От коя марка съдомиялни сте доволни? - Тема номер 3

  • 35 189
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
И при мен не суши добре на авто. Ползвай интензивна.

# 91
  • София
  • Мнения: 6 010
Ще пробвам, мерси.

# 92
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Понеже много съкратено написах ще се обоснова.   
    На авто ако види, че не са много мръсни ги мие на 45 градуса-50, ама и ги суши на толкова. Обаче, ако я натъпча с много мръсни, ги мие и суши на 65. Тогава вече сухи излизат дори и там.

# 93
  • Мнения: 2 134
При моето АЕГ се сушат добре и на програма Ауто. Няма разлика между сушене на Ауто и Интензивна.

# 94
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
И при мен Беко на Авто суши ама Боша не.

# 95
  • Мнения: 2 961
При предното ми Беко излизаха сухи на Еко .
При АЕГ излизат сухи на всички програми , освен бързата .
При Горение – винаги мокри ....

# 96
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Явно наистина зависи, ето Боша не суши.
    Shopi при теб дори метално и керамично ли излиза мокро.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 345
Е...що да я връщаш, ако не си я ползвал?
Има ли автоматично отваряне на вратата при сушене?
И за мен тази трета кошница и голям минус, а всички ме убеждават колко е ценна. Аз ползвам високи чаши за вино и бира и не виждам как ще се съберат в горната?

Не знам,но такива са условията. Няма автоматично отваряне,аз бягах от това и умишлено избрах такава без.

Госпожа Лаленце     Съдовете не са мокри а стените на миялната. Суши добре,освен пластмасата,остава и да не сушеше. Може да се махне третата кошница и да ползвам нормална, ще и дам още малко шанс и точно това ще направя.

Vasil Vasilev 676271   суши добре,пусках на авто,на краткатаза сега,само пластмасата си е мокра,а уж Боша я сушал и нея. При мен и на авто суши,само съвсем малко има на ръбчето на чашата,което опира долу. Мокри са стените на машината,това ме дразни,на старата и стените на машината бяха сухи. Мие добре,за сега нямам оплакване,но е на няколко цикъла още,не съм минала всички замърсявания.  Да не би при теб Боша да не е настроен добре за да излизат мокри? Мих умишлено слабо замърсени точно за да мие на ниска температура и бяха сухи с изкл.на описаното по-горе ръбче на чашата. Кошниците не са достатъчно  как да кажа...раздвижени като подредба,раздалечените шишове ме дразнят,ядат място. На старата нямаше раздалечени за супените чинии и пак се подреждаха без грешка и миеха без грешка. Там ми падаха всички шишове и на паднали шишове също се редяха чинии,защото от долу беше не четири железа на кръст при вдигнати шишове като Боша,а ето така

# 98
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
При мен излизат мокри само на Авто.

# 99
  • София
  • Мнения: 1 345
При мен излизат мокри само на Авто.

Това с допълнително сушене ли е? Със Зеолит ли е твоята?

# 100
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Да със зеолит. Без допълнително сушене.

# 101
  • Мнения: 17 987
Да със зеолит. Без допълнително сушене.

Каква му е идеята на този зеолит? Май само при Бош го има

# 102
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743

   Ако ще чакаме на Зеолит, всичко мокро ще вадим.

# 103
  • Мнения: 146
След 15 години добра работа, пенсионирахме Индезита. Решихме, че няма за кога да се поправя. Миеше, сушеше   и работи 15 години. Кой да очаква от Индезит! От много мислене, се прекарах с Уърпул. Голяма грешка, дано не ми къса  нервите 15 години. Безшумна, голяма, добре мие. Но всичко е мокро, на всяка програма, (с вкл. функция за отваряне на врата, безпредметна) -  всеки път започва едно подсушаване с кърпи..... Ако някой има подобен модел, моля ви да сподели същото ли е положението с изсушаването:
https://www.technomarket.bg/mialni/whirlpool-wfo-3o33-pl-x-09184296
Благодаря

# 104
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 743
Да, тая миялна е повредена.

Общи условия

Активация на акаунт