си избереш като марка, гледай да не е с приплъзване или отваряне..Само ще се набутваш после за лентов кабел...вече два такива смених- на различни марки телефони...ай сиктир #2gunfire

п.п. Сега пак съм си харесала с приплъзване..мамка му Whistling


Вярно ли? Така ли става?  Thinking

......
На мнение съм че си зависи от самия апарат.Аз лично имах Сименс SL55-един от първите/не съм сигурна дали не беше и първия/такъв модел с приплъзване.И досега не е правил никъкви проблеми а е вече на 3 години.Много си го харесвах,но майка ми само ме врънкаше да й го подаря и затова го смених пак със Сименс,но по нов модел-
http://gsm4you.com/shop/siemens-sl75-p-470.html
Вече от 4 месеца го ползван-не съм имала проблеми-а и детето де научи да го отваря и пак всичко му е наред

# 26
  • Мнения: 1 113
На мнение съм че си зависи от самия апарат.Аз лично имах Сименс SL55-един от първите/не съм сигурна дали не беше и първия/такъв модел с приплъзване.И досега не е правил никъкви проблеми а е вече на 3 години.Много си го харесвах,но майка ми само ме врънкаше да й го подаря и затова го смених пак със Сименс,но по нов модел-
http://gsm4you.com/shop/siemens-sl75-p-470.html
Вече от 4 месеца го ползван-не съм имала проблеми-а и детето де научи да го отваря и пак всичко му е наред
Това са и моите последно ползвани телефони. До скоро бях с SL 55, сега - със SL 75. Проблем с приплъзването не съм имала.
Нокиа съм ползвала, лоша дума за тях не мога да кажа, но просто Нокиата не е моя телефон.

# 27
  • Мнения: 2 550
Siemens sucks...новото име на тази марка е "Моля изчакайте"  Crazy

Нокия и Сони Ериксон за мен са най-добрите марки  Peace

# 28
  • Мнения: 410
Вчера се рових в нета да гледам телефони,естествено NOKIA newsm10
Харесах си 6233;6111;5500;5200 и 5300 и сега съм в голяма дилема кой от тези да е newsm78
За сега в Мтел има само 6233,останалите още ги няма Sad но ще ги дочакам,защото искам от там да си го взема на изплащане Money
Аз имам това розово сладурче, ще даде ли фира?  Thinking


Ето това е едно от моделчетата които ми харесаха и виждам че сте доволни от нео.Еи,като че ли самолет ще си копувам Mr. Green голямо избиране пада.Някой сигурно ще каже,че сам превземка ама щом ще си давам парите,поне да е нещо за което си заслужава Peace
Благодаря ви мамчета за отзивите и мненията  bouquet на вас винаги може да се разчита smile3503

# 29
  • Мнения: 569


    Аз съм с Нокия 6131,  много съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт