Мога ли да суша бебешки неща в сушилня?

  • 2 773
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Много по добре е да сушиш със сушилня, отколкото да проскаш на простир . Бърzо е, лесно и иzключително удобно.  Peace
(Аz например балкон нямам и не бих могла да си предствавя какво ще правя, ако нямам сушилня.)

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз дори нямах място за сушилнята и я държах на балкона/ неостъклен/.е,понякога,когато имаше сняг зимата-я пусках по 2 пъти за едно пране,но пък нямах проблем с конденза!

# 17
  • Мнения: 2 211
Можеш. Сушилнята е голямо удобство.

# 18
  • Мнения: 992
Може,разбира се.А и е голямо удобство.

 Peace

# 19
  • Мнения: 218
Малко OFF темата, но тези съшилни за които говориш (кондензационни? не знам как се казват) май не са много хубави. Аз исках да си купуваме такава т.к. нямаме място за нормална с изход навън, и един човек не намерих който да е доволен от тях, като цяло всички казваха че не сушат толкова добре. Разпитай познати преди да купите  Grinning

 Иначе по темата - можеш да сушиш. няма проблем.

ПП. Сега видях че другите тук са доволни от тези сушилни... не знам Confused

# 20
  • Мнения: 13 512
Аз бях много доволна от нея,но я бях сложила на терасата.Ако е в стая-не е добе изпаренията и влагата да остават в стаята

# 21
  • Мнения: 988
Сушилнята във вашия случай е най-добрия избор, дрехите излизат напълно сухи и ненамачкани, а поради високата температура няма нужда да се гладят; Който веднъж е опитал остава супер доволен; Нашата сушилня също е отделно от пералнята, предимството при тях е че барабана е по-голям и дрехите не се намачкват, водата се събира в контейнер, който се изхвърля след изсушаване. Няма никаква влага, единственият недостатък е, че някои дрехи се свиват - особено чорапи, но не е болка за умиране.
Няма противопоказания при алергии.

Много точно казано и отговаря на моя опит, но с корекцията че все пак малко влага се изпарява в стаята, особено в по-студена стая. И, както беше писал някой, някои неща не пускат в пералня, но пускат боя в сушилня защото температурата е по-висока. Заатова пък дезинфекцията е гарантирана, без да го гладиш "до препичане" както все още ме увещава (безуспешно) баба ми...

Общи условия

Активация на акаунт