А може ли без столче за хранене?

  • 1 071
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 042
Може, но определено е по-добре със столче.
За щерката не съм ползвала столче /тогава не бяха чак толкова разпространени и ги нямаше навсякъде.
При малкият видях какво предимство е столчето. Grinning

# 16
  • Мнения: 4 399
Може разбира се. Столчето за хранене си е голямо удобство, но не мога да го взимам когато ходим на гости. Тогава ползвам шезлонга. Но нашият се люлее и става голямо мазало. Майка ми пък отаказва категорично да ползва какъвто и да е стол и когато храни детето го слага на скута си. Пак настава мазало, защото има по-малко видимост, но детето при всички случаи е нахранено.

# 17
  • Мнения: 308
може ако детето ти е кротко и си хапва с охота иначе голям зор ще видиш докато го нахраниш а то  се върти на всички страни.

# 18
  • Мнения: 603
Може разбира се,ние нямаме столче за хранене,храним се на-често в количката Peace

# 19
  • Мнения: 1 448
Сега го храня в шезлонга и тъкмо мислех да си купуваме столче, но като чета коментарите май направо да минаваме на столче + масичка  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 39 771
Аз минах без столче за хранене. В началото хранех Дияна в мен, след това я поставях на леглото, облегната на възглавничка. Или ако сме навън - в количката. На по-късен етап дойде ред и на кухненския, обикновен стол Simple Smile

# 21
  • Мнения: 432
Може без стол.Ние сме така.Хранех го на шезлонг,но докато започна стабилно да седи.Сега го храня или на скута си или го слагам на обикн.кухненски стол с възглавница под дупето и вързан с един ширит.Нахранвам го за 10 мин и готово.Столче не купих,защото тези дето си заслужават качеството са 200-250лв и са ми скъпи,а другите са паянтови според мен.Пък и за 3 хранения по 10мин,защото вечер все още е на АМ,ми се досвидя.Нека се учи да се храни с нас на масата,като големите.

Общи условия

Активация на акаунт