Помогнете бебо е с разстройство!

  • 2 412
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Много ви благодаря мили мамчета, аз вече се чувствам по-добре  newsm44 даже се изкъпах и съм свежа, но се притеснявам за бебо  newsm17 дано той да е по-добре и утре да всичко да е минало. А ако знаете колко ми е мучно за него как искам да си го напрегръщам и нацелувам... С тази маска както казва и мъжа ми приличам на нинджа и детето се чуди дали му се усмихвам когато му говоря  newsm78 

# 16
  • Мнения: 432
Лаурета, в момента с Ирка сме в същата ситуация.Разболя се преди 3дни - запо4на с повръщане, след това разстройство и лека температура. През първия ден по съвет на педито я оставих на гладна диета-2 4аса след повръщането и дадох малко кърма с лъжи4ка и така през половин един 4ас по мъни4ко.На втория ден ,притеснена от появилото се разстройство я нахраних с оризова каша-отново повърна.Мнението на лекаря ми беше, 4е поне 3 дена е трябвало да бъде само и единствено на кърма-стомах4ето и се затруднява да се бори с вируса, 4е да смила и манджи, а кърмата е лека и лесно смилаема.Доскоро бяхме само на две кърмения в денонощие!!!, а за втори ден на диета производството ми ве4е се е регулирано според нуждите й(тя е ящна по принцип ,та ако беше гладна щеше да се разбере Mr. Green).Така,4е не би трябвало да се притесняваш дали ти стига или не. (Аз пия пове4е те4ности и набивам ориз и моркови. Laughing ).Изпива и по половин литър глюкоза на ден, отново по мъни4ко през половин-един 4ас.Слагам й и свещи4ки за повръщането.
Лятото изкарахме същия вирус, за съжаление в болница и отново бяхме една седмица само и единствено на кърма-не само ,4е кърменето помага за подсилване на имунитета на детето, но и действа успокояващо.
А, маскаат дали ти е нужна-бебо е вече болен, няма как да се зарази пове4е Thinking.
Успех бързо да го изкарате този вирус!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 1 056
Да, кърмата е хубаво нещо, но зависи за какво се отнася, ако е някакво заболяване, което се предава не знам дали САМО имунитет предаваш или и бактерии.. newsm78
Важното е да не се обезводни бебока, пък и Т да няма самият той. Thinking

Крайности никому не са били от полза! Кърмене на всяка цена няма...както, когато ядем неподходящи храни е лошо за бебето, както не се пуши, така и при болест трябва човек да се съобразява!
Знаеш ли какво може да му предадеш с кърмата?








Доколкото знам кърмата е СТЕРИЛНА!
Повече няма какво да ти кажа, освен да оздравявате бързо!

# 18
Благодаря ви мили мамчета на сладки беб4ета за съветите  newsm51 да не казвам голяма дума май бебо е по-добре.  Praynig Чайчето от шипки, сокът от дренки, ентеролчето свършиха добра работа. Сега ще действам по въпроса да си възвърна количеството кърма, че вече хич я няма. Но каквото стане... Пазете се и вие и бебчетата, че този вирус направо е ужасен. Отслабнах 2 кг. след обезводняване и диета. За мен както и да е, но за малкото човече- ужас!!!

# 19
  • Мнения: 574
Може да си хапнеш и лъжичка пектин накиснат в сокче или кисело мляко, но изчакай поне половин час да се накисне. Пектина пречиства тосксините в организма. Полезен е и за бебо.

# 20
  • Мнения: 3 929
Би трябвало да продължиш да го кърмиш. А вместо да търсиш АМ, пробвай с 3 х 1 прахче Ентерол на ден.

# 21
  • Мнения: 106
Радвам се че при теб нещата се оправят и дано стават все по-добре.Моля те ако можеш да ми дадеш съвет за онова нещо наречено запек дето ми настръхва косата от него в момента.Аз би трябвало да ти дам съвет а те моля теб за това.Как да накарам това мое бебче да започне да ака нормално вече незнам.На кърма се изакваше към 3-4ден и затова започнах плодовите пюрета но и сега сме така.Колко дни мога да го чакам преди да му помогна да се изака?Иначе си хапва и не е нервен,коремчето не е твърдо и със сигурност не е от недостиг на храна.Благодаря ти предварително.

Общи условия

Активация на акаунт