Течение по време на овулация

  • 693
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Момичета , здравейте .
От седмица съм активна в сайта и се опитвам да проследя случващото се и тогава да отида при гинеколожката си , защото : Три дни след края на последната ми менструация получих жълтеникаво с неприятна миризма течение. По препоръка на фармацевт започнах тридневно лечение с вагинална паста.  Още след първото й ползване имах розово зацапване , което се превърна в обилно тъмночервено без мириз и до днес. Имам напрежение в гърдите и лека болка в кръста , като при менструация. 
Сега докато си отбелязвах в календара за течението видях, че денят, в който съм започнала пастата ми е бил овулационен.  Дали , затова имам течението ? В понеделник ще звънна на лекар , но ще се радвам, някоя компетентна дама да се включи.  На 5.03 би трябвало да започне и МЦ. Дотогава явно , няма да спре и течението.. изчаках няколко дни , но не изчезва, дори става все по-обилно. 
Изпитвам страх и паника , защото съм с конизация и два пъти премахвани кисти на яйчника. 

Хубав ден .

# 1
  • Мнения: 5 257
Обикновено овулационното "зацапване" спира. Ако не е нещо опасно, може просто цикълът ви да подранява. При мен понякога се случва да ми зацапва по-рано и така да ми дойде цикълът.
Според мен е хубаво да посетите гинеколог, щом сте имали проблеми преди това.

# 2
  • Мнения: 11 312
Какво стана днес при прегледа?
На мен ми прилича, че пак има киста. Дано не съм права. Sad

Общи условия

Активация на акаунт