От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 3

  • 34 990
  • 738
  •   3
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Благодаря на Майбах, че изрази своето мнение.
Въпрос към тези от вас, които сте ползвали такива съдомиялни,
трябва ли да се притеснявам от сушенето със зеолит?
От какво да се притесняваш? Това си е вид технология за изсушаване, чрез минералът зеолит, накратко: той отдава горещ въздух, а той от своя страна суши съдовете и така се пести енергия.

# 436
  • Мнения: 212
Притеснява ме, че тук във форума съм чела за недобро сушене със зеолита. Не зная доколко е вярно и лично изпитано. Чета че и за сушилни със самопочистващ кондензатор е лошо мнението, но аз си ползвам такъв Бош вече 3 години и нямам проблем.

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 1 370
И аз си ползвам вече 3,5г миялна със зеолит и сушилни със самопочистващ се кондензатор 10+г и нямам никакви оплаквания.Може би сте чели "по диагонал" ...

# 438
  • Мнения: 212
Не мисля, че съм чела "по диагонал". Например от вашите мнения се насочих към препарата за почистване на сушилня. А за съдомиялни имаше мнения от потребители, че със зеолит не сушали добре и т.н. Чуденето ми дали е сравнено с друг вид сушене или е субективно.

# 439
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 717
Ох аз също имам със Зиолит, не съм доволен, ама вяма да се изказвам крайно защото, може при мен да е грешката.
 
Аз съдомиялна на ЛГ още не бих си взел. Нека да се понатрупат мнения.
Това е все едно консултанта да каже че климатиците на ЛГ са по-добри от Митсубиши. Те и двете работят ама комфорта е друг.

# 440
  • Мнения: 2 305
Ами взехме я съдомиялната Grinning дано ни е късметлийска.

# 441
  • Мнения: 11 577
Ами взехме я съдомиялната Grinning дано ни е късметлийска.
Честита! Чакаме отзиви.

# 442
  • Мнения: 79
Ами взехме я съдомиялната Grinning дано ни е късметлийска.
Честита! Чакаме отзиви.
Кой модел?

# 443
  • Мнения: 2 305
Ами взехме я съдомиялната Grinning дано ни е късметлийска.
Честита! Чакаме отзиви.
Кой модел?
https://www.technomarket.bg/mialni/lg-df425hss-09189972
Тази, но на по- добра цена

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 23:22 от щастлива мама

# 444
  • Мнения: 1 079
И аз чакам отзиви за съдомиялната LG, много съм любопитен как се справя.

# 445
  • Мнения: 79
Честото,много ми харесва ,тиха е

# 446
  • Мнения: 2 305
Дойде Grinning, Ами красива е , не е включена още. Аз нямам база за сравнение, първа ми е .
Алиса 59, ти имаш този модел ли, или от параметрите които са дадени?
Оф, хора гледам като индианец и мятам книжката с инструкции да се образовам. Синът ми е много доволен, че това беше негово задължение Grinning

# 447
  • Мнения: 79
Дойде Grinning, Ами красива е , не е включена още. Аз нямам база за сравнение, първа ми е .
Алиса 59, ти имаш този модел ли, или от параметрите които са дадени?
Оф, хора гледам като индианец и мятам книжката с инструкции да се образовам. Синът ми е много доволен, че това беше негово задължение Grinning
Погледнах параметрите И аз съм на вълна избор Не мога да реша 45 или 60 см

# 448
  • София
  • Мнения: 8 553
Ако имате място, вземете си 60 см с опция за половин зареждане. Наскоро бях наблъскала моята със сумати посуда (вкл. тави и тигани) и си казах отново "добре, че взех голяма". Двама сме, но обичаме да готвим и както сме хоум офис, миялната се пуска всеки ден. Ако дойдат гости, пускам понякога и повече от една миялна на ден (стандартната пълна и една половинка с чаши/чинийки/лъжички след гостите).

# 449
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Имате ли място изобщо не се чудете.
Майка ми също да двама човека, но са с голяма миялна. И нейната има половин зареждане, но често я пълни цялата.

Общи условия

Активация на акаунт