"БОДИГАРД" ПО НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

  • 2 269
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Защо да се разделят? Нали тя спря самолета, слезе и се гушнаха... аз си го знам, че остават заедно пък  Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 1 113
Не ми харесва кой знае колко този филм. Мъжките уроци на Дензъл Уошингтън в "Джон Кю", обаче ме разплакаха ... гледахте ли го?

# 17
  • Мнения: 409
Невероятно силен филм. Гледах го за пореден път с огромно удоволствие. Heart Eyes
Това е един от любимите ми филми Hug

# 18
  • Мнения: 1 072
Не ми харесва кой знае колко този филм. Мъжките уроци на Дензъл Уошингтън в "Джон Кю", обаче ме разплакаха ... гледахте ли го?

Не. Я кажи нещо повече.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Когато го гледах на широк екран ми хареса. Но снощи - гледах, гледах и си казах: "Колко дървен филм!" За мен Костнър и Хюстън изобщо не си пасват като двойка.

# 20
  • Мнения: 4 473
Не ми харесва кой знае колко този филм. Мъжките уроци на Дензъл Уошингтън в "Джон Кю", обаче ме разплакаха ... гледахте ли го?

Да, гледах го!  Peace Също за пореден път...

# 21
  • Мнения: 1 813
Аз не съм  Confused

# 22
  • Мнения: 1 113
Сюжетът на филма - тричленно семейство, живеят щастливо, макар и не богати, радват се на дребните неща в живота. На един бейзболен мач, синът им внезапно загубва съзнание. В болницата се оказва, че сърцето му е увредено и се налага трансплантация. Семейството, обаче, няма възможност да я плати, а осигуровката му не може да я покрие. Поради това им отказват да го включат в списъка на чакащите. Въпреки всички опити да задвижи бюрократичната машина, Джон /Дензъл Уошингтън/ не успява и виждайки, че детето му си отива, в безизходицата си намира само един изход - да вземе правосъдието в ръцете си - взема заложници в болницата /един, от които е лекаря, който трябва да извърши трансплантацията/, заплашвайки, че ще убива, ако не включат сина му в списъка на чакащите.
Нататък няма да пиша, по-интересното го оставих да го видите във филма /решението му да се самоубие за осигури сърце на сина си, прощалните му думи /. Сигурна съм, обаче, че няма родител, който да остане равнодушен на този филм.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Цитат
Защо да се разделят? Нали тя спря самолета, слезе и се гушнаха... аз си го знам, че остават заедно пък 

И аз останах с такова впечатление.
Филма ми хареса много.Невероятен е .

# 24
  • Мнения: 113
Цитат
Защо да се разделят? Нали тя спря самолета, слезе и се гушнаха... аз си го знам, че остават заедно пък 

И аз останах с такова впечатление.
Филма ми хареса много.Невероятен е .
Peace определено остават заедно
и няма как да не се разплача на тази сцена  Rolling Eyes Embarassed

# 25
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
"Джон Кю" е по-силния филм. Това е моето скромно мнение.Гледала съм го и съм плакала на него.Много силна актьорска игра на Дензъл Уошингтън!

# 26
  • Мнения: 6 993
. Сигурна съм, обаче, че няма родител, който да остане равнодушен на този филм.
Не само родител, то аз ревах Embarassed И после и на Бодигард ревах...абе Нова вчера вечерта яко работи за индустрията на хартиените кърпички Crazy

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Много силен филм.Невероятна музика.Бих го гледала отново

Общи условия

Активация на акаунт