Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
.............
Току-що разбрах, че детенцето на Ружа е починало в детската градина. И още незнаят какво се е случило. Аутопсията е днес, но резултатите щели да бъдат готови, чак след 2 месеца (ужас 2 месеца да не знаеш какво е станало с твоето ангелче), тъй като такава била процедурата по швейцарско. Те живеят във Франция, но се водели към Женева, незнам защо така...

Мир над малкото ангелче Валето.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130790.msg2458093#msg2458093

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492
4естит втори рожден ден на малката Дани4ка на Калида !





Весело и безгрижно детство ти желая, мило дете,много здраве, лудории и усмивки. Бъди все така 4аровна и лъ4езарна Hug Heart Eyes
А на мама Калида   bouquet

# 17
  • Мнения: 826
Нека прегърнем силно децата си и да се помолим никоя майка да не изпита това,през което минава Ружа сега. Cry Cry Cry

Спи спокойно малко ангел4е!

# 18
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети, Момичета!

...Толкова отдавна не съм писала тук,че и аз мога да мина за ново попълнение...
Ноя, добре дошла сред нас, а приятелките не се забравят дори и временно да са отсъствали. Как е в Бахрейн, намери ли си амер. телефон, който искаше? Как се оправя щерката с училището, колко езика вече учи? И отново много се радвам че се засичаме и тук и дано и занапред да имаш желание да ни пишеш, моля?! Hug
Дидолинке, честит Ти нов "мускетарски аватар" и леко допакетиране! Hug
Амейка, честит Ти нов шоколадов аватар и целувки за Шоки! Hug
Тали Дан, честит Ви "съден ден"! Мади уточни ли от кой приятелки ще иска прошка вече? Hug
Поздрави и за всички Вас, Момичета- Вечернице, Мамо Щтрумпф, Ели, Двойната Мама, Татянка, който се включихте, макар и за кратко в новата седмичка, дано да дойде момент да имате желание и време да пишете повече. Hug
Макдирок-че, благодаря Ти! Много, наистина! Heart Eyes
...Нека мислим всички за Ружа в този момент...
Чумби, права Си, нека помислим всички за Ружа и душичката на Валето в тоз момент.PraynigНо все пак есента е и хубава, цветна, не само тъгата се асоцийра с нея. Но Да, нека сега да намерим сили и в нея! Благодаря ти за хубавите мисли, целувки за Мирянка и поздрави за баткото Ви! Hug

Лек и приятен остатък от понеделника Ви желая!

# 19
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Калида, 4естита ти рожденни4ка!   bouquet
Да е жива и здрава малката Дана-Сладурана и да носи само радости на мама и тати!

 bdbaloni  party023 bdbaloni

# 20
  • Мнения: 7 430
Много целувки за Дана - мамината сладурана от моите юнаци
 да расте здраво и обичано дете Peace Hug



КалиДА за теб

# 21
  • Мнения: 6 390
Честит  Рожден Ден на Дана-Сладурана!
 newsm59 Tada newsm59 Tada newsm59 Tada newsm59 Tada

Последна редакция: пн, 02 окт 2006, 21:13 от Eli_cz

# 22
  • Мнения: 7 430
Тали, много ти е сладка Мади Hug и Вики и той разбира се, а Ти - муццц Hug

# 23
  • Мнения: 1 526
Мерси Диди!!!  Blush   bouquet
И твойте мускетари, ми пълнят душата!!! Heart Eyes

# 24
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Честит рожден ден на малката Дана  bouquet  bouquet  bouquet
Нека ти расте 3драва и усмихната, Калида Heart Eyes Hug

# 25
  • Мнения: 2 427
Честит Рожден Ден на Дана,да е жива и здрава и да радва много мама!
Калида,ще чакаме снимки от събитието,да знаеш!!!

# 26
  • Мнения: 2 427
Днес деня започна много зле,с веста за това три годишно момиченце.Няколко пъти започвах да пиша съболезнования на майката,която не познавам,но ми се искаше да изразя някаква съпричастност,,само че не успях да напиша нисто.
И аз днес не съм особено добре,напротив,може да се каже че съм зле,сърцето ми ще се пръсне,изпитвам силна болка,а и едвам дишам,не ми достига възздух,задъхана съм въпреки че цял ден си лежа кротко и нищо не правя.Гинекологът ми каза че било нормално.Аз обаче продължавам да се чувствам много зле.

# 27
  • Мнения: 1 526
Момичета, днес тук е съдният ден.
Затова бих желала да поискам прошка от вас- ако волно или не съм обидила или засегнала някоя.
 Praynig

 amymommy все забравям да те питам, това `NeVeR MiNd ThE BoLLoCkS`има ли нещо общо с любимците ми Sex Pistols, както ми се струва Wink ? Много се смяхме в къщи със словосъчетанието `талиданско пиле`  Joy  А ластични гащи аз не съм носила и двата пъти. Чувала съм, че коремните мускули свиквали нещо да ги държи и повече се отпускали, но пак казвам, че е само слух и не го твърдя. Дано някой `по- навътре` в нещата ти каже.

Още веднъж-
Честито на Дана!!! Честито на Калида!!!  bouquet   bouquet   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 526
amymommy , дръж се!
Много е тъжко и трудно да си представи човек, как една чиста душичка си е отишла, без да изживее най- хубавите си мигове. Тогава човек разбира, каква суета е всичко... А на бременните е още по- трудно. Пий повече вода и опитай да се разсееш! И аз самата цял ден хлипам, а децата почнаха да питат `защо`. Проведохме и все тъй отлагания разговор за смъртта...

# 29
  • Мнения: 7 430
...и аз съм с вас момичета... Cry Cry Cry
Сега съм си взела Мишо в мен, вместо да го оставя да спи в легълцето...и само си го целувам...

Нищо, че не я познавам Ружа - направо не е за вярване тази смърт Sad
Ужасно еееееее...


Тали, прощавам ти (то няма за какво де) и се радвам, че те познавам Hug

Общи условия

Активация на акаунт