Споделете 3.1

  • 12 018
  • 347
  •   1
Отговори
# 285
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Grinning Grinning Grinning Друг път по-внимателно за да няма нежелани изненади Naughty

# 286
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Верно ли?  Shocked Самуилчо ще си има братче или сестичка? Hug Поздравления  bouquet

Хихик, че подписа й не си ли видяла?

Мая е хипержизнена Rolling Eyes Търкаля се с играчки, приказва и изобщо - ако не покашляше, нямаше да се съмнявам, че нищо й няма. Надявам се с хомеопатията до утре да е добре и да ходи на градина...сутринта се обиди, че няма да ходи и почна да ме врънка да я водя. Наложи се да кажа, че градината днес не работи, госпожата е болна... 'Ида ще ми се сърди, че няма да отида на градина' Rolling Eyes

# 287
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Верно ли?  Shocked Самуилчо ще си има братче или сестичка? Hug Поздравления  bouquet

Хихик, че подписа й не си ли видяла?

Вече го видях  Mr. Green

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Искам да споделя....днес се видях с моята виртуална приятелка Дидолинка дяволинка.Пристигнаха си от Канадско и аз съм много, ама много щастлива.Вече няма да ни делят 10 000 км, а само 350.И ще се виждаме когато си поискаме.Много съм щастлива Hug

ДИДКАТА  Hug Hug Hug добре дошла в БГ  bouquet
Цомбе как са Дидката? Лесно ли са пътували? Слушали ли са мъжете?

Добре са пътували.Викито е спал само 1 час за цялото време, но Мишето е нямал проблеми.Много път много нещо беее.Снощи тръгнаха в 22 и 30 и днес в 14 пристигнаха.
Много се радвам за тях Heart Eyes Диде чакаме те във форума  bouquet

# 289
  • Мнения: 5 622
Аз дали ще мога да споделя това: Болят ме адски гърдите  Confused

Като си махна сутиенът и ги усещам като камъни. Не мога да си вдигна ръцете нагоре чак...  Tired
Иди на GP и мисли за подути лимфни възли.


Тц. Нищо ми няма на възлите....И на мамолог ходя веднъж годишно, зради бучката, която си имам  Confused

Много странно и неприятно усещане. Все едно, че гърдите ми растат. Даже и ги усещам по-големи,като ги имам тези болки....С цикъла е свързано, ама как болииии  Confused

# 290
  • Мнения: 5 370
Споделям, че имам изключително човечен шеф-немец.
В понеделник бях много , ама много зле...психически и нервно....извън строя бях с 2 думи.
Той ме попита какво става, не се удържах и ревнах.
Веднага зададе въпрос дали не е свързано с малкия-отговорих, че проблемът е , Слава Богу, далеч от детето.
Каза ми, ако желая, да си отида за този ден.....без никакъв проблем.
Опита се да ме успокои на БЪЛГАРСКИ.
Още повече ми се дорева....от умиление....чак не знаех какво да му отвърна.
Да е жив и здрав му желая само!  bouquet

# 291
  • Мнения: 5 622
Споделям, че имам изключително човечен шеф-немец.
В понеделник бях много , ама много зле...психически и нервно....извън строя бях с 2 думи.
Той ме попита какво става, не се удържах и ревнах.
Веднага зададе въпрос дали не е свързано с малкия-отговорих, че проблемът е , Слава Богу, далеч от детето.
Каза ми, ако желая, да си отида за този ден.....без никакъв проблем.
Опита се да ме успокои на БЪЛГАРСКИ.
Още повече ми се дорева....от умиление....чак не знаех какво да му отвърна.
Да е жив и здрав му желая само!  bouquet

Ехее..Българските шефове могат само да се учат на човеност и толерантност....

# 292
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
И аз да споделя: съпруга ми напуска работа и вече няма да сме колеги от понеделник. Много се радвам за него и се надявам да м хареса новата работа.
Гадничко ми е само, че сега няма да си имам личех шофьор до работа, ще трябва да се карам сама, да си търся място за паркиране и да си гледам колата през 5 минути  Confused
Депешарчице, евала на твоя шеф, пожелавам по един такъв за всички ни  Praynig

# 293
  • Мнения: 2 550
Споделям, че съм уморена до смърт  Laughing Тепърва обаче имам ужасно много работа  Crazy
Споделям също така, че съм адски щастлива....направо летя в небесата и жалко, че скоро ще трябва да се приземя Simple Smile).
Обичам ви всичките  Blush Mr. Green  bouquet Joy

# 294
  • Мнения: 5 370
Споделям, че съм уморена до смърт  Laughing Тепърва обаче имам ужасно много работа  Crazy
Споделям също така, че съм адски щастлива....направо летя в небесата и жалко, че скоро ще трябва да се приземя Simple Smile).
Обичам ви всичките  Blush Mr. Green  bouquet Joy
Марче, как е бебето?
Не казваш нищо-похвали се, имате ли колики, кърмите ли се?
как ми се иска и на мене да бременея още веднъж......... Thinking

# 295
  • Мнения: 936
Днес съм много щастлива, че детенцето ми диша нормално.Седмица след като се върнахме от болницата той пак се разкашля зверски, пак със спазми. Бяхме на алерголог, няма инфекция, прави бронхиални спазми. По този повод от вчера е с инхалтор, поддържащо лекарство и едно за пристъпите.  Но поне сега диша хубаво и не му свирят гърдичките. Вчера се чувствах ужасно като го гледах такъв малък и беззащитен, а се разцепва от тия пристъпи. Лекарите казаха, че може да го израсте.
Оплаках се, въпреки че съм май за някой здравен форум.

# 296
  • Мнения: 2 959
Пипинце, желая бързо оздравяване на дребосъчкото Ти! Hug
Умбра, поздравления за новото "приятелско" допълнение в Тайната градина! Пейката в парка е много красива, а цветовото съчетание в Часовниковата кула е невероятно, голям талант имаш до себе Си! Hug
...Искам да споделя нещо хубаво...каквото и да е...чакам с нетърпение да ми се случи...
Етиа, няма много да чакаш, съвсем скоро ще можеш да го споделиш, ще видиш! Hug
...Лекарите казаха, че може да го израсте. ..
Мамче Буби, не може, така и ще стане! Просто се стегни и стисни зъби, Ти можеш и повярвай, Ти знаеш в какво! Hug
Тити, знам че Ти обещах, ама тръпка е, прощавай!  bouquet

# 297
  • в къщи
  • Мнения: 467
Споделям,че и моята щерка беше болна,с мн. висока Т и на инджекции..И докато лежеше и скимтеше,някак си успя да си издейства подаряване на морско свинче.Сега вече добичето е в къщи и аз незнам,какво да го правя newsm78.Добре ме изработи малката(не чак толкова малка)маймунка. Rolling Eyes

# 298
  • Мнения: 5 370
Споделям,че и моята щерка беше болна,с мн. висока Т и на инджекции..И докато лежеше и скимтеше,някак си успя да си издейства подаряване на морско свинче.Сега вече добичето е в къщи и аз незнам,какво да го правя newsm78.Добре ме изработи малката(не чак толкова малка)маймунка. Rolling Eyes
И слон бих му купила на моя в такъв момент, недай Боже.
Попитайте някой познат ветеринар как се гледа?
Знам само, че живеят в големи, стъйлени аквариуми с талашит.....и че ядат моркови, марули, но вода май не им се даваше, че се подували и умирали,
 newsm78

# 299
  • Мнения: 6 930
Споделям,че и моята щерка беше болна,с мн. висока Т и на инджекции..И докато лежеше и скимтеше,някак си успя да си издейства подаряване на морско свинче.Сега вече добичето е в къщи и аз незнам,какво да го правя newsm78.Добре ме изработи малката(не чак толкова малка)маймунка. Rolling Eyes
И слон бих му купила на моя в такъв момент, недай Боже.
Попитайте някой познат ветеринар как се гледа?
Знам само, че живеят в големи, стъйлени аквариуми с талашит.....и че ядат моркови, марули, но вода май не им се даваше, че се подували и умирали,
 newsm78
За водата честно казано аз не си спомням. Иначе съм имала преди 2 морски свинчета. Относно аквариума, могат и в такъв да се гледат, но лично според мен пластмасовите клетки са по-удобни. Много по-леки са и се чистят по-лесно. С аквариума на мен ми беше голям зор, а и той едни остри ръбове има. Ядат зеленчуци (май и плодове), моите си похапваха маруля, моркови, краставици, домати и не помня какво още. Суха храна също има, но аз си мисля, че е хубаво да им се дава и някаква прясна все пак.

Общи условия

Активация на акаунт