Усетете мекота от ново измерение с PEPCO

  • 4 773
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 729
Пера ги с бебешки прах за пране, без омекотител. Гладех ги, когато беше новородено. С цветовете нямам точно определени, каквито харесам на момента.

# 61
  • София
  • Мнения: 16 042
Пера дрешките  в отделна пералня, само за внука.
Препарата е детски, ползвам и допълнително изплакване.
Купувам шарени, ярки дрешки, предимно от Пепко.

# 62
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 817
Какви специални грижи полагате за дрешките на бебето? В кои цветове най-често го обличате?

Задължително пера на 60 градуса с прах за бяло пране (Персил сензитив, Тео бебе) долното бельо на бебчетата, като включвам и допълнително изплакване.
Горни дрешки - суичър, долнище анцуг или друга връхна дреха - на 40 градуса със същия прах.
Задължително  (и против всички правила) слагам по малко от този омекотител
Скрит текст:
     

Този омекотител ми е любим и няма как да избягам от него, тъй като деликатният му аромат свързвам с двете ни прекрасни момченца. Тези малки и сладки мъже са много рядко с баба и дядо, но ароматът от дрехите остава. Толкова ми харесва, че си го ползвам и за нашето спално бельо.

Не мога да не споделя, че на нашите момченца, прекрасно им стоят всички цветове, вкл. и червеният. (даже червеният цвят много ги отваря)

# 63
  • Мнения: 998
Пера със специални препарати и се старая да подбирам качествени материи. Харесвам свежи цветове с принтове.

# 64
  • Мнения: 1 557
Пране на 60°C и гладене. Избирам светли тонове за детето ми.

# 65
  • Мнения: 1 327
Зелено, синьо, первено.
Пера, суша и гладя.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Пера със специален бебешки препарат, след това ги слагам в сушилнята.
Най-често я обличам в розово, сиво, червено, шарено.😊

# 67
  • Мнения: 356
Като беше малък баткото Най-често го обличах в райе. Не знам защо като купувах дрешки и тези разцветки просто ми грабваха окото. Сега малката е в розово 😉

# 68
  • Мнения: 392
след няколко месеца те първа ще започвам да пера бебешки дрешки, но ще заложа на бебешки препарат за пране, а относно любим цвят..... те първа ще разберем Wink)))

# 69
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
Антибактериален препарат
Розови Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 859
Бебешки прах за пране. Не гладя, а ги слагам в сушилнята. Сини, зелени и жълти.

# 71
  • Мнения: 2 117
Пране с бебешки прах, без омекотител.
Обичам да го обличам в сиво, зелено, бяло през лятото, черно като по-голям вече.

# 72
  • Мнения: 1 938
Пера отделно с подбрани перилни препарати.

# 73
  • Г. О.
  • Мнения: 1 724
Дрехите се перат с бебешки прах за пране и допълнително изплакване. Цветовете, които предпочитам, са жълто и зелено.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Пера с бебешки прах за пране, отделно от нашите дрехи, до 6 месец гладех всичко, сега вече не. Обличам я във всякакви цветове - розово, червено, жълто, бяло, та дори и синьо.

Общи условия

Активация на акаунт