Как да се справя с майка му?

  • 6 289
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,имам малък проблем и не знам как да го реша за това имам нужда от съвета ви. Нова съм тук,но става дума за майката на приятеля ми. На 17 години съм и съм във връзка с приятеля ми от 2 години. Отначало всичко беше идеално,но след това когато родителите му заминаха за чужбина той дойде в къщи за 2 месеца тъй като моите родители много го харесват и уважават нямаха проблем с това,приятеля ми е на 19 години,но неговата (МАМИНКА) е доста обсебена от него и се опитва доста да командори и се меси във връзката и щастието ни постоянно,но проблема е,че той я слуша за почти всичко което тя му каже. Дори преди 5 дни той се върна от Германия само защото тя му беше казала да замине и той тръгна веднага. Преди няколко месеца чух обиди по мой адрес които тя беше пуснала из целия град,че не съм могла да му дам деца и на нея внуци,була съм материална необразована кучка и всякакви такива. Въпроса е как да се справя с нея и какво да предприема защото приятеля ми не ме слуша а винаги когато се опитам да поговоря с него за това,той ме отблъсква и казва,че не му се говори за това сега. Какво да направя и мога ли да поправя този проблем?

# 1
  • Мнения: 5 300
Продължавам да твърдя, че днес не е петък!

# 2
  • Мнения: 121
Cosmopolitan вече няма ли форум?

# 3
  • Мнения: 4 008
Пий една студена вода, напиши си домашните и си лягай, утре си на училище. После в тийнпроблема, че тук не е точното място за тийн драми.

# 4
  • Мнения: X
Продължавам да твърдя, че днес не е петък!

Децата се регват с фейсбуците си - "реални хора" са. До колко историите са реални...

# 5
  • INFJ
  • Мнения: 9 356
Не е твоя работа да оправяш чуждите майки, това си е негова задача, той трябва да постави границите пред нея.

# 6
  • Мнения: 215
Направете си бебе и ще видиш как ще те заобича свекървата. Като й родиш три четири внука - само така можеш да се справиш с нея.

Последна редакция: чт, 25 фев 2021, 00:26 от Gentleman1

# 7
  • София
  • Мнения: 1 433
боже, а аз мислех че проблемите на 17-19г са къде да идат на купон и кой бар е отворен..

# 8
  • Мнения: 40 908
Че ти си дете още, какво бъдеще очакваш от тази ученическа любов? Права е майката, защото не е тинейджър и знае какво следва. И е нормално да не и харесва да го играете семейство, като сте още сополанковци. И твоят приятел работи ли, независим ли е материално (заплата, жилище)? Ако не е, ще слуша, къде ще ходи? А къща да върти сам може ли? Изобщо как си я представяш тази свобода без отговорности и зрелост да си носите последиците?

# 9
  • INFJ
  • Мнения: 9 356
Ама и какви деца да му дава на 17г.? Тая история ми звучи малко.. като за малцинствата.

# 10
  • София
  • Мнения: 13 143
Каква ученическа любов? На тази възраст деца трябва да има. Чудя се защо още не са женени.
Профилът на момичето е отворен.
И да не съм извън темата - не противоречи на свекърва си. Поне до първото внуче.

# 11
  • Мнения: 1 112
Намери си друг, льольовци цял живот лъскащи обувките на мама не ти трябват. И какви деца на 17 да му дадеш, бе човек ?!?  Аз ли не съм в ред???

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 782
Мале, каква забава...

Отказвам да коментирам друго, обаче виж, тук МАМИНКА  е 100% права

............. була съм материална необразована кучка ............

Залягай си над учебниците и не се набутвай в латино сериали.

# 13
  • Мнения: 6 149
Имаше сериал Лус-Мария, сещате ли се? Лус-Емили е съвременната версия .. явно.

# 14
  • Мнения: X
Имаше сериал Лус-Мария, сещате ли се? Лус-Емили е съвременната версия .. явно.

Разкажи ни как свършва и да бием ключа. Joy

Общи условия

Активация на акаунт