Боя за коса - Blond49 - Клуб на блондинките

  • 39 601
  • 764
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 10 324
Здравейте! Поръчах си коректор за боя -син. Но никъде не пише по колко да слагам към боята?! Имате ли представа
Зависи, колко си светла, за 10ка не повече от грахче в 100-120гр. готова боя. На мен не ми харесва със син коректор, леко ми зеленее... виж с лилав, нямам този проблем.

Пробваш с малко, веднъж с 10ка боя успях да се докарам до 7ца с лилав коректор, а със син ще е още по-интересно ако прекалиш Simple Smile

# 646
  • Мнения: X
Благодаря! Аз още се изсветлявам, но искам да използвам коректор за да не ми жълтее.

# 647
  • София
  • Мнения: 10 324
Благодаря! Аз още се изсветлявам, но искам да използвам коректор за да не ми жълтее.

За да не жълтее, се използва лилав коректор, със син се получава зелено Wink

# 648
  • Мнения: X
Много благодаря, още съм нова в блондинското общество! В опциите при поръчване на коректора има пепелив, син и лилав. Значи да поръчам лилавия?

# 649
  • София
  • Мнения: 10 324
Много благодаря, още съм нова в блондинското общество! В опциите при поръчване на коректора има пепелив, син и лилав. Значи да поръчам лилавия?
Вземете лилав и пепелив и вижте, кое е за вас, те косите и вижданията са ни различни, не  знам кое матиране ще ви допадне повече.

# 650
  • Мнения: 23
Здравейте! Някоя от вас използвала ли е боя за коса brelil colorianne classic, ако може да ми даде мнение, тъй като скоро ми предстои да се боядисвам с номер 9.01, дали си заслужава или да търся друга марка?

# 651
  • София
  • Мнения: 10 324
Здравейте! Някоя от вас използвала ли е боя за коса brelil colorianne classic, ако може да ми даде мнение, тъй като скоро ми предстои да се боядисвам с номер 9.01, дали си заслужава или да търся друга марка?

Световно неизвестна боя, защо сте се спрели на нея?

# 652
  • BG-DE
  • Мнения: 5 088
За Brelil colorianne съм чела много добри отзиви, не знаех, че се предлага в България. Интересно ми е на каква цена я купувате, бях решила миналата година да я пробвам но цената и ми се видя доста солена (€20) и се възпрях 😊

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 23:14 от Menerva

# 653
  • Мнения: 427
Здравейте, момичета! Отдавна не съм влизала в темата, сега изчетох всичко пропуснато наведнъж и имам молба. Бихте ли ми написали рецептата за сваляне на цвят с аспирин и ДПШ? Поколко се слага и колко време се стои? Сваля ли поне тон? И също другата смес, която е със сода, шампоан, оксидант и не се сещам какво друго. По колко от всяко и колко време? Тя е по- силна, нали? Изтощава ли косата? В момента моята е в добро състояние, но е тъмничка, а белите коси са много, та не знам вече какъв цвят да я боядисвам. А и май ми липсва русия цвят.
Много ще съм ви благодарна!

# 654
  • Габрово
  • Мнения: 1 019
Oтскоро съм блондинка ,моля споделяйте .с каква козметика поддържате косата си?

# 655
  • Мнения: 7 898
Ох с каквото и да в подържаш идва един момент в който тря ва да я скъсиш драстично Simple Smile.

# 656
  • Мнения: 1 600
Не е задължително, моята от години я поддържам до кръста, показвала съм я много пъти Hug

# 657
  • Мнения: 1 931
Цитат на: nad_tab

Пробваш с малко, веднъж с 10ка боя успях да се докарам до 7ца с лилав коректор, а със син ще е още по-интересно ако прекалиш Simple Smile
[/quote

И при мен в момента е нещо такова, само че мен фризьор ме докара. При теб изцяло ли се отми с времето или изсветлява с боя?

# 658
  • Мнения: 1 538
Здрасти, девойки !
Този цвят с коя профи боя може да се постигне според вас ? Много съм светла, ще хване, ако някоя е пробвала нещо подобно и е дало добър резултат, ще съм благодарна да сподели.

# 659
  • Мнения: X

С какво мога да матирам? Лилав шампоан? Пробвах със син, ефекта е само долу в краищата.

Общи условия

Активация на акаунт