"БРАТЯ" - сезон 2

  • 29 217
  • 746
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 40 516
Заповядайте в новата тема да продължим с новия сезон на сериала Simple Smile

Старата тема...https://www.bg-mamma.com/?topic=1274793



Михайлов за втория сезон...https://nova.bg/accents/view/2021/02/06/314579/%D0%B2%D0%BB%D0%B … 0%B7%D0%B5%D0%BB/

И Искра Донова...https://nova.bg/accents/view/2021/01/27/313214/%D0%B8%D1%81%D0%B … %BE-%D1%81%D0%B8/



Инфо от страницата на Нова...https://nova.bg/accents/view/2021/02/23/316758/%D0%BC%D0%B8%D1%8 … D0%BF%D0%BE-nova/



Приятно гледане!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 696
Благодаря за новата тема! 🤗
И на мен ми дойде неочаквано убийството на мафиота. Може би просто е пречел на сценария Simple Smile

# 2
  • Мнения: 6 985
То е ясно, че няма да са братята, аз също си мисля за гологлавия.

# 3
  • Мнения: 1 161
Снощи не успях да гледам. Ще чакам днес в интернет серията.

# 4
  • Мнения: 8 790
Благодаря за темата,Мистик Flowers Blossom
Аз пък си мисля,че Драго си е пак убиецът.
А Лорчето е нетърпима шматка.Пак си търси Драго тя,добре ли ,къде е...Тази никога не е обичала Борис,защо изобщо му е губела времето толкова години!
А той пък Боби май вече ѝ е простил, взе да я защитава и да я мисли.
Голяма каша,сал един Калин си държи една линия-не прощава на Ива и това е! Simple Smile
А на Мартин Димитров вече не съм фенка,ми той бил нисък и трътлест JoyИ не ми хареса как врещеше на Драго за избухналата кола.Изобщо Радо много взе да си позволява ,да държи тон на Драго и на него не му харесва,да не го свитне и него..

# 5
  • Мнения: 6 985
За мен Лора има чувства и към двамата. По-скоро ги обича по различен начин, но в никакъв случай не е безразлична към никой от тях. Вчера тя звънеше и на Боби, и на Драго.

А Калин ми стана най-противния образ в сериала. Какво означава "държи една линия"? То неговото е глупост и простотия. Като му е крива, да я пуска да си ходи и всеки да си гледа живота. Така или иначе, Симо вече знае, нали уж него предпазваше.

# 6
  • Мнения: 9 477
Благодаря за новата тема!

И мен ме подразни Радо, дори в първия момент, когато дадоха тялото на украинеца помислих, че е Радо.

# 7
  • Мнения: 30 864
Изненадах се от убийството на мафиота. Братята не са.
Калин няма ли да го махнат и него, пречи на сюжета?

# 8
  • Мнения: 8 790
Стела,нали виждаме емотката?Точно това значи,заинатил се е като магаре на мост и не мръдва и на йота. Simple Smile

# 9
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 443
И аз мисля,че   Драго уби мафиота .А когато Драго отговори на телефонното позвъняване,Радо някак многозначително се с споглеждаше с шофьора

# 10
  • Манчестър
  • Мнения: 2 474
Не мисля,че Драго е убил украинеца.....Някой от свитата на Голата глава е.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 696
И аз се чудех защо Лора пита за Денис/Драго само, а не за Борис, но може да се е усетила, че бомбата е била за първия и затова да пита само за него. 🤔 А и преди това с Борис не общуваха, може би не мисли, че ще се интересува от нея.

# 12
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Мистик, благодаря за темата.
Страхотна корица!

Разбира се, че нито един от братята не е убил украинеца.
Така поне смятам аз.
Много явно ще е , освен ако именно това не е идеята.
Значи Драго получи обаждане от Борис, говориха, след което спешно потегли с колата към въпросния склад, оставяйки Радо в недоумение. Там изрично предупреди бодигарда да не идва с него, след което излезе почти стреснат и побърза да се махне от мястото. На което се оказа гръмнатия украинец.
Логично е да се предположи, че един от двамата - Боби или Драго, вметката с пистолета на Боби преди това беше очеизвадна.
Но именно защото е логично, смятам, че не са те.
Според мен "ключът е" в разговора между Боби и украинеца в началото на епизода, когато той /украинеца/ му каза, на Боби, че иска да направи за него "още едно нещо", но не дадоха какво.

Лора дори няма да я коментирам.
Сцените с нея засега са ми пълнеж.
Ясно е, че има чувства към Драго, и никога не е преставала да ги има.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 236
Да се запиша Wink
Thanks mystic woman!

# 14
  • София
  • Мнения: 26 894
Благодаря за новата тема, Мистик! Simple Smile

Мнението ми за убийството на боса копнато от предната тема:
Скрит текст:
Лорчето едвам я изтрайвам. Меко казано не харесвам жени, които жонглират с чувствата на двама мъже.
Това с украинския бос дойде доста неочаквано. Драго бе видимо шокиран, не вярвам да е той. Борис също не вярвам да е. Нарочно дадоха пистолета и малко по-късно хоп, ето ви убит мафиот. А малко преди това в епизода имаха и явна конфронтация. Твърде очевино и плоско ще ми е. А и не вярвам да направят от Борис убиец, дори и на гангстер. Още повече, че украинецът бе важна клечка и винаги имаше охрана с него, срещу Борис биха били нащрек, а и последния не е глупав да рискува, още повече че сякаш се измъкна с приказки в началото на епизода и онзи му повярва, че наистина ще търси разплата с Драго. Нещо неочаквано е. Партньори, близки до бизнеса и са му спретнали 'изненада.' Или пък конкуренция, защо не. Нали имаше някакъв забравих му името, който се конфронтираше с Драго/Денис, пак някакъв бос беше и имаше зъб на Драго, може и той да е.

Мнението ми се припокрива с това на Мери Ан.
Викито интересно как не е щерка на Лора, еднакво дразнещи същества са. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт