Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (108) - март 2021

  • 154 304
  • 2 913
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 002
Честита Баба Марта! Нека да е пълен с желани награди този месец!
Благодарности за хубавата тема  и за усилията, които се полагат да ни улеснят!
Все по-рядко играя, изключихме много от играещите храни и напитки от менюто.
Имам един ваучер за Тефал и тези дни ще отида да видя какво ще си избера.
Запасите от бира ми свършиха, та ще се включа в някоя бирена игра.

# 46
# 47
# 48
  • София
  • Мнения: 2 411
Честита Баба Марта и честит нов месец с нова тема. Прегръдки за Захарчето и Станимир. С пожелания за много късмет на всички!!!
Февруари играх слабо - с по една бележка в няколко игри и не очаквам нищо. От форумната съвсем🤣
Все пак февруари свърши добре - две награди от ФБ, палатка от Пиринско, и от Колата вече 4 ваучера.
При толкова игри с бира ще се алкохолизираме🍺🍺🍺

# 49
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Честита Баба Марта на всички!

Днес мисля да купя Милка и Рафаело, за да се включа в игрите им.

Миналата седмица заявих ваучер от 20 лв. на ендеред от анкетите.

# 50
  • Мнения: 1 199
Честита баба Марта!
Благодаря за труда на Захарчето и Станимир! През новия месец да се похвалим с много желани награди!
Сега пристигнаха чашите от ариана.

# 51
  • Мнения: 1 775
Честита Баба Марта! От новите игри ще се включа в Милка и Кит Кат.

# 52
  • Мнения: 3 777
Този сайт на зайците наистина и изключително и рядко тъп..както и подръжката им..
Снощи поръчвам през футпанда с техния ваучер за 5 лв съответно трябва да платя  с карта но сайта ми отказва картата която си е наред и плащаме в брой.Ваучера им изгаря а те казват че проблема си мой едва ли не съм идиот дето не може едно плащане с карта да направи..

# 53
  • Русе
  • Мнения: 633
Аз ли нещо бъркам или има проблем? Сутринта регистрирах в Пиринско, сега не ми показва игра....

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 377
Честита Баба Марта! Бъдете бели, румени, засмени и най-вече здрави!  Желая на всички много късмет и спечелени желани награди!
Благодаря на Захарчето и Станимир за положения труд!
Аз започвам м.март с ваучер на КК за Технополис. Мисля да се включа няколко пъти в Милка, че много обичаме шоколади и си купуваме редовно.

# 55
  • Мнения: 612
Честита Баба Марта Flowers Hibiscus
Някой имал ли е проблеми с ползването на ваучера Тефал в сайта на Технополис? На мен ми изписва: този ваучер не може да се използва - пробвам с тиган на Тефал.

# 56
  • Мнения: 717
Честита Баба Марта!
Не искам да почвам месеца с мрънкане и да развалям ведрото настроение в темата, ама вече ме хваща яд на колата. 9 кода и нищо.
Та, ако някой някога иска размяна да пише😔.

# 57
  • Мнения: 14 064
Благодаря за темата!
В петък регистрирах бележка на Либрес, днес сутринта са я одобрили. Иска ми се да се включа в кОлата за ваучер, но спряхме да я пием вкъщи. И на Милка съм заредила шоколади и то от големите...

# 58
  • Мнения: 374
Станимир може да направи нова тема във форума с един пост-Списъка и да е заключена,никой друг да не може да пише.На първа страница в нашата тема тук да се постави името на новата тема и всеки да поглежда там.

# 59
  • Мнения: 36 428
За Кит кат: Във всяко теглене ще участват всички валидни фискални бонове регистрирани до 00:00ч. на предишния ден.

Т.е. бележката участва само в тегленето на следващия ден или във всички тегления, ако не спечели?

Общи условия

Активация на акаунт