Усетете мекота от ново измерение с PEPCO

  • 4 771
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Пране на бебешките дрешки отделно от тези на останалите от семейството, с подходящ препарат за пране.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 360
Дрешките на бебето се перат отделно с прах за бебешки дрехи. Любими цветове са ми синьо, бяло, зелено.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 522
Пера с бебешки препарат. Нямам конкретен цвят,всички отиват на моето момче Sunglasses

# 48
  • Мнения: 2 689
Пера с бебешки прах за пране с много деликатен аромат. Любими цветове за обличане - червено, розово и жълто

# 49
  • Мнения: 1 406
Пера ги с бебешки прах.

Цветовете с които най-често го обличам са: жълто, синьо и зелено.

# 50
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Пера дрешките с бебешки прах за пране. Обличам го със зелени и сини дрешки.

# 51
  • Мнения: 213
Дрехите на моето бебе винаги пера със специален перилен препарат и непременно ги гладя.Предпопитан цвят,в който го обличаме- светлосин.

# 52
  • Мнения: 11
Отделно пране с подходящи бебешки препарати. Предпочитам ярки цветове.

# 53
  • Мнения: 1 133
Какви специални грижи полагате за дрешките на бебето?
Пера ги на щадяща бебешка програма с подходящи за детето прах и омекотител. Гладя само, когато е наложително, за да не изнежвам кожата.
 В кои цветове най-често го обличате?
В розово, синьо, зелено и червено Simple Smile

# 54
  • Мнения: 335
Пера ги с бебешки препарат, с допълнително изплакване и минават през сушилня.
Купувам всякакви цветове без розово (защото имам момче), но тъй като бебето ми е с атопия ме посъветваха да избягвам тъмните.

# 55
  • Мнения: 278
Грижите са изпиране с подходящ прах за пране, отделно от други дрехи; на щадяща бебешките дрехи програма и температура; след това ги пускам в сушилнята.
Цветове, които присъстват в дрехите са по-неутрални - бледо жълто и зелено, лилаво, бяло.

# 56
  • Мнения: 301
Пера с бебешка прах за пране, след това гладя.
Обличам я предимно в розово!

# 57
  • Мнения: 1 000
Пера с бебешки прах, бебето ми е на 3м и гладя всички дрешки! Обичам да го обличам в синьо, жълто

# 58
  • Елхово
  • Мнения: 1 396
Пера с бебешка прах за пране, след това гладя Simple Smile
Обличам го в почти всички цветове - обичам жълто и резедаво

# 59
  • Мнения: 576
Ще пера дрешките с бебешки препарат за пране. В момента съм купила предимно дрешки в син цвят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт