Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 132

  • 32 468
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 10 486
Не знам колко дълъг път ще извърви Дъщерята... в САЩ...след като юни месец на неговото място започва друг сериал Grinning

Скрит текст:

https://twitter.com/NoticiasRating/status/1382723625854271489


И в Казахстан...

Скрит текст:








Еве,

Скрит текст:
Някои хора много обичат да ти взимат думите/особено като вече са изчезнали/, представяйки ги за свои Joy:....променили са само “него“ с “тях“ Joy

Последна редакция: нд, 18 апр 2021, 18:07 от savovas

# 721
  • Мнения: 22 039
Васе, аз днес писах и за САЩ, покрай Казахстана, ама...

Скрит текст:
Както знаете, моята информация е винаги точна, независимо, че някои колежки мислят, че не знаем на какъв език кореспондират в Казахстан Grinning

Четох например, че от Univision били много недоволни, че са пуснали нов плакат на ДП, въпреки, че договорът е бил сключен за историята на Наре и Санджар. По тази причина, смятат да спрат в края на май, евентуално с първи сезон и да не покажат продължението, въпреки добрия рейтинг. Както писа една близка до канала блогърка, какъв е смисълът да гледат без Наре? Все едно да гледат Супермен без Супермен Stuck Out Tongue Winking Eye

# 722
  • Мнения: 2 280
А, как свърши първи сезон, помните ли?
Аз съм забравила

# 723
  • Мнения: 10 486
Еве,

Скрит текст:
знам...успях да видя този път Grinning затова и писах отново...да го има Grinning

# 724
  • Мнения: 22 039
Джули, за мен това беше финала, края на 15 епизод. Силен, смислен финал Heart Eyes



Незнайно защо, решиха да снимат още два епизода и сезона свърши като раниха Санджар и той потъна в морето.

# 725
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
Джули, за мен това беше финала, края на 15 епизод. Силен, смислен финал Heart Eyes



Незнайно защо, решиха да снимат още два епизода и сезона свърши като раниха Санджар и той потъна в морето.

# 726
  • Мнения: 2 280
Джули, за мен това беше финала, края на 15 епизод. Силен, смислен финал Heart Eyes



Незнайно защо, решиха да снимат още два епизода и сезона свърши като раниха Санджар и той потъна в морето.

Оооо, Еви, благодаря ти Hug
Настръхнах! Брутално добра Несли Heart

# 727
  • Мнения: 10 486
Скрит текст:
Джули, за мен това беше финала, края на 15 епизод. Силен, смислен финал Heart Eyes



Незнайно защо, решиха да снимат още два епизода и сезона свърши като раниха Санджар и той потъна в морето.

Оооо, Еви, благодаря ти Hug
Настръхнах! Брутално добра Несли Heart


Джули, и аз бях забравила къде свършва 1-ви сезон.

# 728
  • Мнения: 9 530
Не ,че не знам на какво е способна Неслихан , но колкото и да я гледам просто не мога да се начудя колко талант и е дал Бог. Да е жива и здрава , но е за Холивуд и голямото европейско кино Flowers Four Leaf Clover , половин сезон в ДП беше губене на време . Сори , ако някой не е съгласен с мен .

# 729
  • Мнения: 22 039
Здравейте, мацки Hug

Честит рожден ден на момчето ни! Нека бъде здрав, щастлив и успешен Heart



Четох, че разглеждат Джемре Байсел за негова партньорка Blush

# 730
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Привет, момичета! Grinning

Да е жив и здрав, рожденика! Да е усмихнат и щастлив, и много успешен във всичко, с което се захване! TadaTadaTada BirthdayChampagneCocktail



Изпуснала съм интересни дискусии, ама какво да се прави... Joy Другия път Stuck Out Tongue Winking Eye

# 731
  • Мнения: 10 486
ЧРД на момчето ни Heart Много здраве, щастие и успехи!



Привет, момичета Two Hearts
Допада ми тази Джемре Grinning

# 732
  • София
  • Мнения: 13 625
Честит рожден ден на най-чаровният турски актьор Кадир Догулу!
Нека живота му да бъде успешен,  да бъда здрав и любовта с любомата му жена да е все така силна.

# 733
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 814
на Кадир....

# 734
  • Мнения: 2 280
Здравейте момичета!
Честит да е рожденика Balloon
Пожелавам здраве, щастие и творчески успехи Birthday



Под ръководството на Ураз в петък 23 Април, ще бъде стартирана кампания в инстаграм, с участието на много известни имена, които ще насочат вниманието към малтретирането на деца.
Нашето момче е посетил център за превенция в Измир, където е разговарял със семейства на убити и малтретирани деца.



За добрите дела трябва да се говори Heart

Общи условия

Активация на акаунт