Боя за коса - Blond49 - Клуб на блондинките

  • 41 350
  • 764
  •   2
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 769


Някой ползвал ли е този тонер да каже мнението за него,  благодаря  Blush

# 631
  • Мнения: 5 329
Предпочитам Велатон, ако няма да е професионална боя. 12.0 и 12.1.

# 632
  • Мнения: 79
Здравейте!  Следя ви от доста време, но ще пиша за първи път. Косата  ми е след изрусяване със superplex, но на места стана жълто-оранжевееща. Иначе косата ми е изсветлена до ниво 8 или 9 горе и много светла в краищата. Според вас ще трябва ли пак да изрусявам горната част или и боя ще може да се справи? Мисля си за изсвтляващата боя на ph laboratories или oway. Какво ще ме посъветвате вие? Благодаря ви предварително!

# 633
  • Мнения: 421
Качете снимка ,момичетата тук наистина ще ви помогнат ,иначе по това което казвате ,по добре без силно изсветляващи ,а боя с окислител и плекс обезателно,или може би само тониране...

# 634
  • Мнения: 5 329
И аз щях да напиша да се пусне една снимка, ама реших да не се "хабя"...ние тука, в бг мама, много обичаме да "търкаме кълбото".
С извинение, ама като питаш подобно нещо, не е ли близко до ума да пуснеш една снимка.

# 635
  • София
  • Мнения: 1 750


Някой ползвал ли е този тонер да каже мнението за него,  благодаря  Blush

Аз съм го ползвала, става много хубав цвят но при мен цвета се отмива за една две седмици.
Повече харесвам тонера на престиж

# 636
  • София
  • Мнения: 769
Мélisande , благодаря, ще го пробвам и аз сигурно. 1 или 2 седмици е пак по-добре отколкото ефекта от лилавите шампоани.. А на теб една опаковка + оксидант стига ли ти напълно за цялата коса, че аз се опасявам,че няма да ми стигне (за гъста коса до кръста почти)

# 637
  • Мнения: X
Как да разкарам гадното омбре и да си догодя прилично русичко?

 
Миналия път я боядисах с 9.1 цялата, че беше още по-гадно.

# 638
  • Мнения: 3 676
Какъв е този цвят, според вас? И как да се постигне от основа 8?

# 639
  • Мнения: 1 512
Аз тук виждам поне 3 цвята.

# 640
  • Мнения: 5 329
Какъв е този цвят, според вас? И как да се постигне от основа 8?

7 мица е според мен. Надолу стои по светло, както като се поизмие малко боята

# 641
  • BG-DE
  • Мнения: 5 107
Според мен е някакъв балеаж има поне два нюанса.

# 642
  • София
  • Мнения: 1 750
Какъв е този цвят, според вас? И как да се постигне от основа 8?


Според мен това е 8ца тонирана с лилав шампоан.
Зависи от основата но според мен със смесица между чиста 8ца и 9ка с някакъв пепелен подтон + малко син/лилав/зелен коректор + смесица пт оксидант 6% и 9% ще се получи.
Аз съм получавала подобен цвят с мат на светла основа но на мен лично не ми допадна

# 643
  • Мнения: 2 006
Какъв е този цвят, според вас? И как да се постигне от основа 8?
Скрит текст:

Зависи от основата но според мен със смесица между чиста 8ца и 9ка с някакъв пепелен подтон + малко син/лилав/зелен коректор + смесица пт оксидант 6% и 9% ще се получи.
и аз така го виждам на моя екран корена
по дължините изсветлени кичури/балеаж ..

# 644
  • Мнения: X
Здравейте! Поръчах си коректор за боя -син. Но никъде не пише по колко да слагам към боята?! Имате ли представа

Общи условия

Активация на акаунт