От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 3

  • 35 185
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 146
Възможно е, но вероятно от сервиза ще кажат, че е нормално и само ще се разправям с тях. Всъщност чиниите са сухи. Мокри са чаши, прибори и тави.

# 106
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Е в такъв случай значи просто миялната е много проста. Ама пък да си кажа Красива е.

# 107
  • Мнения: 146
Да, опасявам се, че е проста и въпреки че беше с добри показатели, пък и беше около 800/900 лв, очевидно има причина да е така намалена сега. Да, подлъгах се по вида и затова я предпочетох пред АЕГ, а и беше по-голяма и по-безшумна. Май трябва да се бяга от всичко Уърпул

# 108
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Ми не от всичко. Аз им харесвам плотовете и фурните.

# 109
  • Мнения: 2 961
Аз харесвам пералните /с малки изключения/ и фурните .

# 110
  • Мнения: 146
Имаме плот и хладилник Уърпул от 15/16 години. Без грешка са. Затова и взехме съдомиялна. Но все пак зависи и кога са произвеждани, сигурно

# 111
  • Мнения: 2 961
Моята пералня е от новите модели _ април 2020.

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
За новото жилище и ние взехме Уърпул, дано не съжалявам. Поблазни ме 6 годишната гаранция, беше на промоция и много бързо се решихме. Вече ме обвзеха колебания, но е късно. Пък и решихме съдомиялната да е по-бюджетна, за сметка на друго та..

# 113
  • Мнения: 2 961
Според мен ще сте доволна Grinning

# 114
  • Мнения: 146
За новото жилище и ние взехме Уърпул, дано не съжалявам. Поблазни ме 6 годишната гаранция, беше на промоция и много бързо се решихме. Вече ме обвзеха колебания, но е късно. Пък и решихме съдомиялната да е по-бюджетна, за сметка на друго та..
Със здраве да се ползва, има си плюсове, много безшумна, икономична, голяма, тави и тенджери побиира и нищо не остава. Отличто мие, Това  изсушаване само, но въпрос на късмет

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Благодаря ви за успокоението! 🙂
Ние в крайна сметка взехме тази https://www.tehnomix.bg/sadomiyalna-za-vgrazhdane-whirlpool-wic-3c23-pef
Като започна да я използвам ще споделя впечатления.

# 116
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Добре де, вие изрично казахте че търсите 45 см, тази е 60.

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Този въпрос към мен ли е?
Аз никога не съм търсила 45 см машина. Ние сме 5 членно семейство - и 60 не ми стига на мен. 😄

# 118
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Извинете, въпроса беше към вас, но съм се объркал.

# 119
  • Мнения: 146
Пишете, като започнете да я ползване, пък може да реабилитираме марката😊

Общи условия

Активация на акаунт