Колекция "Виктория Бекъм"?

  • 2 632
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Да има.
Произведена в Китай, продава се във всички квартални магазина - пише с големи букви Виктория Бекъм, цени народни.
Направо не мога да повярвам как вярвате, че е оригинална колекция на Виктория Бекъм.
Ако беше, щеше да е в магазин на Витошка в някой Мол, и надали щеше да пише с огромни букви да не би случайно някой да пропусне.
Дрехите, които аз съм виждала, са огромен кич и изцяло китайски.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 347
Миналата седмица видях суитчъри с тази марка на цена от 14 лв.  Mr. Green

Да, много са разпространени в момента  и дори бременната жена от ББ беше с такъв , а аз дори и на пазара в Каблешково съм ги виждала и чужденците сигурно се изтрепват да ги купуват   Joy

# 17
  • Мнения: 1 180
Целта на темата ми беше да разбера дали има някакъв сайт, където да погледна колекцията! Хапливите забележки ще подмина, защото не ми се влиза в безмислени спорове - далеч съм от мисълта, че панталона е оригинален, но ми хареса и ми стои чудесно Mr. Green! Просто нямах толкова пари в мен и казах да ми го запазят.
 А на тези, които си мислят, че в МОЛ -овоте и на "Витошка" продават само оригинални неща, мога само леко да се подсмихна...

# 18
  • Мнения: 5 103
Ако има сайт и аз искам да го разгледам Peace

# 19
  • Мнения: 13 512
В интерес на истината ,бях изненадана като прочетох,че вече ги има менте в БГ . Но вчера попаднах на жилетки по 39 лева  OiLily  в една барака и това вече ме довърши!

# 20
  • Мнения: 493
този знак с коронката е на мис елиът,не е на виктория бекъм.поне така казват в магазините на Адидас и затова са по-скъпи дрехите с този знак там.

# 21
  • Мнения: 579
този знак с коронката е на мис елиът,не е на виктория бекъм.поне така казват в магазините на Адидас и затова са по-скъпи дрехите с този знак там.

Тази коронка е точно коронката с кристали на: Beckham London Crown Jeans Rock and Republic white crown with crystals.

Rock and Republic - Beckham London Crown Jeans white crown with crystals
[White crown]
Beckham London Crown Jeans Rock and Republic white crown with crystals.

Victoria Beckham London Crown Jean- British Style, designed by Victoria Beckham, in conjunction with Rock & Republic, the London Crown Jean made its debut this season. The London cut sits low on the hips and fits slim through the leg for an undeniably sexy, of-the-moment look. Made of 99% cotton, 1% elastin, these five-pocket styled jeans have an extra-long 35" inseam, perfect for heels.

The sophisticated wash features white contrast topstitching and fading down the legs. Finished with a VB logo tag and the glamorous new crown stitching on the rear pockets. The London Crown jean is just now hitting the market, so it remains to be seen which celebs will take to them. Besides Mrs. Beckham herself, of course.

Retail $350.00 End of season sale: $169.50

These jeans are true to size.         
(Limited Stock)    Reg. $350.00     NOW $169.50




   

От тук

# 22
  • Мнения: 162
Вчера съм си купила едно такова ментенце, сега виждам че на задния джоб има VB- моделчето е супер за 60 лв  Blush

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Целта на темата ми беше да разбера дали има някакъв сайт, където да погледна колекцията! Хапливите забележки ще подмина, защото не ми се влиза в безмислени спорове - далеч съм от мисълта, че панталона е оригинален, но ми хареса и ми стои чудесно Mr. Green! Просто нямах толкова пари в мен и казах да ми го запазят.
 А на тези, които си мислят, че в МОЛ -овоте и на "Витошка" продават само оригинални неща, мога само леко да се подсмихна...

Ако аз съм те засегнала по някакъв начин, извинявай!   bouquet Не съм искала! Просто исках да отбележа, че вече има ментета на тази марка и че това е очевидно. Никога не съм робувала на скрупули - дали нещо е менте или марково - щом ми харусва и цената ме устройва, си го купувам!

# 24
  • Мнения: 13 512
този знак с коронката е на мис елиът,не е на виктория бекъм.поне така казват в магазините на Адидас и затова са по-скъпи дрехите с този знак там.
Адидас и Мис Елиът е друг бренд, по-стар. Бекъм е от  1 година. Преди 2 години мисля,че беше Мисс Елиът,сега е Стелла Макартни и Адидас..и така

# 25
  • Мнения: 1 180
Не съм се обидила на никой, даже се радвам, че обменихме мнения! Колкото до "марковите" дрешки - за мен е важно нещо да ми хареса и да ми стои добре! Купувала съм си например дънки и от 280 лв., и от 45 лв. и си ги нося с еднакво голямо желание.

# 26
  • Мнения: 4 076
Оказа се,че тениската,която вчера взех на разпродажба за 10 лв,била на Мадона  JoyЛичи си,че преди много години е била "народен човек".Две лъвчета с корона.Така че не ми се фукайте с вашата Вики Бекъм Wink

Общи условия

Активация на акаунт