Рожден ден на близнаци!!!

  • 5 191
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Ние пък винаги сме с една торта
Странно, но не мога да се сетя какви бяха петте торти!?!? Rolling Eyes
Едната беше сърце, което беше разделено на две и половината беше шоколадова, а другата сметанова.
Имаше и една пеперуда, на която крилата бяха различни.
Имаше  и една правоъгълна,беше някаква горска поляна и беше разделена от река.
Тази година вече сами си ги избираха - за яслата - снежанка и седмете джудета, да детското парти  - цирк.
Не мога да се сетя за тортата от 1-вия РД Срам и резил Embarassed

# 16
  • Мнения: 50
Да се включа и аз Wink 1-вият ни рожден ден го съчетахме с кръщене и беше по-скоро за възрастните. Тортите бяха две, както и на следващите  рожденни дни (даже по 2, защото ходиме на ясла, а сега и на градина). Но мисля,че от 1-вия рожден ден децата нищо не разбират. Сега вече много се веселиха и вълнуваха от тортите,организацията на партито,гости,покани и т.н. Понеже и ние сме родени лятото и имаме голям двор, реших,че ще ми е по-изгодно вкъщи да е веселбата,но да си призная не ми излезе по-евтино,отколкото на мои приятели в детски клуб.

# 17
Nashiat rojden den beshe v kashti. Moite momcheta oshte ne hodeha i beshe mi trudno da gi zakaram v niakoi detski klub. S tati im podarihme naduvaem dvorec, koeto napravi hola pochti kato tezi detski klubcheta. Pokanihme i deca. Za sajalenie ne doidoha mnogo , zashtoto rojdeniat im den e prez zimata i povecheto deca biaha bolnavi... Sad
Inache za tortite - biaha dve - edna Mecho Pooh i edna Maimuna. POrachah gi ot Dvete fukli. Biaha mnogo efektni, no ne chak tolkova vkusni.

Общи условия

Активация на акаунт