Темата за СТИВЪН КИНГ - №15

  • 44 293
  • 519
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 152
Пробвайте с Джо Хил другия син, доста по-добър е от Оуен и има потенциал да стигне баща си. Simple Smile
Billie Jean, аз Джо Хил си го чета от доста време, най-много харесвам NOS4A2 и Пожарникаря и реших, че вече е време да дам шанс и на Оуен Кинг.

# 226
  • София
  • Мнения: 313
Billie Jean, аз Джо Хил си го чета от доста време, най-много харесвам NOS4A2 и Пожарникаря и реших, че вече е време да дам шанс и на Оуен Кинг.

Отказах се да му давам шанс на Оуен ,след като прочетох "Спящите красавици".

# 227
  • Там където
  • Мнения: 792
На мен "Спящите красавици" ми хареса. Леко по-различно от стария Кинг, ама биваше. Вчера си купих "Носферату" на Джо Хил. Нищо негово не съм чела до сега. Да видим Simple Smile
П.С.  Той ужасно прилича на снимките на Кинг на младини. Дано и книгите му да са ОК

# 228
  • Мнения: 2 468
Попадна ми "Ако има кръв" няколко разкази/новели са. Чудя се как съм пропуснала.

# 229
  • Мнения: 4 740
Точно това чета в момента,страхотни са ...

# 230
  • Мнения: 2 468
Да препоръчам и Извисяване, добра е книгата.

# 231
  • Мнения: 4 740
Точно Извисяване прочетох преди нея 😁

# 232
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Наистина ли "Извисяване" ви хареса?  На мен въобще не ми хареса - каква беше идеята? Защо отслабваше? Нито завръзка, нито край като край имаше тази книга. Това, разбира се е моето мнение. Подобна е идеята на "Проклятието", но сравнение между двете изобщо не може да става.

# 233
  • Мнения: 2 468
Да, замисъла е като този на Проклятието . Не се разбра каква беше причината за отслабването.

# 234
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 282
И на мен много ми хареса Извисяване. Неподражаем, любим стил.

# 235
  • Мнения: 4 740
Наистина ли "Извисяване" ви хареса?  На мен въобще не ми хареса - каква беше идеята? Защо отслабваше? Нито завръзка, нито край като край имаше тази книга. Това, разбира се е моето мнение. Подобна е идеята на "Проклятието", но сравнение между двете изобщо не може да става.
Изобщо не ми хареса ,но я дочетох ....общо взето плява....нищо интригуващо..😐

# 236
  • Мнения: 766
На мен пък "Извисяване" ми хареса.
Прочетох "Бурята на века" - стилът е като филмов сценарий (малко изнервящо ми действаше), но сюжета и разказаната история са добри и интересни.

# 237
  • Мнения: 4 740
Ох...прочетох 3-4 от старите -Сияние ,Долорес Клейборн,Гняв,Ако има кръв,Кутията на Гуенди-ми не могат се сравняват с новите ...не,че са някакви шедъоври ама на плажа вървят и не дразнят...

# 238
  • Мнения: 456
Чета ревюто на очаквания роман "Приказка" и си мисля колко много прилича фабулата на "Телефона на г-н Харигам". Момче, което общува със самотен мъж, който умира. Добре пазената му тайна е като тази на Ал Темпълтън от "22 ноември 1963 г.", пазена цял живот. Нещо като "Междинна станция" на Клифърд Саймък.

# 239
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Чета ревюто на очаквания роман "Приказка" и си мисля колко много прилича фабулата на "Телефона на г-н Харигам". Момче, което общува със самотен мъж, който умира. Добре пазената му тайна е като тази на Ал Темпълтън от "22 ноември 1963 г.", пазена цял живот. Нещо като "Междинна станция" на Клифърд Саймък.
Кога се очаква да излезе?

Общи условия

Активация на акаунт