Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Приятели ~ тема 132

  • 32 374
  • 742
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 486
...И на мен щеше да ми е интересно да прочета за този обичан артист, ама карай...Ще си ходя неука Stuck Out Tongue Winking Eye
То май всички, освен Евето, ще си ходим неуки Stuck Out Tongue Winking Eye много бързо са действали...

Погледнах темата на Демет и попаднах на филма “С кого танцуваш“. Не бях чувала за него и го пуснах да го видя...И изненадка... УразКа също играе в него. 30- минути вече гледам и се попилях от смях Joy Joy Joy

Гости, разбрах, че не можеш да отвориш линка за филма... при мен се отвори без проблем.

Който не го е гледал и иска ...

https://askim-bg.com/video/6A39MYGKGNKG/S-Kogo-Tancuvashs-k-d-e

Последна редакция: пт, 16 апр 2021, 10:36 от savovas

# 706
  • Мнения: 9 522
Васе , и за Джансу , и за ''Менекше '' съм чела , не ,че е било истина със сигурност .
В този ред на мисли за истините и неистините за актьорите :
А другарчето на Несли Онур все с моми от нашата тема има работа Stuck Out Tongue Winking Eye
На Несли на годежа се появи със Седа Гювен за първи път ( аз тогава се заинтересувах от него и попрочетох тук там за работата му ) , после с Деврим от Вуслат имаше нещо , сега пишат за Елиф , която ние харесваме и коментирахме онзи хубав в началото сериал с Озан Долунай тук в темата преди няколко години ( още ме е яд ,че го съсипаха СЦ ) , но истината е някъде там ...
Така и за Енгин , но наистина той май никога не е афиширал поне една връзка .

# 707
  • Мнения: 10 486
Беше ясно...Grinning

Скрит текст:
Докато пишех на Линда се усетих  и за комуникацията ни с Гости за линка/и това е спам/...Така... мисля, че за да не се трият постове, неща които ни интересуват и не са по темата ни, трябва да са в спойлер. Като разбира се в открит текст трябва да има и нещо по темата.

# 708
  • София
  • Мнения: 13 575
Беше ясно...Grinning

Скрит текст:
Докато пишех на Линда се усетих  и за комуникацията ни с Гости за линка/и това е спам/...Така... мисля, че за да не се трият постове, неща които ни интересуват и не са по темата ни, трябва да са в спойлер. Като разбира се в открит текст трябва да има и нещо по темата.


Васе, тове е много полезно. Ще го имам предвид.

# 709
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 792
Да....пак има заметени постове....

# 710
  • Мнения: 21 907
Здравейте, госпожи Kissing Heart

Скрит текст:
Викате, като задаваме неудобни въпроси, да ги слагаме в спойлер, така ли? Доообреее Grinning

Водя Ураз и Джем Йълмаз, в стил 80-те Stuck Out Tongue Winking Eye Явно ще започват скоро снимките на Ершан Кюнери

# 711
  • Мнения: 2 237
Здравейте момичета!

Идвам с много снимки на Ураз, който е гостувал на Енис Арикан. Изглежда е било забавно Heart Eyes Доколкото разбрах Ураз също е коментирал,че в сериалите често има ситуации, в които се променят нещата и понякога актьорът се чуди, какво се е случило с образа който играе... Grinning
Поне това схванах от коментарите в мрежата, а ако някой от вас може от първа ръка за разкаже, още по- добре Hug

Другото което разбрах, е че името Ураз означавало шанс и щастие, които му ги пожелавам в изобилие от сърце Heart



Получил е и свой портрет за подарък.






Не се насищам на тази усмивка Heart
А, за Гедиз да не се притеснява, защото нищо не успя да опетни чистата му душа до края Sunglasses



Несли Heart



Известни са още две имена, които ще се присъединят към новия сериал с Кадир.
Джем Давран



И Алпер Салдъран (дано пиша правилно имената им)

# 712
  • Мнения: 21 907
Здравейте, мацки Kissing Heart

Джули, така е за Ураз - шанс, щастие, а Кайгълароглу означавало проблеми, безпокойство Grinning

Голям сладур Heart Eyes





Душички Broken Heart

Последна редакция: сб, 17 апр 2021, 20:47 от Еванджелин

# 713
  • София
  • Мнения: 13 575
Много са красиви на тази снимка

# 714
  • Мнения: 9 522
Нургюл Йешличай е споменала Несли като най добрата актриса за момента . Знаете ли , не знам защо , но винаги съм си представяла ,че могат да играят майка и дъщеря . Малко си приличат визуално - цвят на очите и косата , устните . Но не знам кой режисьор и продуцент би могъл да си ги позволи като се добавят и еркеците -актьори за партньори Stuck Out Tongue Winking Eye

Едни красиви КеНита - Бурак вече се е окопитил и започва да играе по-свободно Grinning

# 715
  • София
  • Мнения: 13 575
Не знам това ново ли е, но много ми харесва.

# 716
  • Мнения: 2 237
Ооо, и аз харесвам Къванч Heart Eyes
Ако ги видим заедно в проект ще бъда много щастлива Smiley
А, дано Hands Ok Hand

И аз да съм, не бих купила продължението на Дъщерята без дъщерята Grinning
Но, това си е сериозен удар под кръста за всички, които си мислеха, че новата история е нов тласък, дори по- сполучлив от първия Grinning

Кадир Heart



И отново Ураз Heart




Привет момичета в дъждовната Неделя Heart

# 717
  • Мнения: 10 486
Линде, това е фотошоп.

Еве, и аз ги четох новините Grinning
 И не в туитър... Много правилно са се ориентирали... купуват дадена история, свършват с нея Grinning

# 718
  • Мнения: 21 907
Малко отзиви и аз да сложа, да не оставаме назад Stuck Out Tongue Winking Eye

Благодаря на американската публика (отново), че обсипва Наре с любов и подкрепа, за разбирането на тази травматизирана жена и честността в отзивите им. Тя напълно заслужава любовта, която получава. А хейтърите така или иначе ще я мразят #NareÇelebi #LaHijaDelEmbajadorUS

https://twitter.com/ManalSk_/status/1383461289075253257



Стигаме до заключението на #LaHijaDelEmbajadorUS част 1. Искам да кажа, че тази жена тук е свършила изключително УДИВИТЕЛНА работа, като играе толкова сложен персонаж с ТОЛКОВА дълбочина и невероятна БОЛКА, докато се придвижва напред!
@neslihanatagul
#USOSUVOZ Hands ClapHands Clap #nomeansno БРАВО!

https://twitter.com/iamlibragriz/status/1383660728360443911

# 719
  • Мнения: 9 522
Кой каквото иска да си мисли и да пише , истината винаги излиза наяве  . Талантът не може да се скрие , така ,че не се изненадвам от възхищението на таланта на Неслихан .
Една от любимите ми снимки

Общи условия

Активация на акаунт