Кристина Баксанова от БТВ се омъжи днес.

  • 6 733
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Много щастлив и безоблачен семеен живот им пожелавам! Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Аз за това и пуснах темата, защото оттук знам, че именно тя е отразявала работата на Движението на българските майки.  Wink

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 918
Тая нетерра  #2gunfire Поне се вужда малко без звук....Ако някой е гледал би ли ми казал какво казва репортерката. Споменава за преди 10 години...и след това нямам звук. Интересно ми е дали е същият мъж, с когото имаше много дълга връзка.

Да, той трябва да е, понеже казаха, че са се запознали преди 10г.,
тогава са работили в конкурентни телевизии и приятели са ги срещнали.

# 18
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Тая нетерра  #2gunfire Поне се вужда малко без звук....Ако някой е гледал би ли ми казал какво казва репортерката. Споменава за преди 10 години...и след това нямам звук. Интересно ми е дали е същият мъж, с когото имаше много дълга връзка.

Да, той трябва да е, понеже казаха, че са се запознали преди 10г.,
тогава са работили в конкурентни телевизии и приятели са ги срещнали.

Благодаря, че ми каза. Обаче, май не е същото момче, за което знаех, защото преди 11 години, когато в денят, в който дядо ми почина и бяхме сутринта погребали баба ми, майка ми й даваше урок вечерта.../ какво нещо е живота е само.../.  Направо е страшно колко бързо летят годините.....

Радвам се за нея. Дано тая проклета нетерра се оправи утре, за да видя целият репортаж.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Криси Баксанова е страхотен професионалист и чудесен човек. Само веднъж съм контактувала с нея (взе ни интервютата на последната акция за пампи и учебни помагала на 02.09 Embarassed), но ми направи прекрасно впечатление. И да- определено е съпричастна с проблемите на децата по домовете-помагала е и с друго.
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНООООГО ЩАСТЛИВИ!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 353
   Пожелавам й дълъг и много щастлив брак, пълен с обич и много деца Simple Smile

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ми супер Simple Smile
да са живи и здрави, дълъг и щастлив семеен живот.
Познавам я лично, бяхме съученички един и същи випуск в Езиковата в Пазарджик.
И тогава беше страхотен човек и сега е супер Simple Smile

# 22
  • Мнения: 18
Да са живи и здрави.ЧЕСТИТО.

Общи условия

Активация на акаунт