КАТАСТРОФИРАХ и искаха да ме бият

  • 4 914
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ужасна история. Добре, че вие сте живи и здрави. Дано детенце преживее бързо случилото се.
Ако можем с нещо да помогнем?
Нали този нещастник няма да се размине само с акт?

# 16
  • Мнения: 1 866
Разтреперах се като четох постинга ти! Мен също ме изкарват от релси подобни екземпляри. Обаче напоследък си казвам, че по-добре да се науча да си пазя психиката и гледам просто да ги подминавам. Важното е, че вие сте добре. Успокой се и се радвай на детенцето си, погрижи се за него и не мисли за простака.  Hug

# 17
  • Мнения: 5 228
Еми, много ми е гадно за това, което се е случило.   Прегръщам те и те целувам! Hug Добре, че на теб и детето ви няма нищо.  Praynig
Настина е по-добре да говориш с детето за случилото се, но само ако той иска, без да му показваш, че си уплашена  и притеснена.
А за животното, което ви е удраило, просто нямам думи...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 993
Ужас!  Shocked Close Twisted EvilСлава Богу, че ви няма нищо! Praynig

# 19
  • Мнения: 6 243
Еми, направо изтръпнах, като прочетох заглавието. Слава богу, че сте добре с Ивчо.

Оня идиот ако не го осъдиш ти, ще си получи неговото. То всичко се пише.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Еми, много съжалявам за случилото се Sad Прегръщам ви силно малкия и теб  Hug
Ако с нещо мога да зъм полезна...обади се  Hug  Heart Eyes

# 21
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Emi, ужас Shocked! Важното е, че сте здрави, изродите има кой да ги съди, но за съжаление това не е успокоение. Прегръдка за Ивчо силна много!

# 22
  • Мнения: 3 506
Еми, съжалявам Sad Слава Богу, че сте добре... Преди да родя работех в транспортна фирма, какво да ти кажа, повечето шофьори са меко казано нахални, а има и наистина гадни екземпляри. Имахме си лаф "драйверус идиотикус". Дано бързо да ви размине стреса и повече да не ви се случват такива гадости Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 1 951
Еми,много съжалявам !знам как се чувстваш.Горкото детенце.Натакива как им издават книжки.Добре ,че сте живи издрави!

# 24
  • Мнения: 7 837
Идиот!

Слава Богу че сте добре...
И мен една ме удари, но по- леко отзад оня ден. Детето извика от изненада. Така скочих от колата, бях готова да я бия...

Аз бих търсила отговорностот тоя мухльо или от фирмата, за която работи.

Бъдете живи и здрави. Дано няма повече инциденти...

# 25
  • Мнения: 8 463
Разминали сте с малкия дявол!Ужасна история!Дано детето е добре и забрави стреса по-бързо!Не знам как бих реагирала аз,сигурно щях първа да му скоча на тоя изрод!

# 26
  • Мнения: 1 793
Еми, Слава Богу, че ти и детето сте добре! На ония и идиот да му кажеш е малко. Нямам думи просто.....Бъдете живи и здрави!. Прегръдки  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 210
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА!!!  bouquet  bouquet
Бу- страхотен съвет Heart Eyes

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Еми, много съжалявам за случката! Важното е, че и двамата сте добре! Дано по-скоро преживеете ужаса и стреса! Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 6 999
Много ясно, че това ще ти се прииска и на мен би ми се приискало същото.

Много мразя начина, по който реагират мъжете шофьори, дори когато са виновни има ли жена насреша им - започват нея да обвиняват. Само преди 5 дни един младеж минавайки покрай паркираната ми кола и отнесе стопа... Намерих го да се почесва с важен вид и веднага започна да ми обяснява как това не било нищо.  #Cussing out

Важното е, че вие сте живи и здрави, другото са ламарини.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт