Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през март

  • 90 962
  • 3 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 683
Защо не прекарвате времето си заедно с това мило вместо тук да ни надуваш главите? Или мъже приятели нямаш ли, покани ги на 1-5-10 бири и почвай с рекламата за миУото.Темата е за оплакване. За нашите мъже пък ние сме най-, не твойто мило, това също трябва да ти е ясно, но никой от тях няма да си губи времето да пише и да се обяснява в форум за майки.
Съжалявам и се извинявам, че не се оплаквам, за да съм в тон с темата. Но пък не виждам нищо лошо в това да похваля бгмамите. А колкото до твоя мъж, радвай се, че не е виждал миУто.

# 61
  • Мнения: 4 892
Бах тоз мърмот...

# 62
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Свърши му фолиото, дето увива шоколада с него.

# 63
  • София
  • Мнения: 9 543
Flowers Four Leaf CloverЗдравейте, общество!

Честита Баба Марта! Дано не й е люто настроението тази година! Бъдете здрави и усмихнати! Nature High Brightness

Няколко дни не мога да стигна до вас. После ще се опитам да изчета какво сте писали в старата тема.

Изпуснах снимката на Милоту. Их начи. Laughing

Мамчето обаче я видях и е Убава както винаги! Hug

А Синеочка е сладкиш за чудо и приказ! Heart Eyes

Малката Пандичка днес падна от люлката след училище. Дядо й ми се обади да каже, че я е взел от училище и сега се люлее и както си говорим с него, хоп - "тя падна, затварям".  Нищо й няма де. Но ми стана смешно, защото докато беше съвсем малка много се страхувах да не падне от люлка. Не й се случи. Сега спрях да се страхувам, защото нали вече е голяма 7-годишна мома, знае как да се люлее, а тя взе че падна на дърти години.

# 64
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Честита Баба Марта, момичета! Heart
    Писах и в една друга тема, обаче и тук ще си кажа - да си изберем една дата от  най-женския месец, за да си видим какъв ще ни е късмета. Дали ще сме слънчеви и усмихнати, или люти веявици и намръщени. За мен си харесах 18-ти Simple Smile

систематизирах Simple Smile 
а сега си прпомнете как в детската градинак рисувахме слънце или облаче, зависи какво е било времето. Simple Smile

най-добрата тетка - 18
кроти - 9
балонитка - 24
ени - 10
скания - 13
уиши - 22
деми - 3
прити - 24
слънчева близалка на дъгички Wink - 10
съни хоби - 27
среднощна звездичка - 13
елифчето - 18

аз щях да си избера 13, ама много маймунчета на клона Simple Smile Simple Smile Simple Smile та избирам 7 март. ако падне градушка да ис знам, че е заради моя късмет. да не се оправдавам с някой друг. Simple Smile

пандичке, "на дърти години" на седем... Simple Smile  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 65
  • Мнения: 14 786
Ойй,Панде,добре,че няма нищо. Моята и тя уж “голяма”,ама я е страх да я люшкам силно и за това лекичко. 😁

Големи реклами тука. Естествено е всеки да е най- за неговата половинка. Но такова изтъкване ми идва в повече и на мен. Щото не е за сефте. 😆 Та вместо тук да я хвалиш,остави тел/лаптоп/комп и иди я зарадвай с нещо. 😉

# 66
  • Мнения: 2 146
Аз си избирам 20ти.

# 67
  • Мнения: 12 006
Добри, и за като тебе, избирам 7.

# 68
  • Мнения: 3 360
Добри да ме пишеш в списъка с 6 март душа. Излизах за малко, голям студ и вятър, сега си направих чайче и книжка май ще подхващам. Милото иска довечера на гости в братовчед му да ходим, а мен така ме мързи.

# 69
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
Честита Баба Марта, момичета! Heart
    Писах и в една друга тема, обаче и тук ще си кажа - да си изберем една дата от  най-женския месец, за да си видим какъв ще ни е късмета. Дали ще сме слънчеви и усмихнати, или люти веявици и намръщени. За мен си харесах 18-ти Simple Smile


най-добрата тетка - 18
кроти - 9
балонитка - 24
ени - 10
скания - 13
уиши - 22
деми - 3
прити - 24
слънчева близалка на дъгички Wink - 10
съни хоби - 27
среднощна звездичка - 13
елифчето - 18
свети Добри - 7
просто мама - 20
сирос - 7
съни 112233 - 6 март

# 70
  • Мнения: 12 006
Не съм чироз.

# 71
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
и аз не съм, а ми се искаааа...
поправих се. Simple Smile

# 72
  • Мнения: X
Панде, дано да е добре малката пандичка.
Сиси, в България вечерен час няма, води снахата. От мене виното и разходките Wink
Добри, браво за систематизацията.
Някой да знае случайно, дали мога да върна пратка на подател(не става въпрос за онлайн магазин), без да ходя до офис на Еконт.

# 73
  • Мнения: 6 469
Докуцвам 😅
За да поздравя най-търженСтвено всите другарки от тукашното халосано общество 😂
ЧБМ, девойки- засмени, червени от здраве и спо/Ирт, разбира се.

Всичко запомних....почти 🤣🧐
Но на Ени, маленкото дето рецитира-най 🤩 Ма то красота и умнУ,умнУ кат майце си🤩 Изпълни ми душата! Браво 👋
За мен да се отбележи 13- ката 😋😊
Легнала съм, а краката ми имат свой живот..тупат,тупат 😭

# 74
  • Мнения: 9 863
Еее, момичета, оставете Странникът да си се радва, не ревнувайте Stuck Out Tongue Winking Eye
А ти, Страннико, оставяй по 1-2 комплимента и за нас, освен коментари. Щом имаш опит с жените, знаеш, че така се прави.
Добрии, да се свети името ти, благодаря за труда! Вече имам мотив всеки ден да следя прогнозата за времето Simple Smile)) Ам кат няма хубави синьоптичковци, вече пък има интрига.

Общи условия

Активация на акаунт