Как да се справя с майка му?

  • 6 295
  • 90
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 450
За съжаление няма как да се справиш със свекървата,щом е зависим от нея на 19,ще бъде винаги така.Според мен той въобще не те обича и не държи на теб,ако те обичаше нямаше да позволи на никой да се бърка в отношенията ви.

# 31
  • Мнения: 1 113
За съжаление няма как да се справиш със свекървата,щом е зависим от нея на 19,ще бъде винаги така.Според мен той въобще не те обича и не държи на теб,ако те обичаше нямаше да позволи на никой да се бърка в отношенията ви.

+ Това исках да кажа и аз, а и щом работи, той е независим. На колко трябва да стане, че да е независим от майка си? Спрямо коментар, където бях цитирана одеве.

# 32
  • Мнения: 1 119
Момчето е пълнолетно. Тя също почти. Малко прекалихте с тези деца и уроци. Като искат да се взимат и деца да раждат. Тяхна работа си е.

Само, че с мама как ще се оправи, не знам. Съгласна съм с изказването мнение. Мамино синче на 19 - мамино синче за цял живот.

Брат ми е на 20 и не позволява някой да му диктува какво да прави. Има си приятелка и сме достатъчно интелигентни да не им се месим, за да ни харесва и тя. Пък така ще си го виждаме по-често.

# 33
  • София
  • Мнения: 13 289
За мен описаното е нормално, предвид профила на младежите. Манталитет. Човек може да го промени, когато набляга на образование, а не на ранно създаване на семейство и деца, каквито явно са плановете на девойката.

# 34
  • Мнения: 1 113
За мен описаното е нормално, предвид профила на младежите. Манталитет. Човек може да го промени, когато набляга на образование, а не на ранно създаване на семейство и деца, каквито явно са плановете на девойката.

по принцип да, ама виждате от какво се вълнува

# 35
  • София
  • Мнения: 13 289
Когато човек е възпитан така, трудно успява да избяга от същността си. Всички сме наясно, че ранните бракове са стандарт в случая и се стимулират от общността. Командването от страна на свекървата обичайно също е стандарт.
Единственият съвет е да промени начина си на живот, но надали ще има подкрепа от близките си.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 996
Единственият съвет, който мога да дам и зная, че няма да бъде приет предвид особеностите на етноса, е девойката да разчупи стереотипа и да се постарае да завърши поне средно образование. Така ще може да си позволи да работи и поне донякъде да е независима от мъж и свекърва. С децата, още повече и с манталитета на средата, тези завистмости стават още по-силни.

# 37
  • Мнения: 1 119
Е кой не се е вълнувал от любов на 17? Пък сега е модерно да се оплачеш от кандидат свекървата.

Момичето после може да смени още 10 и след нас да се омъжи.

И на мен са ми гостували гаджета. Даже имах предложение за брак на 19. Вчера се видяхме с момчето. Да се чудиш какво сме си мислили.

Като се влюбиш на 17,18 си мислиш, че е за последно. И всяка любов изглежда най-голямата любов. Съответно и проблемите с нея - мащабни.

ПП Защо решихте, че е ромка? Началото на името може да е как и викат на галено. Те сега сякак се пишат във фейсбук. Името Емили Петкова си е българско.

# 38
  • София
  • Мнения: 13 289
Профилът й е отворен. На приятеля също.
Трудно ще смени 10, без да има проблеми в общността.

# 39
  • Варна
  • Мнения: 36 646
Ромка ли е? Че как са й позволили да живее с този без брак?!

# 40
  • Мнения: 6 769
Ако се занимаваш с учене, мисли за университет и забавления, и не се набутваш от 17 годишна в битови драми, няма да имаш проблем с ничия майка.
Сега за домашни трябва да мислиш, не за свекърви...?!

# 41
  • Мнения: 1 119
А, извинете тогава. Не съм влязла в профила и.

Е, значи даже похвално. Имат по-български проблеми. И щом майката мисли, че тя няма да му роди деца, сигурно момичето учи.

# 42
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 293
Момиче,завърши си средното образование,ако не ти се учи след това,изкарай някакъв професионален курс-готвач,фризьор,маникюристка....нещо такова .
За съвместно съжителство и за бебета ти е твърде рано...

# 43
  • Мнения: 6 166
Ако учи, нормалко майката на приятелят да не я харесва. Няма да е лесна за манипулиране. За да се справиш с нея, авторке - завърши средното и се запиши на някакъв курс за професионална степен.

А ако искаш още повече да я накараш майка му да беснее - научи немски, ама с родовете на думите, не всичко да е die и предложи на приятелят ти да отидете в Германия.

# 44
  • София
  • Мнения: 24 839
Че ти си дете още, какво бъдеще очакваш от тази ученическа любов? Права е майката, защото не е тинейджър и знае какво следва. И е нормално да не и харесва да го играете семейство, като сте още сополанковци. И твоят приятел работи ли, независим ли е материално (заплата, жилище)? Ако не е, ще слуша, къде ще ходи? А къща да върти сам може ли? Изобщо как си я представяш тази свобода без отговорности и зрелост да си носите последиците?

Не съм чела другите постове, но се питам- що за родители са това, които прибират вкъщи гаджето на 15 годишната си щерка и му постилат леглото?
Та, те са за съд за сводничество, направо!

За какво да е виновна майката на момчето- че се опитва да го спаси от лепката, която родителите й бързат да му овесят на врата?

Общи условия

Активация на акаунт