Защо ме зарязват мъжете?

  • 12 802
  • 322
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 300
Ти може да си мислиш, че се прикриваш, но, както ти казах вече ти просто го излъчваш отчаянието, даже и в опитите да изглеждаш не чак толкова прилепваща от теб вибрациите са такива. Повярвай ми усеща се, даже и да си мислиш, че се прикриваш.

# 31
  • Мнения: 13
Да но аз и от 2 срещи , ако харесвам някой си представям и децата и сватбата и къщата Grinning Grinning

Да де, те точно на такива шаранчета пускат тая евтина стръв Wink Виж Джентълмена колко бързо надуши лесната плячка Joy

Аз им казвам, ако е само за секс няма да стане . И те , твърдят,че търсят нещо повече. И обяснявам, ако е само за секс има жени , които търсят точно и само това , няма смисъл да си губим времето. А после когато свикна малко с тях и хоп ..... после не знаели какво искат .

# 32
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928


Аз не им го показвам толкова явно  , старая се да не личи че много ги искам чак толкова . Това са си мои мисли , за мен самата .Мои надежди по-точно , които знам че може и да не станат . Но знам ли , може и да ми личи, а да мисля ,че не  .Но какво лошо има да показваш на някой че го харесваш ?
Я пробвай да им кажеш какво искаш в правилния ред! 89% от бройкаджиите хич няма да се “прекарат”. За разнообразие поне...

# 33
  • Мнения: 3 128
Първо - зарежи красивите ухажори с комплиментите. Това си е тактика да те впечатлят без реално да ги мислят тези неща. Малко жени не кълват на комплименти.
Второ - Давай го по лежерно - как така още на втора среща си представяш семейство. Карай по дистанцирано, нека мъжа да се постарае да те впечатли, да ти угоди, да те зарадва. Ти си ставаш като кученце на втората-третата среща.
Трето - не скачай веднага в кревата. Определи 10 срещи за да опознаеш индивида и тогава - така доста от охажорите ще окапят рано-рано и ще можеш да селектираш кои имат по сериозни намерения.
Четвърто - дай си време да останеш сама. Ако трябва спри срещите и си поживей 1-2 години ергенски, като нищо може и да се завърти подходящия точно когато не търсиш.

# 34
  • Мнения: 650
Аз им казвам, ако е само за секс няма да стане . И те , твърдят,че търсят нещо повече. И обяснявам, ако е само за секс има жени , които търсят точно и само това , няма смисъл да си губим времето. А после когато свикна малко с тях и хоп ..... после не знаели какво искат .
Ами виж - ако са горе-долу на твоята възраст, в днешно време малко ги е страх да се обвързват повечето, възможно е да е заради това.

# 35
  • Мнения: 13

Типажа им е , хубав привлекателен мъж , възпитан , сваля звезди , кавалер , кара те да се чувстваш ,че можеш да си спокойна и сигурна с него , и след като получат каквото искат (а понякога и преди това ) стават други , и почват леко да се измъкват и да се оправдават . Но не са онези мъже видимите бройкаджии и самовлюбени които им личи от километър ,че са свалячи. А напротив , изглеждат едни надеждни,мили , смеем се заедно , приятно ни е ,а после  .....

Тук някъде е разковничето според мен. Какво е това, което искат, според теб? За секс ли говориш?

Ми накрая така излиза, че за секс .

# 36
  • Мнения: 5

Типажа им е , хубав привлекателен мъж , възпитан , сваля звезди , кавалер , кара те да се чувстваш ,че можеш да си спокойна и сигурна с него , и след като получат каквото искат (а понякога и преди това ) стават други , и почват леко да се измъкват и да се оправдават . Но не са онези мъже видимите бройкаджии и самовлюбени които им личи от километър ,че са свалячи. А напротив , изглеждат едни надеждни,мили , смеем се заедно , приятно ни е ,а после  .....

Тук някъде е разковничето според мен. Какво е това, което искат, според теб? За секс ли говориш?
Явно точно там е ключът от палатката. След като преспят с нея веднъж - вдигат гълъбите и бягат. Което означава какво? Правилно - че авторката в леглото никаква я няма. Вероятно е от оня тип "тука не давам, щото ме боли, а пък това ме е гнус и не го правя..." Grinning

Трето - не скачай веднага в кревата. Определи 10 срещи за да опознаеш индивида и тогава - така доста от охажорите ще окапят рано-рано и ще можеш да селектираш кои имат по сериозни намерения.
Това е най-сигурният начин да си селектираш импотент Grinning Мъж, който ще се влачи на срещи, след като на първата и дори на втората си му отказала, със сигурност има проблеми с потенцията. Ако няма - ще си каже "тая пък на к'ва ми се прави, за мъжка приятелка ми е решила да ме ползва" и ще ти бие шута максимум след втория отказ.

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 13:14 от Brama_Vishnu_Shiva

# 37
  • Мнения: 18 303
Казваш им, че ако е за секс няма да стане, а то баш тъй става! Smiley

# 38
  • Мнения: 6 162
Скрит текст:
Не, аз мисля, че към един особен типаж се насочваш и претупваш нещата...

Тъпо е да те зарязват, няма какво да си го говорим.

Авторке, как се развиват нещата от познанството до калимерата, дет се вика?
`


Типажа им е , хубав привлекателен мъж , възпитан , сваля звезди , кавалер , кара те да се чувстваш ,че можеш да си спокойна и сигурна с него , и след като получат каквото искат (а понякога и преди това ) стават други , и почват леко да се измъкват и да се оправдават . Но не са онези мъже видимите бройкаджии и самовлюбени които им личи от километър ,че са свалячи. А напротив , изглеждат едни надеждни,мили , смеем се заедно , приятно ни е ,а после  .....

Започнат ли да ми свалят звезди, веднага ми стават ясни Joy Не може ние да сме се видели веднъж, а той вече да е влюбен, аз да съм най-прекрасната на света и да вижда бъдещите ни деца в очите ми. Освен, че такива са ми приказки са ми супер лигави, са и напълно прозрачни. Намерила си мъже, които знаят най-бързия и лесен път до леглото на наивни жени - сладките приказки. Мисли повече и смени типажа.



Да но аз и от 2 срещи , ако харесвам някой си представям и децата и сватбата и къщата Grinning Grinning

Поне се опитай да го прикриваш. Също май си падаш прекалено романтична и търсиш някой да те омайва с приказки, но изглежда тук е проблема. Големите сладкодумци и романтици всъщност в повечето случаи са прикрити женкари и като те минат си заминават. Търси си по-практичен мъж, който действа, държи си на думата и не приказва само сладки но празни приказки.

# 39
  • София
  • Мнения: 35 132
Мира, както и очаквах - бързаш като пърле пред майка си.
Дай малко по-лежерно, опознавателно, отсявай.

# 40
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Пробвай да им кажеш , че само за секс имаш желание, не за връзка Simple Smile
Чудно ми е къде ги намираш такива звездосвалци, все едно от елмаз ги подбираш Simple Smile

# 41
  • Мнения: 13
Явно моделът ти е сгрешен, Мира, за да става все едно и също.
Може мъжете да са бройкаджии, макар и не очевидни, след като веднага след секс се отказват.
Може да не ги подбираш правилно.
Може ти да им подаваш грешни сигнали.
Може нещо да е свързано със секса: Как минаваше тази част?

Дай да видим 4-годишната връзка. Добре, той си намери друга, но преди това нямаше ли някакви сигнали на неудовлетвореност от теб или него? Гладки ли ви бяха отношенията, как се справяхте с разногласия? Как беше сексът - удовлетворителен ли беше за двете страни?

Първите 3 години беше гладко , после той започна да ме отбягва , да излиза без мен , аз започнах драмите , той каза ти се промени . А за секса , не знам , за мен си е бил нормален , не съм разбрала нищо нередно, за него може и да не е бил.. Големи скандали не сме имали до последната година.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 690
Авторката: Аз не искам само секс!
Ухажорът: Ама то и аз! Ти си небето и звездите, без теб въздух няма, а светлината умира!
Авторката: Еее... добре... може секс.
Ухажорът: (на ум) Бингооо!

# 43
  • Мнения: 5
Авторката: Аз не искам само секс!
Ухажорът: Ама то и аз! Ти си небето и звездите, без теб въздух няма, а светлината умира!
Авторката: Еее... добре... може секс.
Ухажорът: (на ум) Бингооо!
Той: Винаги говоря едно и също на мацките и всеки път минава.
Тя: Съжалявам, но при мен няма да мине.
Той: Така е, ти си различна...

# 44
  • Мнения: 13
Мира, както и очаквах - бързаш като пърле пред майка си.
Дай малко по-лежерно, опознавателно, отсявай.


А колко мои приятелки , още в първата седмица всичко , след няколко месеца бебета и семейства , сватби ...

Общи условия

Активация на акаунт